Prus-Trans Wynajem autokarów/busów
O nas
Typ pojazdu:
- bus
- autokar
O nas
Oferujemy wynajem autokarów, busów, przewóz gości weselnych. Posiadamy autokary od 30 do 60 miejsc. Wesela obsługujemy kompleksowo tzn. zbieramy gości z domów, zawozimy do kościoła i na salę. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną przykładową. Każde wesele rozpatrujemy indywidualnie. W przypadku zainteresowania naszą prosimy o kontakt.
Cennik - Prus-Trans Wynajem autokarów/busów
Oferta nr 1
Opinie - Prus-Trans Wynajem autokarów/busów (6)
Wszystko super! Punktualnie, profesjonalnie i responsywnie. Goście byli zadowoleni i my również. Serdecznie dziękujemy i polecamy!!!
Bardzo polecam tę firmę. Wszystko zgodnie z ustaleniami (duży plus za możliwość wprowadzenia zmian do planu przejazdu tuż przed samym weselem - w czasie pandemii różnie bywa:). Dobry kontakt, można zadzwonić w razie czego i dopytać. Autokar bardzo ładny i z klimą - goście byli bardzo zadowoleni:)
Chciałam bardzo podziękować Panom za profesjonalną obsługę i sprawny transport naszych gości weselnych. Serdecznie polecam firmę :)
Pozdrawiam,
Iza
Miła obsługa, umowa, punktualne przybycie na miejsce i odbiór gości weselnych.
Jedynie autobus mógłby być nieco bardziej elegancki. Miał namalowane jakieś kolorowe reklamy na boku autobusu i wyglądał jak autobus na kolonie. Różnił od autokaru, który został nam obiecany. Na przesłanym mailem zdjęciu autobus był biały i wyglądał inaczej niż ten, który przyjechał.
Uzasadnienie: W umowie mieliśmy zapisane, że kursować będą 2 autokary powrotne. W rzeczywistości jeździł jeden.
Uzasadnienie: W trakcie nocy bez żadnej informacji zmieniony został plan jazdy - dostałem o tym informację dopiero, gdy sam zadzwoniłem poinformowany przez gości, że autobus który miał odjechać o 4:30 nie pojawił się nawet o tej porze na parkingu.
Uzasadnienie: W umowie autokar miał odjechać o 4:30 rano. W W rzeczywistości odjechał przyjechał około 5 i odjechał po 5 rano, gdzie goście musieli czekać w zimnie na parkingu.
Transport gości na miejsce wesela przebiegł bez zarzutu. Niestety, poważne problemy pojawiły się przy kursie powrotnym. Ostatni autokar, który miał odjechać o 4:30, spóźnił się o ponad pół godziny, a my nie otrzymaliśmy żadnej wcześniejszej informacji o opóźnieniu. Spowodowało to nerwową atmosferę, a goście czekali w niepewności na zimnie. Chociaż rozumiemy sytuacje losowe, to głównym problemem był brak proaktywnej komunikacji. Gdybyśmy wcześniej dostali wiadomość o opóźnieniu, po prostu przedłużylibyśmy wesele o 30 minut i nie byłoby większego problemu.
Kontakt - Prus-Trans Wynajem autokarów/busów
Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny
Bardzo profesjonalna obsługa. Mimo kontaktu 4 dni przed weselem i zawarcia umowy w tak krótkim czasie, od początku do końca wsparcie przy realizacji transportu. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, kontakt, realizacja, podejście do klienta.