Zdjęcia | Oferta | Cennik

Fotografia ślubna w atrakcyjnej cenie id:19340

Kontakt

662-112...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 16-02-2016
Liczba odwiedzin: 324

Oferta

Jestem fotografem dla którego fotografia ślubna to przyjemność, pasja i radość. Wybierając mnie otrzymujecie Państwo piękne fotografie pełne emocji oraz gwarancję profesjonalnego podejścia. Jestem pełen pomysłów, pozytywnej energii i uśmiechu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i skorzystania z mojej oferty.

Nie ma dla mnie niczego cenniejszego od uśmiechu i zadowolenia Młodej Pary. Jestem fotografem dla którego każdy ślub to niepowtarzalne i wyjątkowe święto. Zdjęcia wykonuję w sposób klasyczny. W czasie uroczystości jestem obserwatorem. Nigdy nie ingeruję swoją osobą w przebieg wydarzeń. Dzięki temu moje zdjęcia są opowieścią, a nie wyreżyserowanym spektaklem.

Podczas przygotowywania fotografii dla Młodej Pary stawiam na naturalność i prostotę. W moim portfolio nie znajdziecie Państwo dziwacznych kolorów i filtrów nakładanych na zdjęcia w celu ich sztucznego uatrakcyjnienia. Słabych zdjęć nie da się uratować przy pomocy agresywnej obróbki w Photoshopie. Zdjęcia, które przekazuję, poddane są autorskiej korekcie graficznej i przygotowane do wyświetlania na komputerze, telewizorze, urządzeniach mobilnych jak również w internecie. Wybrane fotografie nagrane są na spersonalizowaną płytę dvd umieszczoną w gustownym etui.

Fotografowanie poprzedzam rozmową z Młodą Parą o przebiegu uroczystości, odczuciach, potrzebach i pomysłach. Dzięki temu doskonale wiem czego para oczekuje. Rozmowa umożliwia też wzajemne poznanie się i zbudowanie relacji. Z doświadczenia wiem, że jest to bardzo istotny moment, który bezpośrednio przekłada się na samopoczucie pary w czasie ślubu.

Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Kurię Krakowską. Mam za sobą liczne kursy oraz studia fotograficzne. Pracuję w szkole fotograficznej i realizuję sesję dla wielu klientów. To wszystko przekłada się na moje spore doświadczenie w fotografii.

Po podpisaniu umowy jestem do dyspozycji Pary Młodej. Służę pomocą i radą.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z oferty.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Oferta nr 1
1500 / wesele
Pakiet srebrny:

Wykonanie reportażu w czasie mszy świętej lub w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz podczas przyjęcia weselnego.

Fotograf dostarcza 350 zdjęć poddanych zaawansowanej obróbce graficznej zapisanych na 2 płytach dvd.

Fotograf pracuje do godziny 1 w nocy.
Pakiet obejmuje wykonanie sesji plenerowej w innym dniu.

Cena: 1500 zł.

W celu zapoznania się z pozostałymi pakietami ślubnymi zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Mobilne Studio Fotografii
Imię:Sebastian
Nazwisko:Majcherczyk
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-589
Adres:Sołtysowska 10F

Nowe ogłoszenia