Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Przemysław Durczak id:16465

Kontakt

Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 23-09-2015
Liczba odwiedzin: 217

Oferta

Fotografia to moja pasja, przejęta zresztą od mojego ojca. Zawsze staram się wycisnąć maksimum możliwości z posiadanego przeze mnie sprzętu, wykonywanym przez mnie fotografiom poświęcam się całkowicie.

Jeżeli mówimy już o doświadczeniu, to jestem fotoreporterem lokalnej gazety fotograficzno-krajobrazowej, fotografem jednej z polskich agencji prasowych, jak również członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody. Rocznie wykonuję tysiące zdjęć, czy to reportaży, zdjęć przyrodniczych jak również sesji z modelkami. Jestem również fotografem Wojewody Kujawsko-pomorskiego. Ten fakt powinien dobitnie świadczyć o moich umiejętnościach i fachowym podejściu.

Mimo młodego wieku jestem autorem kilku wystaw a także współorganizatorem kursów fotograficznych na terenie Bydgoszczy.

Z całej uroczystości [wraz z plenerem i weselem aż do oczepin] przygotowuję minimum 300 zdjęć, z czego te najlepsze trafią do prezentacji DVD z podkładem muzycznym, oraz do foto-albumu. Album ma formę foto-książki, tzn. zdjęcia są drukowane bezpośrednio na stronach albumu, ma on format A4, w twardej oprawie. Płyt ze zdjęciami w żaden sposób nie zabezpieczam przed kopiowaniem.

Na sesje plenerową staram się umawiać z parami zazwyczaj w 2-3 dni po weselu.Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia podlegają obróbce graficznej, z tym, że na obróbkę zdjęć wybranych do albumu i prezentacji poświęcam zdecydowanie więcej czasu.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Przemysław Durczak
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-097

Nowe ogłoszenia