Profesjonalna Obsługa Kelnerska Leszek Matuszek id:35114

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zabrze, śląskie
Data dodania: 11-04-2018
Liczba odwiedzin: 83

Oferta Catering Zabrze

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy w zakresie kompleksowej obsługi imprez okolicznościowych typu: wesela, komunie, chrzciny, bankiety, imprezy plenerowe, urodziny. Oferujemy Państwu obsługę kelnerską i barmańską, pokazy barmańskie oraz catering na najwyższym poziomie. Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm oraz pasja do pracy, którą wykonujemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi imprez okolicznościowych, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasz obszar działania nie zamyka się jedynie w Województwie Śląskim, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Polski.

Wyposażenie:

 • kucharka
 • obsługa kelnerska

Opinie o Profesjonalna Obsługa Kelnerska Leszek Matuszek Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.