Przednamislub - Fotografia

Leszno, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
607-605...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

O nas

Zapraszamy Was do naszej pracowni fotograficzno - filmowej, gdzie tworzymy Wasze Ślubne reportaże zarówno zdjęciowe jak i filmowe. Możecie skorzystać z naszej oferty kompleksowo lub fragmentarycznie. Działamy na terenie Leszna, Poznania, Wrocławia, Głogowa i okolic.

Jesteśmy z Wami najczęściej od przygotowań do oczepin włącznie, zawsze w zespole min. 2-osobowym. Dysponujemy latami doświadczeń i profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem.

W naszej ofercie:
- reportaż fotograficzny
- reportaż filmowy
- teledyski ślubne
- fotoksięgi, albumy
- dron
- sesje narzeczeńskie, plenery ślubne.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Działamy w zespole, by zapewnić Wam jak najbardziej zróżnicowany materiał, by nie uciekł żaden moment czy szczegół oraz by maksymalnie zabezpieczyć materiał. Na Wasz Ślub zawsze rezerwujemy min. 2 osoby, dzięki temu macie pewność, że nic nie wydarzy się po drodze, a Wasi fotografowie zgodnie z podpisaną umową zjawią się o godzinie 0.00. Pracujemy na pełnych obrotach. Jesteśmy do Waszej dyspozycji najczęściej od przygotowań do oczepin włącznie. Przez ten czas nieustannie gromadzimy materiał, by następnie wybrać z niego najlepsze, najciekawsze ujęcia i stworzyć z nich różnorodny i piękny zbiór Waszych ślubnych wspomnień. Każde zdjęcie jest poddawane obróbce graficznej oraz retuszowi.
W ramach fotografii ślubnej, możecie także skorzystać z dodatków, takich jak:
- dodatkowe sesje zdjęciowe, jak: sesja narzeczeńska, plener ślubny innego dnia
- zdjęcia z drona
- albumy, fotoksięgi
- podziękowania dla gości
- zaproszenia ślubne i inne akcesoria papierowe.

FILM ŚLUBY
Jeśli marzycie o filmowej pamiątce, zapoznajcie się z naszymi pakietami: mini, ekonomicznym oraz premium.
Możecie wybrać dowolnej długości film lub sam teledysk, by zapewnić sobie choć chwilę filmowych wspomnień, w naszych reportażach oraz skrótach przechowamy dla Was pięknie i dynamicznie zmontowane obrazy oraz oryginalne dźwięki, słowa i ulotne odgłosy Waszego Wyjątkowego Dnia.
Najczęściej Pary Młode decydują się na godzinną opowieść, uzupełnioną teledyskiem skrótowym. Taką opcję odnajdziecie w pakiecie ekonomicznym. W ramach tego pakietu macie do dyspozycji 2 filmowców, którzy są z Wami od przygotowań do oczepin i rejestrują dla Was przez cały czas. Następnie materiał zostaje zgrany na dyski i zmontowany w sposób dynamiczny, ciekawy, zgodny z Waszymi sugestiami i odpowiedni do wybranej muzyki.
Jeśli chcielibyście jedynie krótki teledysk, który przechowa dla Was filmowe wspomnienie całego dnia, zajrzyjcie do pakietu premium.
* Każdy długi film wyposażamy oczywiście w teledysk skrótowy.
* Wasz film zawsze można przedłużyć lub skrócić.
* Zapraszamy także do skorzystania z: drona, dodatkowych sesji plenerowych, sesji narzeczeńskich, video-zaproszeń.

FOTO-SPACERY
Chcec ie nas lepiej poznać?
Skorzystajcie z możliwości mini plenerów, czyli krótkich sesji w plenerze. Udajemy się razem na spacer w naszej okolicy, poznajemy się, wykonujemy dla Was zdjęcia. Zyskujecie piękną pamiątkę, która na pewno przyda się już podczas przygotowań do Ślubu. Przy okazji poznajecie Wasz zespół fotograficzno - filmowy, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że w Dniu Ślubu rejestracja przebiegnie naturalnie i bez niepotrzebnego stresu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Działamy dla Was od ponad 15 lat. Przez te lata zmierzyliśmy się z wieloma różnorodnymi sytuacjami, które pozwoliły nam zdobyć doświadczenie. Wielokrotnie wymieniliśmy sprzęt, by nasze materiały były najlepsze jakościowo. Działamy w sprawdzonym zespole, dzięki czemu jesteśmy niezawodni. Zawsze jest nas przynajmniej dwóch, co pozwala nam ubezpieczać materiał, a Wy możecie dzięki temu liczyć na różnorodny zbiór zdjęć i kadrów.

Bezawaryjnie, stabilnie i na najwyższym poziomie.

A do tego możecie liczyć na miłą atmosferę i pełną zrozumienia współpracę. Dzięki temu, że działamy w strukturach firmy, jesteśmy dostępni przez cały czas pod naszym leszczyńskim adresem. Zawsze możecie do nas wpaść, napisać i zadzwonić.

Nasz zespół tworzą fotografowie, filmowcy, którzy Wam towarzyszą, a także graficy specjalizujący się w obróbce graficznej zdjęć i w retuszu oraz montażyści, którzy przygotowują film i teledyski ślubne. Nad całym zespołem czuwa nasz koordynator, którego znacie i z którym jesteście w stałym kontakcie. Z nim właśnie podpisujecie umowę oraz ustalacie wszystkie szczegóły. To on sprawdzi na końcu Wasze materiały i przekaże je Wam w idealnym wydaniu.

Podsumowując, współpraca z nami to gwarancja spokojnego snu przed Ślubem. Od ponad 15 lat jesteśmy niezawodni, bez żadnego wyjątku. Wyróżnia nas doświadczenie, ale także ciekawość i pasja, z jaką wiąże się nasza praca dla Was. Lubimy szukać nowych pomysłów, rozwiązań, podążać za zmieniającymi się trendami, a przede wszystkim słuchać Waszego głosu, sugestii i oczekiwań.

Zapraszamy gorąco!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta to zarówno odpowiedź na poszukiwanego przez Was fotografa jak i kamerzystę. Dziś już słowo kamerzysta niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, gdyż tak naprawdę przysłowiowym kamerzystą jest zespół filmowy z aparatami bezlusterkowymi, systemami stabilizującymi, rejestratorami dźwięku, dronami oraz specjalistami od rejestracji i montażu.

Nasz sprzęt oraz doświadczenie są do Waszej dyspozycji. Do tego miła współpraca z Waszym indywidualnym opiekunem, z którym załatwiacie wszystkie formalności, ustalacie szczegóły oraz który sprawdza Wasze materiały przed przekazaniem pod kątem zgodności z Waszymi oczekiwaniami.

Za naszą firmą stoi także stabilność, która daje naszym Parom Młodym poczucie bezpieczeństwa - od ponad 15 lat prowadzimy legalną działalność gospodarczą, płacimy podatki, jesteśmy dla Was bez żadnych przerw.

Z naszymi Parami Młodymi podpisujemy jasną i bezpieczną umowę, która daje komfort i zabezpiecza obie strony.

Wreszcie możemy przejść do materiałów fotograficznych i filmowych, które od nas otrzymujecie - ok. 500 zdjęć, a wszystkie obrobione graficznie i wyretuszowane oraz film z teledyskiem - dynamicznie zmontowany, do muzyki, która jest Wam bliska. Idealna pamiątka z Waszego wyjątkowego dnia, która z jednej strony pozwoli uchwycić każdy szczegół chwili, a z drugiej stworzy wzruszającą opowieść o emocjach, detalach i osobach, które Wam towarzyszyły.

Zapraszamy do naszego zespołu. Piszczcie i dzwońcie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

W naszej pracy koncentrujemy się na tym co sprawia nam najwięcej przyjemności - na Was i Waszych Uroczystościach. Nie ścigamy się z nikim ani ceną ani zapleczem sprzętowym. Cały czas poświęcamy Wam, nie interesują nas konkursy, nagrody, certyfikaty, choć mamy oczywiście wszystkie potrzebne dokumenty, które umożliwiają nam wykonywanie dla Was reportaży podczas ceremonii ślubnej w kościele. A najlepszym tego dowodem jest fakt, że nasza firma realizuje fotografię ślubną i film od wielu lat, rozwija się i ma zapełniony kalendarz. Zapraszamy także Was. :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podpisujemy umowę na wykonanie reportażu ślubnego i odtąd w naszym kalendarzu Wasz wyjątkowy dzień jest zarezerwowany tylko dla Was. Na kilka dni przez Ślubem ustalamy wszystkie szczegóły. W dzień Waszego Ślubu i Wesela, jesteśmy z Wami w takich godzinach, w jakich ustaliliśmy - najczęściej od przygotowań do oczepin włącznie, czyli od ok. 12.00 do maks. 1.00 w nocy. Każdy pakiet możemy dla Was modyfikować, nawet w ostatniej chwili. Jeśli Waszym życzeniem jest inny zakres godzinowy, to zawsze jesteśmy w stanie dostosować nasz scenariusz działań do Waszych oczekiwań.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie znajdziecie usługę fotografii ślubnej, filmowania lub usługi łączącej fotografię i film. W ramach wybranego pakietu, jesteśmy z Wami od przygotowań lub od ceremonii do ok. 22.00 lub 1.00 w nocy. Nasz zespół to minimum 2 osoby, a najczęściej 3, by maksymalnie zróżnicować charakter materiałów, zabezpieczyć go na wielu kartach. Pracujemy intensywnie podczas całego dnia, bez przerw. Dzięki temu mamy sporo materiału, z którego możemy wybierać te najlepsze ujęcia. Wszystkie przekazywane Wam zdjęcia są poddane obróbce graficznej i retuszowi, a do każdego filmu otrzymujecie teledysk.

W Dniu Ślubu, najczęściej po pierwszym tańcu możemy przeznaczyć pół godzinki na sesję plenerową, do której często dołączają rodzice, świadkowie i pozostali goście. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

W ramach dodatków realizujemy wiele różnych usług, w zależności od Waszych potrzeb, najczęstsze to:
- dodatkowe ujęcia z dronu
- fotoksięgi, albumy
- dodatkowe teledyski
- przedłużenie filmu
- dodatkowa sesja plenerowa przed Ślubem oraz po Ślubie.

Każdy pakiet możemy dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb i scenariuszy.
Zachęcamy do kontaktu w temacie możliwości dopasowania naszych reportaży do Waszych oczekiwań.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pamiętamy, kiedy ponad 15 lat temu spędzaliśmy wakacje w Kanadzie. Byliśmy tacy… hmm… na początku wszystkiego. Zwiedzaliśmy, mając siebie i aparat. Fotografowaliśmy nas, Kanadę i nasze marzenia. Odkrywaliśmy amerykańskie wioski, farmy i samochodowe legendy. A z głośników leciały bluesy. Wtedy spadła na nas wizja, pomysł na całe nasze „później” i był on jak olśnienie – świeży, ale równocześnie rzeczywisty. Wiedzieliśmy, że tym właśnie zajmiemy się w naszym wspólnym życiu.

Wróciliśmy do Polski, rozpoczęliśmy naszą podróż. Urodziły się nasze ukochane dzieci, urzeczywistniały się różne koncepcje i projekty, wiele się zmieniało, wiele razy nasze życie zakręcało. Ale koncepcja, która olśniła naszą wizję w Kanadzie została. I tak, jesteśmy tu, razem z Wami, na początku Waszej drogi, gotowi, by towarzyszyć Wam, dzieląc się naturalnością, świeżością i doświadczeniem.
Od wielu lat fotografujemy i filmujemy Wasze Śluby. Nasz zespół tworzy niezmiennie stały skład 5 osób. Zaciekawieni i zafascynowani atmosferą Waszych Wyjątkowych Dni, wciąż uczymy się, wciąż odświeżamy zaplecze sprzętowe, udoskonalamy nasze umiejętności i uaktualniamy koncepcje. Nadal towarzyszy nam ta sama pasja, by Waszym Ślubnym Wspomnieniom nadawać ponadczasową formę.

Zapraszamy Was do naszej wizji fotografii i filmu ślubnego. Zapraszamy do tworzenia Waszych najlepszych wspomnień.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Od dzieciństwa dobrze czuliśmy się w świecie obrazów oraz w dziedzinach twórczych. Odkąd pamiętamy, naszą uwagę zwracały na zdjęciach i obrazach: światło, zatrzymanie, emocje, to, co wysuwa się na pierwszy plan oraz to, co pozostaje w tyle. Uwielbialiśmy wyrazistość detalu, ukryty szczegół, kompozycję planu ogólnego. Te sympatie do fotografii na przestrzeni lat rozwijały się.
W naszych domach zawsze były aparaty fotograficzne i pasja korzystania z ich możliwości. Podczas studiów zgłębialiśmy tajemnice aparatów analogowych, samodzielnej pracy w studiu oraz w ciemni. W ostatnich latach pozostajemy w zachwycie nad możliwościami, jakie daje nowoczesne obrazowanie, technologia oraz jakość otrzymywanych zdjęć. Aktualizujemy nasze zaplecze sprzętowe, korzystamy z nowych możliwości i nieustannie podnosimy poprzeczkę. Przy tym ciekawią nas Wasze oczekiwania, nowe trendy i niesamowite możliwości kreatywnego i pomysłowego działania, jakie można podjąć w obrębie przygotowywania reportaży ślubnych.

Fotografia to nasz świat. My podążamy za nią, ona za nami. A rezultaty tych działań to Wasze pamiątki niesamowitej i magicznej Uroczystości.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Obsługujemy Wasze Śluby i Wesela od ponad 15 lat. Rozpoczęliśmy od fotografii ślubnej. Początkowo pracowaliśmy na aparatach Pentax, dość szybko jednak weszliśmy do świata Canona. Po kilku latach do naszych usług dołączyliśmy reportaż filmowy i teledyski. Od tego czasu minęło ponad 10 lat. Wciąż aktualizujemy zaplecze sprzętowe, doszkalamy się, a przede wszystkim nie wytracamy pasji i zaciekawienia obsługą fotograficzno - filmową Waszych Ślubów i Wesel. Pracujemy od lat w dobrze zgranym i zorganizowanym zespole. Bazujemy na sporym doświadczeniu i otwarciu na nowe trendy, pomysły i rozwiązania. Zapraszamy!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każdy etap realizacji reportażu jest przyjemny:
- najpierw, gdy piszecie lub dzwonicie, wysyłamy Wam nasze pakiety. Wiemy, że są dobrze skrojone i idealnie odpowiadają Waszym potrzebom, ponieważ wciąż są udoskonalane i uzupełniane o Wasze sugestie. Są przetestowane w każdym szczególe. Dlatego z przyjemnością o nich opowiadamy, bo wiemy, że stoi za nimi dobrze zaprojektowana usługa;
- lubimy przygotowania do sezonu ślubnego, szukanie inspiracji, kawałków muzycznych, poznawanie nowo zakupionych sprzętów, testowanie nowych pomysłów, szkolenia. Lubimy też wiosenne plenery przedślubne - mini sesje, w ramach których wybieramy się do lasu na FotoSpacery. Czasem towarzyszą Wam rodzice, świadkowie. Tworzymy dla Was niezapomniane ujęcia, a w tle już można wyczuć smak przygotowań, które czekają tuż za rogiem;
- wreszcie lubimy zaktualizować wiedzę odnośnie scenariusza Waszego Ślubnego Dnia. Na kilka dni przed Waszą Uroczystością, kontaktujemy się, żeby dokładnie o wszystko wypytać. Uzupełniamy nasz plan działania, ładujemy baterie, pakujemy samochody i jesteśmy gotowi;
- w dniu Waszego Ślubu bardzo chętnie towarzyszymy Wam już od południa - od przygotowań. Podniosłość wydarzeń, które rozpoczną się za moment, piękne detale, świeżość i niezwykłość chwil - uwielbiamy początek Ślubnego dnia. Wszystkie te momenty przeżywamy razem z Wami. Potem, podczas Ślubu łapiemy Wasze gesty, emocje, wszystkie subtelności, by po pierwszym tańcu być świadkami, jak opada stres i mimo, że atmosfera wciąż jest niezwykła, to spięcie mija i możemy rejestrować nieskrępowaną zabawę łącznie ze wszystkimi pięknymi momentami, jak podziękowania dla rodziców, tort weselny, niespodzianki, dedykacje, toasty;
- po powrocie zgrywamy materiał, robimy kopie zapasowe i nie możemy się doczekać aż przejrzymy wszystkie materiały źródłowe i wybierzemy te najbardziej wyjątkowe dla Was. Zwykle nie możemy się opanować i wybieramy trochę więcej. Lubimy mieć pewność, że otrzymacie od nas kompletną opowieść, uzupełnioną o wszystkie detale, dzięki którym nawet po latach nie zgubicie żadnego szczegółu. Następnie włączamy naszą playlistę i nie żałujemy czasu na obróbkę graficzną, retusz i montaż;
- gdy Wasz opiekun dokona ostatecznego sprawdzenia gotowych materiałów, możemy dzwonić do Was i oznajmić, że Wasza Ślubna Pamiątka czeka na odbiór lub na kuriera.

Lubimy każdy z tych etapów. Cieszymy się, że mamy taką cudowną pracę.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie marki Canon. Aktualnie dysponujemy 4 aparatami bezlusterkowymi oraz 2 lustrzankami. Do tego kamery Sony, GoPro, rejestrator dźwięku, systemy stabilizujące i dron. Wasze materiały są obrabiane graficznie, retuszowane i montowane w systemie programów Adobe.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Od początku inwestowaliśmy dość sporo w sprzęty rejestrujące, komputery i osprzęt. Przyjęliśmy zasadę, by kupować je tylko jako nowe. Regularnie wymieniamy nasz sprzęt, by działać niezawodnie oraz mieć dostęp do wszystkich możliwych usprawnień i możliwości, jaką niesie postęp technologiczny. Dbamy o to, by regularnie wymieniać karty. Aż na 2 etapach powstawania reportażu ubezpieczamy Wasz materiał - po pierwsze zawsze pracujemy w zespole minimum 2-osobowym. Po drugie niezwłocznie zgrywamy karty i wykonujemy aż 2 kopie zapasowe. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze są pasja i artystyczne spojrzenie. Jednak bez codziennego pragmatyzmu oraz możliwości, jakie zapewnia nam nowoczesna technologia, nie moglibyśmy zapewnić Wam bezawaryjnej współpracy i tak doskonałej jakości. Dlatego od początku łączymy dobry sprzęt z twórczym zaciekawieniem. Jak dotąd, nie doświadczyliśmy żadnej awarii. :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół liczy aż 6 osób, z czego 2 - 3 osób towarzyszy Wam podczas Ślubu i Wesela.
Każdy z nas ma do spełnienia ściśle określone role, są to: koordynacja naszej firmy, opieka nad klientem, kontrola jakości, wreszcie: fotograf, filmowiec, montażysta i grafik. Wewnątrz naszego zespołu dzielimy między siebie bardziej szczegółowe zadania - jedna osoba jest odpowiedzialna za przeloty dronem, nagranie ścieżki audio rejestratorem, inna za sesje plenerowe czy materiał filmowy do teledysku,... Do tego, jak łatwo się domyślić, trzeba także zabezpieczyć ewentualnego zastępcę na każdym stanowisku - na wypadek choroby czy innej niemożności. Dopiero taki zespół może w pełni skorzystać z nabytego doświadczenia, pracować bez stresu, a więc w pełni twórczo, rozwijać się i co najważniejsze podpisać umowę z 2-letnim lub 3-letnim wyprzedzeniem ze spokojnym przekonaniem, że na pewno będzie w stanie zrealizować Wasz reportaż. Takim zespołem jesteśmy. Znamy się, możemy na siebie liczyć, rozwijać się i w wyniku tego, przekazać Wam materiały, z których jesteśmy dumni.

Jak ubieramy się na wesele?

Testowaliśmy różne rozwiązania, finalnie doszliśmy do wniosku, że najlepiej sprawdza się styl wizytowy, który można określić jako: "użytkowa elegancja". To rozwiązanie, które pasuje do rangi uroczystości, a jednocześnie nie ogranicza komfortu pracy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Jeśli filmy są krótkie - mają postać teledysków, możemy przesłać Wam internetowo lub udostępnić w dowolnej formie. Dłuższe filmy przekazujemy na USB lub dyskach zewnętrznych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia możemy wysłać Wam wybiórczo mailem. Całe zbiory przesyłamy internetowo, udostępniamy na dysku Google lub nagrywamy na USB lub dyski zewnętrzne.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowe materiały to maksymalnie 45 dni. Działamy sprawnie, cieszy nas praca związana z obróbką fotografii i montażem filmu, wiemy, że nie możecie się doczekać. Dlatego staramy się tak działać, żebyście mogli szybko otrzymać Wasze pamiątki

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Mamy uprawnienia do realizowania reportażu na terenie kościoła.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Pracujemy nad tym, mamy nadzieję uregulować te formalności wkrótce.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Uważamy, że nie ma idealnego zdjęcia. Każdy zwraca uwagę na coś innego, więc obiektywny ideał nie istnieje. Jednak mimo to często analizujemy, dlaczego akurat ten obraz do nas przemawia czy też nas ujmuje w większym stopniu niż inny. Najczęściej dochodzimy do wniosku, że to kompilacja wielu szczegółów: światła, kompozycji, stylizacji, emocji, szczegółów, sytuacji.
Lubimy w zdjęciach zarówno szczegół jak i kompozycję, a w całym zbiorze cenimy zarówno spójność jak i różnorodność. Do tego uważamy, że nie warto na zdjęcia nakładać zbyt przytłaczającego presetu. Warto pozostawić im uniwersalny charakter, który będzie mógł być modyfikowany przez lata na różne sposoby - w zależności od upodobań i potrzeb.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Uwielbiamy przygotowania ślubne. To taki niezwykły moment - pełen świeżości i unoszącej się w powietrzu atmosfery oczekiwania. Przysięga to moment, który wymaga sporej koncentracji, jednak pomimo tego jest to bardzo podniosła i wzruszająca chwila. Rozluźnienie po pierwszym tańcu to także jeden z naszych ulubionych momentów.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

W ostatnim czasie sporo przeciwności w tym zakresie, jednak zawsze warto zapytać i sprawdzić możliwości.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Nasze Pary Młode najczęściej wybierają miejsca zielone - spacer po lesie, nad rzeką, a także wyjazdy w góry. W takich miejscach lubimy wykorzystać też ujęcia z drona, by nadać filmom przestrzeń i zróżnicować ujęcia. Chętnie odwiedzamy miejsca, w których dobrze się czujecie i które są Wam bliskie. Jeśli wolicie, żebyśmy zaproponowali miejsca na plener, to oczywiście bardzo chętnie przygotujemy scenariusz.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Hmm, dość emocjonująca była niedawna sesja plenerowa na ruchomych piaskach, które były objęte zakazem wstępu lub na terenach bagnistych, do których dojazd okazał się dla samochodów dość ryzykowny. Wciąż mamy także w pamięci pewien przelot helikopterem na ślub, kiedy to ścigaliśmy się z nadciągającą burzą na trasie. Warunki były ewidentnie niesprzyjające, decyzja Pary Młodej nieodwołalna. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się maksymalnie dopasować do Waszych potrzeb i oczekiwań. Mamy w naszym formularzu odpowiednią rubrykę dotyczącą tego typu ustaleń: czy wolicie, żebyśmy byli cichymi obserwatorami sytuacji czy chcielibyście, żebyśmy ingerowali w ujęcia. Udzielacie bardzo różnych odpowiedzi. Najczęstsza to taka, żebyśmy sami wyczuli sytuację i czasem podpowiedzieli. Cieszymy się, kiedy możemy pomóc. Rzeczywiście, czasem niewiele trzeba, żeby znacząco poprawić ujęcie, czasem jednak sytuacja ewidentnie wymaga dostosowania bez dodatkowej reżyserii. Zawsze jednak możecie liczyć na nas i na nasze doświadczenie. Chętnie podzielimy się wskazówkami i równocześnie pozostaniemy w cieniu sytuacji, w których nikt nie powinien Wam przeszkadzać.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech i dobra muzyka - to chyba nasze najważniejsze parametry dobrej zabawy na weselu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim, współpracujemy także z tłumaczami ukraińskimi i rosyjskimi.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Działamy w życiu dosyć wszechstronnie, prywatnie mamy sporo różnorodnych zainteresowań i mnóstwo energii do działania. Czytamy wiele książek, wydajemy także własne, mamy dzieci, gramy na instrumentach, interesujemy się historią, filozofią, psychologią, prowadzimy agencję reklamową i pasjonujemy się życiem na wsi w pełnym wydaniu. :) Mamy wielu mentorów różnych dziedzin. Inspirujące w realizowaniu reportaży ślubnych jest z jednej strony doświadczenie w obsłudze klientów reklamowych, a z drugiej gospelowy duch, którego jesteśmy fanami. W międzyczasie oglądamy teledyski ślubne, najczęściej azjatyckie, teledyski, a nawet reklamy i seriale i szukamy obrazów oraz rozwiązań, nowości, które spodobają się naszym Parom Młodym.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy Ślub i każda Para Młoda to odrębna historia, którą ślubny dzień opowiada na swój indywidualny sposób. W pełni chcemy dopasować się do Was już na etapie wyboru pakietu. Jeśli nasza standardowa oferta nie odpowiada Wam, dajcie nam koniecznie znać. Skonfigurujemy pakiet specjalnie dla Was i dopasujemy wszystkie szczegóły do Waszych oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Na pogodę nie mamy wpływu, pozostaje być przygotowanym i nie poddawać się emocjom. Dla aparatów i kamer musi wystarczyć parasol. Dla drona jednak nie ma ratunku - jeśli wiatr nie pozwoli, dron nie może się wzbić. Za to nie ma żadnego problemu, by przygotować ujęcia uzupełniające z powietrza w innym, bardziej sprzyjającym terminie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest już dla nas przeszkodą. Kilka lat temu, szczególnie przy realizacji filmów obserwowaliśmy pewną ziarnistość w materiałach zgromadzonych przy słabym oświetleniu. Dziś, dzięki nowoczesnym aparatom i jasnym obiektywom, którymi dysponujemy pozostaje cieszyć się nastrojem i magią wieczornej aury.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Obawiamy się, że nie możemy tutaj odpowiedzieć zbyt konkretnie na to pytanie, gdyż tak długo, jak ta odpowiedź byłaby tu widoczna czulibyśmy się uwięzieni w zapisanej diagnozie trendów. Tymczasem trendy się zmieniają, my nie za wszystkimi lubimy gonić, tylko za tymi, które nas zachwycą lub które wynikają z Waszych oczekiwań. Lubimy także, gdy nowości nie kłócą się z zasadą ponadczasowości i uniwersalności. Wyobraźmy sobie sytuację, gdy otrzymujecie od nas zbiór zdjęć wystylizowanych najnowszymi presetami. Będą świetnie wyglądały dziś na Waszym Instagramie, choć już na odbitkach wielkoformatowych niekoniecznie. Po latach nie będziecie mogli cofnąć efektu nadanym zdjęciom w przeciwieństwie do tych, które otrzymaliście w świetnej jakości, dobrze wyretuszowanych i skorygowanych, ale jednak naturalnych. Zbiory gotowych materiałów, które od nas otrzymujecie będą się składały z różnorodnych propozycji, żebyście mieli wybór zarówno dziś jak i za parę lat.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Opowiemy Wam, jakie trendy realizujemy w naszych filmach ślubnych i teledyskach. Przede wszystkim stawiamy na dynamiczny montaż. Jest to możliwe, gdyż dysponujemy ujęciami z różnych stron, z różnych aparatów. Dzięki temu możemy częściej ciąć ujęcia i zestawiać je z innymi.

Film ślubny zaczynamy teledyskiem. Montaż dopasowujemy do charakteru zastosowanej muzyki. Delikatna muzyka towarzyszy także relacji z kościoła. Tu reportaż najczęściej ma wybiórczy charakter - stawiamy głównie na początek, czyli atmosferę przed ślubem, wejście do kościoła, fragmenty liturgii słowa i przysięgę. Następnie skupiamy uwagę na wyjściu z kościoła. Lubimy, gdy towarzyszy temu ryż i płatki kwiatów.
Teledysk z początku wesela wprowadza nas w atmosferę pierwszego tańca i rozpoczynającej się zabawy. Zabawę opowiadamy w naszych filmach na 2 uzupełniających się poziomach - reportaż z roztańczonego parkietu jest dopowiedziany teledyskami zbudowanymi z ujęć spoza głównej sceny. Materiał reportażowy oparty jest na dźwiękach zastanych, materiał teledyskowy oddaje emocje w atmosferze Waszych ulubionych kawałków muzycznych.
Najpopularniejsza długość filmu ślubnego to 40-60 minut.

Czy można opowiedzieć w tym czasie cały dzień?
Tak. Jest to dynamiczna opowieść, zawierająca wszystkie istotne momenty i szczegóły. Jeśli jednak okaże się, że na Waszym weselu działo się więcej i warto zachować szersze wspomnienie wydarzeń, możemy wydłużyć dla Was reportaż.

Czy relacja z parkietu nie jest monotonna?
Godzinny film nie jest nudny, gdyż dysponujemy materiałami od przygotowań do oczepin. Kawałki taneczne są skracane i miksowane, podobnie jak zabawy oczepinowe. Wasz film pokaże przekrojowo i dynamicznie dzień.

Jeśli mielibyście więcej pytań na temat budowy filmu ślubnego, zapraszamy do kontaktu.
Jeśli chcielibyście zrealizować z nami nietypowy scenariusz filmowy, dajcie znać. Chętnie poznamy Waszą koncepcję.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Kolejne trudne pytanie. :)
Po odrzuceniu wszystkich pragmatycznych pomysłów i tych wynikających z poczucia odpowiedzialności, zabralibyśmy hmmm... muzykę, książki i aparat. :) :)

Nasze pasje.

Mamy wiele różnych pasji, które przenikają się wzajemnie i inspirują. Uwielbiamy życie rodzinne, gramy na instrumentach, czytamy książki, kochamy zwierzęta, pasjonuje nas nasza praca, która sama w sobie daje mnóstwo energii i generuje sporo ruchu w różnych dziedzinach. A korzeniem jest gospel, blues i fotografia. To jest trzon naszych zainteresowań i ścieżki zawodowej, na której dobrze się czujemy, rozwijamy i na której chcemy działać.

Ciekawostki na nasz temat.

Czy wiecie, że:
- w cenie naszej usługi jest aż 23% podatku VAT oraz podatek dochodowy?
- w części oficjalnej Waszego Ślubu i Wesela nasz zespół liczy aż 3 osoby?
- podpisując z nami umowę, wszystkie sprawy i szczegóły ustaleń omawiacie z jedną osobą?
- podczas wesela nie robimy sobie przerw - nagrywamy każdy set taneczny i to, co dzieje się poza parkietem?
- nad Waszymi materiałami pracuje w sumie 5 osób?
- materiał źródłowy to 200 - 500 GB?
- po powrocie z Waszego Wesela, zgrywamy materiał z kart na dyski twarde, wykonujemy kopię zapasową i przechowujemy ją dla bezpieczeństwa w różnych miejscach?
- Wasz film jest dwukrotnie sprawdzony przez 2 osoby?

To było kilka technicznych ciekawostek z naszego zaplecza. A jakie pytania przychodzą Wam do głowy? Chętnie opowiemy o szczegółach, które Was interesują.
:)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Czytamy codziennie. Im nasze dzieci są starsze, tym więcej czasu możemy przeznaczyć na książki - poznawanie świata, opinii, zagadnień i historii. Przez nasz dom przewija się masa książek - od fantastyki Petera Bretta poprzez czytaną wspólnie beletrystykę młodzieżową Brandona Mulla, aż po historyczne i filozoficzne pozycje. W ostatnim czasie wydaliśmy nawet własną książeczkę dla dzieci, która nas bardzo cieszy.
Oglądamy filmy i seriale na Netflix i HBO. Nie zawsze fabuła, a szczególnie zakończenia są warte uwagi, ale za to analiza kompozycji kadru, pięknych scen, światła i montażu to prawdziwa przyjemność.

Przednamislub - Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Wrocław
Data dodania: 05-07-2023

Pani Asia jest komunikatywną osobą, a co ważniejsze bardzo słowną. Wysłuchała naszego pomysłu dodając kilka rzeczy od siebie.
Profesjonalna obsługa, polecamy :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Jelcz-Laskowice
Data dodania: 13-07-2022

Serdecznie polecam :) Korzystaliśmy z usług firmy dwukrotnie. Pierwszy raz na sesji plenerowej, za drugim wybraliśmy usługi fotograficzne wraz z kamerzystą na nasz ślub i wesele.
Ekipa - cudowna, bardzo dobrze nam się współpracowało, potrafili rozładować stres, pokierować nas tak, aby zdjęcia wyszły jak najlepsze. Materiały przepiękne. Szczególnie bardzo podobała nam się niespodzianka dodana do filmu z inicjatywy ekipy, co było dla nas wzruszającym momentem odsłuchać indywidualnie powiedziane kilka słów od gości. Udało się wywołać u nas wzruszenie, a to oznacza że materiały oddały zawarte w nich emocje.
Zaskoczeniem był dla nas czas oczekiwania na materiały: na umowie i tak stosunkowo krótki, a otrzymaliśmy je jeszcze przed czasem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i raz jeszcze dziękujemy 😊

przednamislub
14-07-2022

Bardzo się cieszymy i także baaaaardzo dziękujemy za miłą współpracę. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i zapraszamy na FotoSpacery Rodzinne. :) :)

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piława
Data dodania: 25-06-2022

Serdecznie polecam! Nasz wyjątkowy dzień został cudownie ujęty w kadrach przesympatycznych fotografów z przednamislub.pl
Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni fotografiami. Sesja poślubna była również czystą przyjemnością.
Cała współpraca od jej początku aż do końca przebiegła bardzo sprawnie i przyjemnie. Dziękujemy!!!!!

przednamislub
25-06-2022

Bardzo dziękujemy! Wszystkiego dobrego i mamy nadzieję do zobaczenia przy okazji sesji rodzinnych! :) :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kościan
Data dodania: 08-06-2022

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, mnóstwo pomysłów. Gorąco polecam!

przednamislub
25-06-2022

Bardzo dziękujemy! :) :) :)

Nazwa firmy: Centrum Rozwoju i Marketingu Stanisław Klamecki
NIP: 6971972329
Imię i nazwisko: Stanisław Klamecki
Adres: Leszno, Dożynkowa 34, 64-100, woj. wielkopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
607-605...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1927
Zadzwoń
607-605...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Leszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy