Zobacz zdjęcia (9)
♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 1
♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 2 ♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 3 ♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 4 ♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 5
♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠, Katowice - zdjęcie 6
1 / 9

♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠ id:31807

Katowice, śląskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
668-574...

O nas

Każda przyszła Para Młoda marzy o tym, aby dzień, w którym złożą sobie jedną z najważniejszych przysiąg w życiu był pełen wzruszeń, radości i wyjątkowych chwil. Wiemy także, że zadbanie o odpowiednią oprawę jest jednym z ważnych elementów ślubu czy wesela. Jak zatem sprawić, by ten najpiękniejszy dzień w życiu był niezapomniany zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości?

Aby to uczynić, proponujemy Państwu skorzystanie z oferty pokazu iluzji na weselu/przyjęciu, który zagwarantuje, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej magiczny.

Specjalizujemy się przede wszystkim w eleganckich pokazach iluzji scenicznej na weselach i imprezach firmowych, gdzie duży nacisk kładziony jest na odpowiednią oprawę wydarzenia, a starannie dobrane atrakcje na wysokim poziomie zapewnią gościom niezapomniane wrażenia.

PASJA, PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE - te trzy słowa doskonale opisują Wojciecha Naporę.

Iluzjonista WOJCIECH NAPORA traktuje pokazy iluzji nie tylko jako formę rozrywki estradowej, ale także jako swego rodzaju sztukę, w której dopracowuje do perfekcji każdy szczegół, aby spełnić oczekiwania publiczności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w występach scenicznych oraz niecodziennemu talentowi opracował wyjątkowe show, które z powodzeniem prezentuje na wszelkiej maści imprezach dla widzów w każdym wieku, nawet tych najmłodszych. Gwarantujemy Państwu, że pokazy sceniczne Wojciecha Napory na długo pozostaną w pamięci widzów.

Pokazy naszego Iluzjonisty wyróżnia to, że prezentuje wyjątkowe sztuki magiczne w niebanalny i wysmakowany sposób! Nie usłyszycie tutaj niestosownych żartów w kierunku gości, ponieważ kładziemy duży nacisk na szacunek względem każdego widza i traktujemy go tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani :)
Mogą Państwo za to liczyć na spektakularne uwalnianie z kajdan, magiczne znikanie obrączki, zaczarowane obręcze czy lewitujące przedmioty i wiele, wiele innych!
Standardowy czas pokazu scenicznego zwykle 40-45 min, ale może zostać skrócony lub wydłużony na życzenie Klienta.

Kolejną rzeczą wyróżniającą Wojciecha na tle innych artystów jest to, że jako jedyny iluzjonista w Polsce zajmuje się sztuką iluzji nie tylko od strony praktycznej, ale także naukowo-dydaktycznej! Posiada stopień naukowy doktora w dziedzinie psychologii - w badaniach, jakie prowadził przez ostatnie kilka lat, brali udział polscy iluzjoniści i aktorzy. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że za praktycznymi umiejętnościami stoi duża wiedza teoretyczna.

Repertuar dopasowany jest do publiczności w każdym wieku, zarówno dorosłych, jak i dzieci czy młodzieży. Na wszystkich etapach widzowie biorą aktywny udział w magicznych sztukach i są świadkami powstawania prawdziwej magii, a rzeczy dotąd niemożliwe, stają się realne i na wyciągnięcie ręki!

Szczegółowa oferta – rodzaj wykonywanych sztuk magicznych, czas oraz inne kwestie dotyczące pokazu są ustalane indywidualnie z Klientem. Wyznajemy zasadę, że każda Para Młoda jest wyjątkowa i zasługuje na indywidualny repertuar, dostosowany do ich potrzeb.

Drodzy Narzeczeni – pozwólcie sobie na wprowadzenie w tym wielkim dniu magicznej atmosfery i dajcie się oczarować przez magię Wojciecha Napory! Jest to doskonała okazja, aby Wasz wielki dzień był jeszcze piękniejszy, a nasz Iluzjonista z wielką przyjemnością oczaruje Was i Waszych gości!

Masz pytania? Bardzo chętnie na nie odpowiemy.
Napisz lub zadzwoń już dziś, aby mieć pewność, że interesujący Cię termin jest nadal dostępny :)
Zostaw w wiadomości prywatnej swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo na Youtube, opiniami w Internecie, na naszą stronę internetową oraz na Facebooka.
Wszystkie materiały wideo oraz dane kontaktowe znajdą Państwo wpisując w Google: Wojciech Napora Iluzjonista.

♠♠♠ Występujemy na terenie całej Polski, a wyruszamy ze śląska. Do zobaczenia na pokazach! ♠♠♠

♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠ - film 1 ♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠ - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wiedza praktyczna na temat sztuki iluzji dopełniona jest szeroko ugruntowaną wiedzą teoretyczną - Wojciech jako jedyny iluzjonista w Polsce uzyskał stopień doktora nauk społecznych w dziedzinie psychologii, prowadząc badania wśród polskich iluzjonistów i aktorów. Bierze również udział w projektach naukowych na uczelni, szerząc wiedzę na temat sztuki tworzenia złudzeń.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Doświadczenie, wysoka kultura osobista, takt, duża wiedza teoretyczna.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w występach scenicznych na weselach i innych imprezach rodzinnych/okolicznościowych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny ustalane są indywidualnie, z każdą Parą Młodą, według ich preferencji. Służymy również wskazówkami co do tego, jaka godzina będzie najbardziej odpowiednia na pokaz.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Istnieje możliwość wykonania pokazu w języku angielskim.

Opinie Iluzjonista Wojciech Napora (7)

♠ Iluzjonista dr WOJCIECH NAPORA - wyjątkowy pokaz iluzji na weselu ♠ id:31807
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Paniówki
Data dodania: 04-10-2021

Ogromne podziękowania dla Pana Wojciecha za wspaniały występ. Goście weselni i para młoda byli zachwyceni Pana występem. Wspaniała atrakcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Polecam wszystkim Pana Wojciecha.

Wojciech
16-10-2021

Dziękuję Pani Elżbieto. Było mi bardzo miło wystąpić dla Państwa i gości weselnych :)

B
Brygida
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pielgrzymowice
Data dodania: 27-09-2021

Dziękujemy Panu Wojciechowi za niezapomniany występ na naszym weselu. Wszystkim gościom bardzo się podobało, szczególnie dlatego, że dotychczas nie spotkali się z występem iluzjonisty i było to dla nich ogromną niepsodzianką. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie polecamy! 😊

Wojciech
16-10-2021

Dziękuję Pani Brygido. Wspaniale było występować dla Państwa i Państwa gości :)

R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Opole
Data dodania: 03-07-2020

Świetny pokaz pełen emocji i zaskakujących momentów. Był to prezent niespodzianka dla rodziców. Po reakcjach myślę, że się podobało. Pokaz prowadzony ze smakiem i humorem. Pan Wojtek spełnił nasze oczekiwana. Drugi raz wybrałbym tam samo.

Wojciech
08-11-2020

Dziękuję, było mi miło dla Państwa wystąpić. Życzę wszystkiego dobrego :)

J
Jolannta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-02-2020
Glinica
Data dodania: 19-02-2020

Jolanta Kieltyka Szukałam atrakcji na impreze urodzinowa mojego meza i corki.Wybralam Iluzjoniste Pana Wojciecha Napora i nie zaluje.Swoim profesionalizmem i wspanialym kontaktem z naszymi goscmi,stworzyl niesamowita Atmosfere.Pan Wojciech jest ogromnie mila osoba.Nasi goscie byli zachwyceni.Byla to dla nas wszystkich prawdziwa przyjemnosc.Moge tylko dalej polecic. Panie Wojciechu! jeszcze raz dziekuje w imieniu moim i naszych gosci. Pozdrawiam z Hannoveru

Wojciech
08-11-2020

Dziękuję za miłe słowa Pani Jolanto. Pozdrawiam serdecznie :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Radom
Data dodania: 15-09-2019

Pan Wojciech charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem oraz humorem podczas uzgadniania treści występu jak i samego jego wykonania. Goście byli zachwyceni całym przedstawieniem, które na bardzo długo zostanie w pamięci. Występ wart każdej złotówki. Polecam serdecznie !

Wojciech
17-09-2019

Dziękuję bardzo, było mi niezmiernie miło występować dla Państwa i gości :)

K
Klaudia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 18-07-2019

Postanowiliśmy zaprosić na wesele iluzjonistę. Wybór padł na Pana Wojciecha i był to strzał w dziesiątkę. Byliśmy zaskoczeni prezentowanymi trikami, które przeczyły zdrowemu rozsądkowi ;) Szczególnie finał był niespodziewany. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pokazu iluzji i będziemy go długo wspominać. Dziękujemy :)

Wojciech
17-09-2019

Dziękuję, to była wielka przyjemność móc wystąpić dla Państwa i Państwa gości!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gliwice
Data dodania: 24-05-2019

Pan Wojciech wystąpił z pokazem iluzji na naszym weselu - był to prezent dla wszystkich gości. Pokaz przerósł nasze oczekiwania! Mieliśmy okazję zobaczyć niesamowite numery, prezentowane z dużą elegancją i smakiem. Podejście Pana Wojtka jest bardzo profesjonalne, zadbał o każdy szczegół, zapraszał do wspólnego czarowania dorosłych i dzieci. To była świetna zabawa. Polecamy z czystym sercem i dziękujemy :)

Wojciech
18-07-2019

Dziękuję za miłe słowa, było mi bardzo miło dla Państwa wystąpić :)

Kontakt Iluzjonista Wojciech Napora

Nazwa firmy: Iluzjonista Wojciech Napora
Imię i nazwisko: Wojciech Napora
Adres: Katowice, woj. śląskie
668-574...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2853
Zadzwoń
668-574...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie