Zobacz zdjęcia (5)
Van Bubble Couple, Łódź - zdjęcie 1
Van Bubble Couple, Łódź - zdjęcie 2 Van Bubble Couple, Łódź - zdjęcie 3 Van Bubble Couple, Łódź - zdjęcie 4 Van Bubble Couple, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Van Bubble Couple id:47503

Łódź, łódzkie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Perfekcyjnie, w kilka minut schłodzone, wino serwowane z naszego Bubble, to nie tylko fantastyczne dopełnienie wszelkiego rodzaju przyjęć, wesel, festiwali czy też eventów firmowych, ale również wspaniałe urozmaicenie i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Jego niewielki rozmiar pozwala na cieszenie nim oka nie tylko w plenerze, ale również w zamkniętej przestrzeni, nasz Bubble zmieści się bowiem przez każde podwójne drzwi.

Jeśli unikatowe powitanie gości to jest to, o czym marzyliście, Bubble z pewnością pomoże Wam w jego realizacji, a fantastyczna obsługa postara się sprostać wszelkim oczekiwaniom!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą z zagranicznym doświadczeniem. Nie boimy się nowego i razem z Wami postaramy się stworzyć piękną oprawę wyjątkowego dnia!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Lata spędzone w branży hotelarskiej :) praca z ludźmi to jest to, co lubimy najbardziej!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas wyjściowy to 4h, ale jeśli potrzebujesz nas na dłużej, na pewno się dogadamy!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy mieszanym małżeństwem :) Agnieszka biegle mówi po angielsku, Stephen - native speaker ;)

Jaki jest styl naszej pracy?

Uwielbiamy pracę z ludźmi! Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. To Twój wymarzony dzień! My jesteśmy po to aby te marzenia spełnić :) Komfortowo i na luzie!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej tak! Nasze pakiety to jedynie „baza”. Jeśli jest to właśnie to, czego szukasz super! Jeśli chcesz wprowadzić coś nowego, my jesteśmy po to, aby Ci to umożliwić.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każda para jest wyjątkowa, a my mieliśmy to szczęście trafić na te z super wyjątkowymi pomysłami :) mieliśmy możliwość uczestniczenia w ślubie w teatrze, ogrodzie czy np Instagram style!

liczba odwiedzin: 745

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie