Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Przyjęcie weselne w Piano Bar Restaurant & Café id:9948

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 18-03-2013
Liczba odwiedzin: 2569

Oferta

Gdzie niezwykły nastrój spotyka smak i elegancję…
Organizacja niezapomnianego przyjęcia weselnego to duże wyzwanie. Piano Bar z przyjemnością podejmie się organizacji tej ważnej uroczystości, aby była miłym wspomnieniem towarzyszącym przez lata.

Wybierając tę restaurację na miejsce jednego z najpiękniejszych dni w życiu, możemy być pewni, że każdy szczegół z niezwykłą dokładnością . Ponadto Gości zachwycą niepowtarzalne umiejętności Szefa Kuchni i serwowane przez niego dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej.

Piano Bar Restaurant & Café znajduje się w zabytkowym budynku Słodowni w Starym Browarze w Poznaniu w sąsiedztwie pięknie odrestaurowanego parku, prowadzi do niej osobne wejście schodami od ulicy Kościuszki. Z pewnością lokalizacja restauracji w historycznym miejscu odgrywa dużą rolę i tworzy wymarzoną scenerię. Przyjęcia weselne są organizowane w stylowej, przestronnej sali do 150 osób z miejscem na parkiet oraz scenę.

Z myślą o tej ważnej chwili Restauracja przygotowała bogatą ofertę weselną, która zawiera nie tylko ciekawe propozycje potraw, ale również pomysły wzbogacające uroczystość. Na szczególną uwagę zasługują Live Cooking - pokaz przyrządzania wybranego dania z menu, degustacja win prowadzona przez Sommeliera Piano Bar oraz szablowanie szampana – widowiskowa metoda otwierania szampana szablą.

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking

Liczba gości

  • max. ilość osób: 150
  • ilość sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Przyjęcie weselne w Piano Bar Restaurant & Café
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-888

Nowe ogłoszenia