Profesjonalna fotografia ślubna id:1464

Oferta
Dodaj do plannera

Zdjęcia ślubne są jedną z najważniejszych pamiątek w życiu każdego z nas.Wykonujemy reportaże ślubne i sesje plenerowe wkładając w swoją pracę wiele wrażliwości i serca, a nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pracujemy we dwoje co daje nam szerokie pole manewru i uchwycenie wielu szczegółów oraz atmosfery dnia ślubu.
Reportaże ślubne wykonujemy głównie na terenie województwa pomorskiego (Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także Słupsk, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Człuchów, Miastko i okolice) oraz zachodniopomorskiego (Koszalin, Białogard, Szczecinek, Szczecin). Na Państwa zaproszenie możemy jednak przyjechać do dowolnego miejsca w Polsce. Fotografia ślubna to nasza pasja i z radością przyjmiemy propozycję fotografowania w nowym dla nas miejscu.
Nasze usługi obejmują w swoim zakresie czas od przygotowań, ceremonii zaślubin, poprzez sesję w plenerze aż po ostatnie chwile zabawy weselnej. Wykonujemy wszystkie projekty ślubne od tradycyjnych, po te najbardziej wyszukane.
Wspólna praca pozwala nam uchwycić nie tylko większą liczbę ujęć - mamy też odmienne sposoby fotografowania, dzięki czemu możemy przekazać Państwu bardziej zróżnicowany materiał. W tej samej chwili możemy zarejestrować zarówno plany ogólne jak i ujęcia typowo portretowe. Każde wydarzenie możemy sfotografować z dwóch różnych perspektyw.Zapraszamy do obejrzenia galerii naszej galerii i kontaktu.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Profesjonalna fotografia ślubna
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Data dodania: 19-07-2009
Liczba odwiedzin: 1627

Polecamy

Nowe ogłoszenia