Zobacz zdjęcia (5)
Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna, Kraków - zdjęcie 1
Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna, Kraków - zdjęcie 2 Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna, Kraków - zdjęcie 3 Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna, Kraków - zdjęcie 4 Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Projekt Ślub - niepowtarzalne zaproszenia i papeteria ślubna id:51269

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Projekt Ślub to niepowtarzalne zaproszenia ślubne i pomysłowa papeteria na wesela w każdym stylu realizowana wyłącznie według autorskich projektów duetu sióstr bliźniaczek. Posiadamy bogatą ofertę kolekcji ślubnych o różnorodnych motywach przewodnich. Znajdziecie u nas zarówno projekty w stylu botanicznym, rustykalnym, podróżniczym, jak i klasyczne czy eleganckie. Stale poszerzamy ofertę o nowe wzory zgodne z aktualnymi trendami, jednak tworzone we własnym, niepowtarzalnym stylu. Dajemy gwarancję, że Wasze zaproszenia i dodatki weselne będą wyjątkowe, wykonane z najlepszej jakości papieru, pięknych ręcznie rysowanych ilustracji, dobrego designu i wykończenia 100% handmade. Charakteryzuje nas szczególna dbałość o najdrobniejsze detale, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nie pracujemy na gotowych grafikach, które można kupić w internecie, nasza bogata oferta to wynik wieloletniej pracy nad coraz to piękniejszymi wzorami, które samodzielnie rysujemy i projektujemy od podstaw. Projektujemy zaproszenia na ślub, zawiadomienia, indywidualne zaproszenia dla rodziców i świadków oraz zaproszenia na śluby międzynarodowe w dowolnym języku. Oferujemy szereg dodatkowych usług i opcji, każdy projekt można spersonalizować, wprowadzić w nim poprawki graficzne, dodać plan wesela, mapę, dodatkowe informacje o transporcie i noclegach, zmienić treść wg własnych upodobań, zmodyfikować grafiki czy zmienić ich kolorystykę. Jesteśmy otwarte na pomysły klientów i staramy się podejmować różne nietypowe wyzwania.
Marzysz o wyjątkowej oprawie ślubu i wesela? Poznaj zaproszenia ślubne i dodatki weselne, które pokochały setki par młodych. Zakochaj się w naszej papeterii i oczaruj swoich gości!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , , woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1426

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie