Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 1
Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 2 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 3 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 4 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna id:52667

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa
  • namiot na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 250

Przystań Zbójna Góra to unikalny teren, zagospodarowany tak, aby goście czuli się swobodnie. Nasz nowy, całoroczny, namioty o powierzchni 500 m kw. z drewnianą podłogą zapewnia przestronne wnętrze i daje pełny komfort dla gości i Młodej Pary. W zależności od ustawienia stołów mieści się w nim między 50 a 250 osób i parkiet taneczny.
Jeśli macie ochotę na inną formułę imprezy, można dowolnie zaaranżować tę przestrzeń. Wokół łąka, staw i las, strefa chilloutu, bar, miejsce do gier i zabaw. Wszystko na wyłączność oddajemy do waszej dyspozycji.

Wesele na zielonej łące w otoczeniu pięknej przyrody. Słońce odbija się od wody, kwitną lilie wodne i pachną zioła. Goście czują się swobodnie, dzieci skaczą na trampolinie albo grają w piłkę. Pod jednym przestronnym namiotem ustawione są stoły i parkiet do tańca. Strefa wypoczynku z leżakami zapewnia miłą chwilę wytchnienia. A wokół jest mnóstwo zieleni.

Jeśli marzycie o takim nietuzinkowym weselu w sylu slow wedding -– zapraszamy!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 04-815, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 181

Popularne miasta w okolicy