Zobacz zdjęcia (7)
Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 1
Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 2 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 3 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 4 Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 5
Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 7

Przystań Zbójna Góra slow wedding sala weselna id:52667

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
603-336...
730-717...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa
  • namiot na wesele

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 250

Przystań Zbójna Góra Warszawa - wesele w stylu slow wedding!

Przystań Zbójna Góra to wyjątkowy dom weselny na mapie województwa mazowieckiego, oddalony zaledwie 18 kilometrów od Warszawy, w którym w cudownych okolicznościach przyrody, z dala od miejskiego szumu i zgiełku możecie zaplanować niezapomniane uroczystości w tym przyjęcia weselne. Unikalny teren naszego obiektu, bliskość natury i rodzinna atmosfera sprawiają, że goście czują się u nas swobodnie, jak w domu.

Co może zaoferować parom młodym Przystań Zbójna? Wesele w na zielonej łące, przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy całoroczny, ogrzewany namiot na wesele o powierzchni 500 mkw. z drewnianą podłogą, który umożliwia zaplanowanie przyjęcia od 50 do 250 osób (w zależności od ustawienia stołów), gwarantując jednocześnie pełen komfort wszystkim zaproszonym gościom.

Marzycie o nieco innej formule tego szczególnego dnia w Waszym życiu? Przystań Zbójna Góra pomoże Wam zaaranżować przestrzeń w oparciu o indywidualne potrzeby. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, starając się sprostać ich oczekiwaniom dotyczącym dnia ślubu i wesela. Piękna zielona przestrzeń, jaką dysponuje nasz obiekt, oferuje również miejsce do gier i zabaw oraz zaplanowania strefy chilloutu z leżakami dla gości, w której będą mogli odpocząć w przerwie od tanecznego szaleństwa na parkiecie weselnym.

Przystań Zbójna posiada duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami, których z przyjemnością możemy Wam zarekomendować. Wśród zaprzyjaźnionych usługodawców znajdą się zarówno fotografowie, filmowcy, makijażystki, fryzjerzy, jak i wedding plannerki czy floryści.

Jeśli zależy Wam również na smacznym jedzeniu podczas przyjęcia, pomożemy w zorganizowaniu cateringu. Menu weselne to kluczowy element podczas każdej uroczystości, dlatego też zaproponujemy jadłospis odpowiadający Waszym preferencjom kulinarnym, zapewnimy niezbędną zastawę i obsługę.

Jeśli marzycie o takim nietuzinkowym weselu w stylu slow wedding koniecznie odwiedźcie nasz obiekt. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie Przystań Zbójna Góra (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Przystań Zbójna Góra

Nazwa firmy: Przystań Zbójna Góra
Adres: Warszawa, ul. Cygańska 2, 04-815, woj. mazowieckie
603-336...
730-717...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1000
Zadzwoń
603-336...
730-717...
Napisz

Popularne miasta w okolicy