Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

PROFESJONALNA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU - LUMEN VOCAL id:5472

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 07-03-2011
Liczba odwiedzin: 2041

Oferta

Zespół Solistów LUMEN VOCALE oferuje Państwu wspaniałą oprawę muzyczną uroczystości zaślubin zarówno podczas ceremonii kościelnej, jak i cywilnej.

W skład zespołu wchodzą DOŚWIADCZENI ŚPIEWACY wywodzący się z najznakomitszych poznańskich chórów i Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Zapewniamy konsultacje i porady dotyczące doboru repertuaru. Wykonujemy zarówno części stałe Mszy św. jak i zmienne, a także utwory solistyczne, np. Ave Maria.

MUZYKA WOKALNA wypełniająca kościół, a w szczególności śpiew A CAPPELLA, to najpiękniejsze i jednocześnie niezwykle eleganckie dopełnienie ceremonii ślubnej. W tym szczególnym dniu warto zadbać o niezapomnianą atmosferę, którą bez wątpienia zapewni odpowiednio dobrany i perfekcyjnie wykonany repertuar.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz profilu na portalu Facebook. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Śpiew:

 • ilość osób: 8
 • chór
 • śpiew damski
 • śpiew męski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: PROFESJONALNA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU - LUMEN VOCAL id:5472
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 21-08-2013
Lumensi spoiewali tez u mnie na slubie i zrobili furorę:)!! stworzyli niepowtarzalna atmosferę w kosciele, było tak radośnie i pięknie, luzacko i podniosle jednoczesnie!! jestem im bardzo wdzieczna! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 19-08-2013
Zespół śpiewał na moim ślubie cywilnym! BYŁO REWELACYJNIE! Nie są najtańsi, ale naprawdę warto zainwestować:) Zaśpiewali moje ukochane utwory "Nothing\'s gonna change my love for you" i "Fields of gold" Stinga:) Bardzo kompetentna Pani Marianna świetnie doradziła co, jak i kiedy:) Polecam.

Dane kontaktowe

PROFESJONALNA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU - LUMEN VOCAL
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.