Rafał Makieła fotograf id:13136

Ruda Śląska, śląskie
(16)
Dodaj opinię
664-302...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
696-309...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Chyba większość z Was spotkała się z „kolejnością” prowadzenia swojego życia. Najpierw szkoła/studia, praca, później etap zakładania rodziny. Jedni trzymają się ściśle założonych zasad, inni znów – jak ja – wybrali nieco odmienną drogę. Pozwolę sobie użyć sformułowania, że dosyć szybko starałem się być dorosły. Nie będę rozpisywał swojej biografii, ale dzięki kilku czynnikom mam tą swoją własną – cudowną rodzinę. Moja pasja jaką jest fotografia pozwoliła mi być „częścią” ludzi, których spotykam. Robię ludziom portrety, tworzę fotorelacje z ich ślubów, uwieczniam chwile, gdy ich potomstwo jest noszone jeszcze pod sercem matki. Bywa, że poznaję tego najmłodszego członka rodziny, tworząc przy okazji wspólną pamiątkę na długie lata. Chronologia u ludzi bywa różna, niemniej jednak uważam, że każdy z etapów warto rejestrować za pomocą aparatu, aby móc po latach wracać do tych pięknych chwil. Wychowanie mojego syna utwierdziło mnie w przekonaniu, że najlepszym lekarstwem na zatrzymanie czasu jest kadr aparatu fotograficznego.

Plenery to nasza wisienka na torcie, uwielbiamy poznawać nowe miejsca i tworzyć tam pamiątkę dla Młodych Par. W naszym portfolio można zobaczyć plenery z Holandii, Wiednia, Bawarii oraz Pragi.

Zapraszam do skontaktowania się ze mną! :)

Kategoria:

Fotograf ślubny Ruda Śląska

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (16)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Rafał Makieła fotograf id:13136
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
F
Filip i Kamila Herman
5
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Olsztyn k. Czestochowy
Data dodania: 11-11-2017
Za każdym razem gdy oglądamy zdjęcia można odnieść wrażenie cofnięcia się w czasie i na tym nam właśnie zależało. Kasia i Rafał to mega pozytywni ludzie, super współpraca, super dbałość o detale, efekt końcowy powalający. Gdybyśmy stanęli przed decyzja wyboru, byłaby ona taka sama :) dziękujemy jeszcze raz!
G
Gosia i Tomek
5
 / 5
Data ślubu: 28-04-2017
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 16-07-2017
Na rynku jest wiele ofert, każdy na ten dzień chce dokonać najlepszego wyboru, nam się udało ! To był strzał w 10! Obsługa na najwyższym poziomie, a podejście do klienta indywidualne - nie czuliśmy się jak kolejny klient, którego trzeba obsłużyć wręcz przeciwnie czuliśmy, że są tam z nami, dla nas i że jesteśmy dla nich ważni w tym momencie!
Sesja plenerowa miała być krótka i szybka głównie przez nasze obawy o skrępowanie przez sesje w miejscu publicznym. Dzięki podejściu Rafała i Kasi czuliśmy się swobodnie, zadbali o nasz komfort w każdym momencie, słuchali czego my oczekujemy, ale też dali trafne propozycje! Sesja nie była dla nas męcząca tylko była kolejną przygodą, którą będziemy długo wspominać. Czuliśmy się z nimi jakbyśmy się znali od lat. Przesympatyczni i perfekcyjni w każdym calu :) polecam wszystkim z pełną świadomością zadowolenia i myślę, że nawet zaskoczenia. Efekt sesji plenerowej zaszokował nas i wszystkich naszych znajomych :) Bardzo wam dziękujemy za tak cudowne uwiecznienie, naszych wyjątkowych chwil. Calujemy mocno :*
M
Monika
5
 / 5
Data ślubu: 27-04-2017
Paniówki
Data dodania: 12-07-2017
Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność Jego zdjęć.
Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!!! :)
Zdjęcia piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy tamtego dnia. ;)
Z czystym sumieniem mogę polecić Rafała, każdemu !
Nie zapominajmy o Kasi - jej pomoc jest nieoceniona !
Dziękujemy Wam z całego serca, jesteście wspaniali ! :)
T
Tomasz
5
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Tychy
Data dodania: 11-07-2017
Współpraca z tym fotografem była ok.
W dniu ślubu oraz wesela był tam gdzie miał być.
Podczas sesji plenerowej (w innym niż ślub i wesele dniu) Rafał wraz z Kasią poświęcili nam praktycznie cały dzień od wczesnego popołudnia do prawie północy.
Polecam.
A
Agnieszka
5
 / 5
Data ślubu: 13-05-2017
Ruda Śląska
Data dodania: 11-07-2017
Z czystym sercem polecam współpracę - najlepszy fotograf,pełen profesjonalizm,atmosfera cudowna.
Zarówno Rafał jak i Kasia mają głowy pełne kreatywnych pomysłów ;)
Polecam!
M
Magdalena Kowalska
5
 / 5
Data ślubu: 21-07-2016
Paniówki
Data dodania: 11-07-2017
Serdecznie polecamy! Świetny fotograf! Nasze zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru są cudowne i wszystkich zachwycają
D
Dagmara
5
 / 5
Data ślubu: 03-09-2016
Ruda Śląska
Data dodania: 10-07-2017
Cóż mogę napisać...jego zdjęcia są magiczne! Trzeba mieć pasję aby powstały takie zdjęcia! Uwiecznił wszystkie najpiekniejsze i najwazniejsze chwilę tego dnia :) kilkadziesiat zdjęc już otrzymaliśmy następnego dnia! to dopiero profesjonalne podejscie! Ogladajac zdjecia bylismy i rozbawieni i wzruszeni cos pieknego! Zawsze bede go polecac bo takie niezwykle zdjecia to tylko jego autorstwa:) do tego skromny ;) dla mnie 6+ !!!!!! :)
D
Dorota
5
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
katowice
Data dodania: 10-07-2017
Najlepszy fotograf jakiego znam !, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z całego serca !:)
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
(16)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Ruda Śląska
41-700woj. śląskie
664-302...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
696-309...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
dodano: 07-09-2014, liczba odwiedzin: 1974
Telefon
664-302...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
696-309...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie