Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Iris Cinema - film ślubny., Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Iris Cinema - film ślubny., Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Iris Cinema - film ślubny., Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Iris Cinema - film ślubny., Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Iris Cinema - film ślubny., Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Iris Cinema - film ślubny. id:16474

Bielsko-Biała, śląskie

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Dawid i Monika.

Od najmłodszych lat zainteresowani fotografią, filmem, sztuką i wszystkim, co kreatywne, ale to właśnie tworzenie filmów skradło nasze serca i poświęciliśmy się temu całkowicie. Sposób, w jaki film przywraca wspomnienia i buduje emocje: połączeniem ujęć, obrazem, muzyką; nie może być zastąpione przez nic innego.

Nie zależy nam tylko na zarejestrowaniu zdarzeń i sklejeniu ich w całość. Chcemy, by Wasz film miał swój wyjątkowy klimat i często spędzamy wiele dni na samym poszukiwaniu muzyki, bo "to nadal nie to".
Dlatego też nie montujemy w tydzień, dwa - oczywiście bez przesady w drugą stronę :), bo chcemy Wam pokazać film, z którego sami jesteśmy dumni i po oglądnięciu go - wzruszeni.

I może się Wam wydawać, że przecież się wstydzicie, nie wiecie jak zachować się przed kamerą, ale w żadnym filmie, który widzieliście w naszym portfolio nie było grania, ustawiania scen. Wystarczy, że będziecie sobą, i czasem jest to po prostu trzymanie się za rękę i romantyczny taniec, a czasem szalony plener z bieganiem po parku i wygłupami. Obie te koncepcje są tak samo piękną i niepowtarzalną pamiątką.

Opinie (4)

Iris Cinema - film ślubny. id:16474
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 19-09-2018

Polecam z czystym sumieniem każdemu! Profesjonaliści w każdym calu, ludzie pełni pasji i wyobraźni. Film i teledysk przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania a współpraca z nimi to czysta przyjemność:)
POLECAMY, POLECAMY,POLECAMY!!!!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Balice, Kraków
Data dodania: 06-04-2018

Z pełną świadomością możemy polecić usługi Iris Cinema. Monika i Dawid wykonali swoją pracę na najwyższym poziomie. Film ślubny oraz klip wspaniale ukazują kunszt oraz poczucie estetyki jakie drzemie w tych młodych ludziach. Życzylibyśmy sobie móc częściej współpracować z tak pozytywnymi osobami oraz tak dobrymi fachowcami.

Profesjonalizm i prawdziwa sztuka. Bardzo polecamy.

Y
Yuliya i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2016
Zakopane
Data dodania: 04-05-2017

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z najlepszymi fachowcami w branży

P
Paulina & Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2016
Kraków
Data dodania: 24-02-2017

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Iris Cinema. Profesjonalne podejście do tematu, świeże pomysły i dużo pozytywnej energii a efekt końcowy w postaci filmu z naszego wesela przeszedł najśmielsze oczekiwania. Polecamy!

Zobacz wszystkie kategorie