Oprawa muzyczna ślubu: kościelny, cywilny *Sopran*Skrzypce*Organy*Flet id:25346

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Oprawa muzyczna ślubu: kościelny, cywilny *Sopran*Skrzypce*Organy*Flet

Ostatnio widziany 22-06-2018
531-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (23)
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 20-02-2017
Liczba odwiedzin: 4762

Oferta

Szanowni Państwo!

Oferowana oprawa muzyczna ceremonii zaślubin, chrzcin oraz wielu innych uroczystych chwil zrodziła się z pasji i miłości do muzyki.

Do każdej Pary Młodej lub osoby zainteresowanej współpracą podchodzimy w bardzo indywidualny sposób.

W pełni dopasowujemy się do Państwa potrzeb w kwestii instrumentarium, czyli składu, który będzie uświetniał wszystkie wyjątkowe chwile.

Nie zamykamy się w standardowym, powielanym repertuarze i z największą przyjemnością realizujemy Państwa muzyczne marzenia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Ze względu na duże doświadczenie bez najmniejszego problemu doradzimy odpowiedni repertuar do charakteru oraz miejsca uroczystości. Pokażemy również, jak sprawić, aby ten czas był jeszcze piękniejszy.

W razie potrzeby dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym, tak aby bez żadnych zakłóceń perfekcyjnie zrealizować oprawę muzyczną Waszej uroczystości. (Również w miejscach, gdzie nie ma łatwego dostępu do prądu np. plażach, parkach, stadionach, czy lasach)

W przeważającej ilości muzycy z którymi współpracujemy są studentami Akademii Muzycznej, bądź absolwentami ll st. Szkoły Muzycznej oraz Szkoły Organistowskiej.

Dbamy o Państwa komfort dlatego stawiamy nacisk na najwyższą jakość organizacyjną, dopinając wszystkie szczegóły co do najmniejszego detalu z odpowiednim wyprzedzeniem, minimalizując Państwa udział do koniecznego minimum.

Jesteśmy otwarci na różne innowacyjne rozwiązania, dlatego też w razie potrzeby jesteśmy w stanie omówić z Państwem i dopiąć wszystkie formalności drogą elektroniczną.

Zapraszam do kontaktu z największa przyjemnością odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania, a ja i mój zespół z wielką dumą i radością zrealizujemy Państwa muzyczne marzenia.

Do usłyszenia!
Anna Kolanus
Wasza Sopranistka

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Cennik

Oferta
Cena ustalana jest indywidualnie, zależy od wielu czynników tj, skład muzyków, czy koszty dojazdu.

Zapraszam do kontaktu, porozmawiajmy o szczegółach.

Do usłyszenia na Waszym ślubie!
Anna Kolanus
Wasza Sopranistka

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Oprawa muzyczna ślubu: kościelny, cywilny *Sopran*Skrzypce*Organy*Flet id:25346
Ilość głosów: 23
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Justyna
Justyna
(5)
Dodano: 21-06-2018
Data imprezy: 21-04-2018
Miejscowość: Łask
Przepiękny głos, który doprowadził nas i wszystkich naszych gości do wzruszenia. Pełen profesjonalizm, omówienie na spokojnie całej ceremonii, bez pośpiechu. Ania przekazała nam mnóstwo wskazówek, a jednocześnie nie narzucała swojego zdania. Zostaliśmy potraktowani naprawdę wyjątkowo, a nie jako zwykli "następni klienci". Goście często, gdy rozmawiamy o ślubie i weselu wspominają śpiew Ani :-) Polecamy bardzo gorąco!
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 20-06-2018
Data imprezy: 08-06-2018
Miejscowość: Łódź
Pani Ania ma przepiękny głos i ciepło bije od Niej na kilometr :) Cudownie zaśpiewała na naszym ślubie, nie wyobrażam sobie teraz ceremonii bez Jej udziału.. Goście a przede wszystkim my sami byliśmy zachwyceni jej śpiewem. To cudowne uczucie móc przeżyć ten wyjątkowy czas przy tak pięknej i wzruszającej oprawie muzycznej w wykonaniu Pani Ani. Dziękujemy.

Polecam z całego serca! :)
Inga
Inga
(5)
Dodano: 30-05-2018
Data imprezy: 26-05-2018
Miejscowość: Urle
Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną ślubu ☺ Pani Ania ma przepiękny głos! Gęsia skórka gwarantowana Goście, jak i my pod wielkim wrażeniem ☺ mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy ☺
Magdalena
Magdalena
(5)
Dodano: 22-05-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Głowno
Pani Ania nie mogła być osobiście na naszym ślubie, jednak wszystko zorganizowała tak profesjonalnie i dokładnie że o nic nie musiałam się martwić. Polecam gorąco! Pełen profesjonalizm!
Wiola
Wiola
(5)
Dodano: 11-05-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Rząśnia
Przepięknie, bajkowo, tak jak sobie wymarzyliśmy....właśnie tak wyglądała uroczystość podczas jednego z najważniejszych dni w naszym życiu, a to w dużej mierze zasługa Ani, która spisała się znakomicie. Goście na weselu pytali kto tak pięknie i wzruszająco śpiewał, nie mogli wyjść z podziwu. My również byliśmy zachwyceni. Ania to profesjonalistka i perfekcjonistka w każdym calu. Pomogła Nam od początku do końca. Parę miesięcy przed ślubem spotkała się z Nami. Wówczas dokonaliśmy wyboru pieśni do poszczególnych części mszy świętej. Ania miała przygotowaną prezentację omawiającą krok po kroku przebieg mszy świętej. Powiedzieliśmy jej jakie pieśni Nam się podobają. Mieliśmy wybrane 2 konkretne pieśni, resztę wybraliśmy na spotkaniu po odsłuchaniu nagrań oraz śpiewu Ani na żywo. W późniejszym czasie przekazaliśmy Ani numer kontaktowy do organisty, z którym fantastycznie się dogadała i całość współpracy zaowocowała niesamowitym brzmieniem na Ślubie. W dniu Ślubu ksiądz spytał mnie czy Nasza sopranistka zaśpiewa również alleluja i psalmy. Myślałam, że wykonuje to ktoś z kościoła i nie ustalałam tego z Anią, natomiast po wykonaniu telefonu do Ani, Ania uspokoiła mnie i powiedziała, żebym niczym się nie przejmowała i że gdy będzie taka potrzeba to ona zaśpiewa te fragmenty by oprawa była spójna i taka o jakiej marzyliśmy. Tak też się stało ;) Gorąco polecamy...myślę że lepiej nie mogliśmy trafić ;) Aniu dziękujemy ;)
Marzena
Marzena
(5)
Dodano: 11-05-2018
Data imprezy: 14-04-2018
Miejscowość: Zgierz
Cudowna, przemiła kobieta o anielskim głosie. Dzięki Niej te wyjątkowe dla mnie i mojego męża chwile były jeszcze bardziej doniosłe i piękne. Goście byli również zachwyceni pięknym i "wielkim" głosem, który wydobywał się z tej drobnej kobiety. Przy tym Pani Ania jest w 1000% profesjonalistką! Zaproponowała nam scenariusz przebiegu całej uroczystości (dając wiele wariantów i była również otwarta na ewentualne nasze sugestie). Po zaakceptowaniu przez nas scenariusza i w sumie dając jej w duże mierze wolną rękę ufając, że zna się na rzeczy, już o nic nie musieliśmy się martwić. Sama wszystko ustaliła w kościele co, kiedy i jak. A nam postało "jedynie" zachwycać się i wzruszać pięknym głosem Pani Ani.
Muszę także nadmienić, bo byłabym niesprawiedliwa, gdybym tego nie zrobiła, że z Pani Anią była równie przemiła Pani (wstyd mi bo zapominałam jak się nazywa :() , która grała na skrzypcach podczas ceremonii zaślubin, jak i podczas składania życzeń przed kościołem. Przepięknie grała!!! Gdy weszliśmy do kościoła i czekaliśmy na księdza, rozbrzmiewał dźwięk skrzypiec - z wrażenia i wzruszenia przeszły mi ciarki po ciele i zły napłynęły do oczu....

Naprawdę szczerze polecam Parom, które oprócz pięknych strojów, ładnej sali, dobrego jedzenia itp. chcą mieć przepiękną i wzruszającą oprawę muzyczną zaślubin, która na 100% zrobi na każdym wspaniałe wrażenie!!!
Katarzyna Janik
Katarzyna Janik
(5)
Dodano: 09-05-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Poznań
Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność. Wspólnie dopracowałyśmy każdy szczegół ceremonii. Było klasycznie i pięknie! Goście również byli zachwyceni. Skorzystaliśmy również z usługi organisty, ponieważ w naszym kościele nie mogliśmy liczyć na nikogo. Wszystko wypadło super, a my nie musieliśmy podczas mszy przejmować się oprawą, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Serdecznie polecam!
Elżbieta
Elżbieta
(5)
Dodano: 12-03-2018
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Współpraca z Panią Anią to ogromna przyjemność, a oprawa muzyczna jaką stworzyła podczas ślubu i przy składaniu życzeń, sprawiła, iż była to niezapomniana uroczystość, która na długo pozostanie w pamięci naszej i naszych gości.
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.