Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalna fotografia artystyczna.., Otmuchów - zdjęcie 1
Profesjonalna fotografia artystyczna.., Otmuchów - zdjęcie 2 Profesjonalna fotografia artystyczna.., Otmuchów - zdjęcie 3 Profesjonalna fotografia artystyczna.., Otmuchów - zdjęcie 4 Profesjonalna fotografia artystyczna.., Otmuchów - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalna fotografia artystyczna.. id:4543

Otmuchów, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Profesjonalne studio fotografii (fotografia ślubna, akt, portfolio, portret, fotografia reklamowa)
Zycie to bieg chwil ulotnych , ważnych i mniej ważnych momentów wypełnionych emocjami, obrazami. Dla Was chwytamy te chwile i zatrzymujemy je na wiele lat w kadrze - bo najważniejsze jest by istniało gdzieś to czym się żyło..
Zdjęcia oglądane po latach przypominają nam niezwykłe, najpiękniejsze chwile. Dlatego nie bez znaczenia jest wybór fotografa. Trzeba pamiętać, że tych momentów, chwil nie da się powtórzyć. Zdjęcia powinny stanowić nie tylko pamiątkę, ale swoiste dzieło sztuki. Powinny zachwycać profesjonalizmem i indywidualnym charakterem.
Swoim Klientom daję profesjonalizm i perfekcje.
W swoich pracach staram się zawsze zawrzeć głębszą myśl.Wierzę, że jedna udana fotografia może opowiedzieć wiecej niż wielostronnicowa powieść.
Dzień Ślubu to szczególny dzień dla Was i niewątpliwie najważniejszy dzień w życiu... Miliony wspomnień, tysiące ulotnych chwil, setki uczuć – to one budują magię dnia ślubu i wesela. W tym dniu wszystko powinno być perfekcyjne, idealne..zdjęcia również.
nie ma rzeczy zwykłych, jeśli niezwykłe jest spojrzenie
Fotografie tworzone, z pasją, pomysłem, duszą..

liczba odwiedzin: 1635

Popularne miasta w okolicy