Zobacz zdjęcia (4)
Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem, Poznań - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem, Poznań - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem, Poznań - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem id:53008

od 250 do 350 zł / występ
Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
532-591...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Śpiewu solowego uczę się zawodowo od 8 lat. To moja największa pasja, dlatego z przyjemnością oprawię ceremonię Państwa zaślubin. Zajmuję się przede wszystkim śpiewem klasycznym i operowym, ale chętnie śpiewam także lżejsze utwory. Mam na koncie oprawę muzyczną kilkudziesięciu ślubów kościelnych (zarówno solo, jak i w zespole), ale miałam okazję występować także na uroczystościach cywilnych. Do niedawna śpiewałam przede wszystkim na ślubach rodziny i znajomych, "z polecenia", często także w zastępstwie za innych wykonawców. Po zebraniu pozytywnych recenzji postanowiłam spróbować swoich sił tutaj :)

Ślub jest dniem wyjątkowym, dlatego zawsze dbam o to, aby każda Para młoda była jak najbardziej zadowolona. Wiem też, jak stresujące jest to wydarzenie, dlatego dbam o dobry kontakt i ustalenie wszystkich szczegółów, tak, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

REPERTUAR:

Utwory klasyczne:
- Ave Maria (w opracowaniu: F. Schuberta, J. S. Bacha / Ch. Gounoda, M. Lorenca, lub G. Cacciniego)
- Ave verum (w opracowaniu W. A. Mozarta, E. Elgara lub K. Jenkinsa)
- Bist du bei mir - J. S. Bach
- Domine Deus - A. Vivaldi
- How beautiful are the feet - G. F. Handel
- Ombra mai fu - G. F. Handel
- Panis angelicus - C. Franck
- Quia respexit - J. S. Bach
- The Lord bless you and keep you - J. Rutter (w duecie z mezzosopranistką)
- Ubi caritas - M. Durufle

Pieśni ślubne:
- Bo jak śmierć (potężna jest miłość)
- Bóg jest miłością
- Gdy się łączą ręce dwie
- Jesteśmy piękni
- Ofiaruję Tobie, Panie mój
- Prawo miłości
- Schowaj mnie
- Ty tylko mnie poprowadź
- Ukaż mi Panie Swą Twarz
- Hallelujah wersja ślubna (za zgodą organisty/księdza)
i wiele, wiele innych klasycznych pieśni kościelnych (np. Przykazanie nowe, Zbliżam się w pokorze, Witaj Pokarmie, Anima Christi). Na codzień prowadzę scholę liturgiczną w swojej parafii, więc mało która pieśń jest mi obca. Jeśli Państwa wymarzony utwór nie znalazł się na powyższej liście, nic straconego - proszę napisać, w 99% sytuacji jestem w stanie spełnić Państwa życzenie. :)

Mam wśród znajomych profesjonalnych muzyków - śpiewaków i instrumentalistów grających na organach, skrzypcach, altówce czy też wiolonczeli, z którymi współpracowałam już wielokrotnie podczas oprawy ślubów. Nie będzie zatem problemu z rozszerzeniem składu na Państwa życzenie. Mogę również współpracować z parafialnym organistą czy innymi wybranymi przez Państwa muzykami.

Zapraszam do kontaktu! :)

Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem - film 1 Oprawa muzyczna ślubu - wokalistka z 8-letnim doświadczeniem - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Standardowa Cena

od 250 do 350zł/ występ

Cena wynosi:
250 zł przy oprawie ślubów na terenie Poznania,
300 zł + koszty dojazdu w przypadku ślubów do 50 km od Poznania
350 zł + koszty dojazdu w przypadku ślubów powyżej 50 km od Poznania (na terenie Wielkopolski).
Cena obejmuje śpiew podczas całej ceremonii (zazwyczaj jest to 5 utworów, ale jest możliwość dodania jednego / dwóch utworów np. przed wejściem Panny młodej - bez dodatkowej opłaty).
Podana cena dotyczy śpiewu jednej osoby.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ posiadam szeroki repertuar, który dopasowuję zawsze indywidualnie do danej Pary Młodej, a jednocześnie dbam zawsze, żeby wszystkie szczegóły zostały na 100% obgadane ze wszystkimi muzykami, Parą Młodą i księdzem. Angażuję się w wybór pieśni i chętnie doradzam. Znam się na oprawie muzycznej mszy św. nie tylko od strony ślubnej - od kilku lat prowadzę scholę w swojej rodzinnej parafii, stąd też mało która pieśń jest mi obca :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jestem sumienna i obowiązkowa, dbam żeby wszystko było zgodnie z planem i ustalone z odpowiednim wyprzedzeniem - dopiero wtedy jestem spokojna, że wszystko wyjdzie jak należy :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Po prostu dlatego, że jest związana z muzyką - nic innego nie daje mi w życiu takiej satysfakcji, jak śpiewanie. A kiedy do tego dochodzą jeszcze uśmiechy Par Młodych i świadomość, że mogłam dołożyć swoją cegiełkę do ich ślubu, to już w ogóle jest przepięknie!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nie ma w niej rutyny - każdy ślub jest wyjątkowy. Różni ludzie, różne miejsca, różna muzyka - to nie pozwala się nudzić, szczególnie, gdy jest się świadkiem tak pięknych chwil.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam z wyróżnieniem II stopień poznańskiej szkoły muzycznej (kierunek: śpiew solowy). Obecnie jestem na ostatnim roku studiów licencjackich na Akademii Muzycznej (na tym samym kierunku).

W jakim składzie realizujemy usługę?

Mogę zaśpiewać na Państwa ślubie zarówno jako solistka, jak i zorganizować współpracę z instrumentalistami. Najczęściej są to skrzypce, organy, wiolonczela - ale jest też możliwość trio smyczkowego albo dowolnych innych instrumentów - proszę pytać :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Wykonuję utwory po polsku, angielsku, niemiecku, włosku... nie jest też problemem dla mnie nauczyć się utworu w jeszcze innym języku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Nie ma reguły - może to być ponad rok przed ślubem, a może być - jeśli będę miała wtedy wolny termin - nawet niecały tydzień przed. Wszystko zależy od oczekiwanego repertuaru i składu :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jeśli termin był rezerwowany z dużym wyprzedzeniem i repertuar nie został wybrany od razu, to 2 - 1 miesiąc przed ślubem kontaktuję się, żeby wybrać repertuar. Potem jeszcze dzwonię albo piszę nieco ponad tydzień przed planowaną datą, żeby się upewnić, czy nie zaszły żadne zmiany albo niezapowiedziane okoliczności. Oczywiście jeśli ze strony Pary Młodej jest potrzeba, to kontaktujemy się częściej.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Repertuar jest zawsze w pierwszej kolejności dobierany przez Parę Młodą. Jeśli jej życzeniem jest wykonanie pieśni, której do tej pory nie znałam - bardzo chętnie to zrobię :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zazwyczaj rozmowa z taką osobą zaczyna się od przesłania jej listy utworów, które najlepiej pasują na daną część mszy i są najchętniej wybierane przez Pary Młode. Jeśli spodoba jej się jakiś utwór z tej listy, to pozostałe pieśni wybieramy w podobnym stylu. Jeśli nie - szukamy dalej. Opcji jest naprawdę dużo :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Oczywiście proszę o informację w takim zakresie - ale jeżeli tylko poinformuje mnie o tym przynajmniej kilka dni przed ślubem, to w 95% nie ma problemu.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Może się np. zdarzyć, że wybrana pieśń jest zbyt krótka na daną część mszy - wtedy mam w pogotowiu jeszcze jedną pieśń, którą wykonuję w takiej sytuacji. Czasami zdarza się również, że ksiądz nie zgadza się na wykonanie określonego utworu w czasie mszy - wtedy, żeby spełnić życzenie Pary Młodej, udaje mi się zazwyczaj wykonać ją przed ceremonią.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Agnieszka Pelc
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
532-591...
liczba odwiedzin: 428
Zadzwoń
532-591...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie