Radioaktywni - prezenterzy radiowi na Twoim weselu id:21424

Oferta
Dodaj do plannera

Nasze głosy znacie z Radia ZET Gold, Radia PLANETA FM czy Radia WA-MA.

To, co odróżnia nas od konkurencji, to przede wszystkim ogromne doświadczenie. Godziny spędzone z mikrofonem na scenie i w studiu, zaowocowały łatwością nawiązywania kontaktu z publicznością. Nasi DJ-e, prezenterzy muzyczni i konferansjerzy to ludzie dowcipni, charyzmatyczni i kreatywni, którzy doskonale wyczuwają nastroje gości.

Nasz repertuar łączy wszystko, co najlepsze w muzyce lat '60, '70, '80 i '90, czyli popularne "złote przeboje", z aktualnymi hitami prosto z list przebojów.

Naszą ofertę uzupełnia profesjonalne oświetlenie. Urządzenia LED nadadzą sali weselnej wyjątkowego charakteru i stworzą niepowtarzalny klimat zarówno podczas zabawy na parkiecie, jak i rozmów z gośćmi przy stołach.

Wymagającym Klientom polecamy dodatkowe atrakcje: występy profesjonalnych muzyków i kameralnych zespołów (DJ + sax, piano + vocal etc.), które umilą czas Waszym gościom podczas posiłków.

Nowość! Indywidualne pokazy laserowe: efektowny taniec w laserach, oryginalne podziękowania dla rodziców, pokaz dla gości o tematyce ślubnej i inne.

W naszej ofercie jest także FOTOBUDKA. Zapytaj o szczegóły.

Zapraszamy do współpracy!

Cennik

Orientacyjna cena: 1999 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Radioaktywni - prezenterzy radiowi na Twoim weselu
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Data dodania: 12-06-2016
Liczba odwiedzin: 208

Nowe ogłoszenia