Pokaz pirotechniczny FAJERWERKI id:26632

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
Data dodania: 26-04-2017
Liczba odwiedzin: 1538

Oferta Pokaz sztucznych ogni Tomaszów Mazowiecki

JEŚLI CHCESZ ZASKOCZYĆ SWOICH GOŚCI, SPRAWIĆ IM NIESŁYCHANĄ PRZYJEMNOŚĆ LUB PODNIEŚ RANGĘ WYDARZENIA , POKAZ FAJERWERKÓW JEST DOSKONAŁYM UKORONOWANIEM IMPREZY.

Jesteśmy hurtownią, która posiada własne materiały i produkty pirotechniczne koncesjonowane do pokazów fajerwerków, które pozwalają nam na znaczne obniżenie ceny pokazu , oraz wykorzystujemy najlepsze systemy odpalania fajerwerków wraz z urządzeniami muzycznymi.

Pokazy fajerwerków są naszą pasją którą cały czas doskonalimy i wkładamy ogromne zaangażowanie tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Każdy pokaz przygotowywany jest w oparciu o Państwa budżet oraz ustalenia scenariuszu. Nasz zespół wkłada ogrom pracy aby każdy pokaz był wyjątkowy na twojej imprezie.
Fajerwerki na weselu są niesamowitą atrakcją dla zaproszonych gości , oraz pozostają na długo w pamięci Pary Młodej .

Przygotowaliśmy kilka pakietów pokazów weselnych które trwają od 3-6 minut i zawierają od 300- 2000 ładunków wybuchowych. Każdy pakiet dodatkowa zawiera poniższe opcje z które nie ponosisz kosztów.

- sprawdzenie terenu przed podpisaniem umowy w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz doboru odpowiednich materiałów pirotechnicznych
- dopełnienie formalności z odpowiednimi służbami Strażą Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.
- Zapewniamy pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód spowodowanych wykonaniem pokazu pirotechnicznego. Ubezpieczenie OC

Pakiet Brąz
Czas trwania: 3-4 minut
Ilość ładunków: 400-600
Rozmiar ładunków: 3
Fontanny: TAK
Podkład muzyczny: TAK
Wachlarze: NIE
Bąby cylindryczne: NIE
Płonące serca+fontanny: NIE

Pakiet Srebrny
Czas trwania: 4-5 minut
Ilość ładunków: 600-800
Rozmiar ładunków: 4
Fontanny: TAK
Podkład muzyczny: TAK
Wachlarze: TAK
Bąby cylindryczne: TAK
Płonące serca+fontanny: NIE

Pakiet Złoty
Czas trwania: 5-6 minut
Ilość ładunków: 800-1000
Rozmiar ładunków: 5
Fontanny: TAK
Podkład muzyczny: TAK
Wachlarze: TAK
Bąby cylindryczne: TAK
Płonące serca+fontanny: TAK

Pragniemy poinformować że w umowie na wykonanie pokazu fajerwerków jest zawarty zapis o odroczonym terminie płatności za wykonanie usługi . Oznacza to że nasza firma wykonuje pokaz a Państwo mogą dokonać płatności do 7 dni od daty wykonania pokazu .

Zależy nam, żeby Twoja impreza była niesamowita i niezapomniana, dlatego w swojej ofercie posiadamy profesjonalne pokazy pirotechniczne jak i zarówno zestawy do samodzielnego odpalenia oraz dodatki specjalne, które urozmaicą każdy pokaz. Zestawy do samodzielnego odpalenia są idealną alternatywą dla pokazów profesjonalnych z obsługą. Wszystkie zestawy DSO posiadają niezbędne certyfikaty CE oraz są najlepszej jakości. Przygotowane przez naszą firmę zestawy są klasy 1.4 G, które nie wymagają pozwolenia i są w pełni bezpieczne w użyciu. Ceny zestawów zaczynają się już od 200 zł i posiadają pond 600 ładunków wybuchowych, a ich czas może być nawet ponad 6 minut.

Taniec w chmurach – jest obecnie jedną z najmodniejszych atrakcji weselnych. Ciężki dym, który unosi się przy samej podłodze sprawi, że wasz taniec będzie wyjątkowy i bajkowy. Dodatkowo dym kłębiący się tuż nad ziemią zatuszuje drobne pomyłki w pierwszym tańcu. Stanowi on również pole do popisu dla fotografa aby mógł wykonać przepiękne zdjęcia. Taniec w chmurach wygląda również niesamowicie w połączeniu z fontannami iskier. W dymie może poruszać się tylko para młoda w innym przypadku szybko zmienia się w mgłe. Istotnym elementem do wytworzenia ciężkiego dymu jest wyłączenie wentylacji i pozamykanie drzwi podczas tańca.

Szpaler z fontannami – jest to przepiękne widowisko z kilkunastu fontann które może być wykorzystane w wielu momentach wesela. Cena jest zależna ilości i od doboru fontann czy mają to być fontanny wewnętrzne przy pierwszym tańcu , czy też zewnętrzne przy podświetleniu przejazdu pary młodej. Szpaler z fontann zawsze podniesie rangę wesela.

Pirotechnika sceniczna - jest czynnikiem, który dzięki swojej charakterystyce wytwarza na scenie i podczas pierwszego tańca w połączeniu z ciężkim dymem magiczny klimat. Odpowiednio zsynchronizowany pokaz, w trakcie którego materiały pirotechniczne odpalane są we wcześniej ustalonych momentach sprawia na widzach niezapomniane wrażenie. Połączenie fontann i szpalerów oraz wodospadów iskier o różnych wysokościach z w pełni profesjonalnym oświetleniem oraz multimediami tworzy niebywały efekt i skutecznie podnosi widowiskowość każdego rodzaju imprezy. W trakcie trwania każdego z tego typu wydarzeń z wielką swobodą odnaleźć można kulminacyjny moment, w którym odpowiednio przygotowana pirotechnika sceniczna zaskoczy widzów pozwalając organizatorom na zdobycie uznania. W oprawę z pirotechniki scenicznej również można dodać płonące serca jak i szpalery z fontann rozświetlające na przykład przejazd pary Młodej .

ZAPRASZAMY do rezerwacji terminów .

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Pokaz pirotechniczny FAJERWERKI Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Pokaz pirotechniczny FAJERWERKI
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Tomaszów Mazowiecki
Kod:97-200

Godziny pracy

Pn:09:00 - 16:00
Wt:09:00 - 16:00
Śr:09:00 - 16:00
Cz:09:00 - 16:00
Pt:09:00 - 16:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.