Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 8

Rafał Wodzu Wodziński - Radio WAWA - Konferansjer + DJ id:13802

Kontakt

692-698...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (8)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 06-01-2015
Liczba odwiedzin: 2586

Oferta

Event Office - Rafał "Wodzu" Wodzińśki – prezenter Radia WAWA.Współprowadzący pasmo poranne "Dzika Ekipa". Dziennikarz muzyczny, konferansjer i dj. Kiedyś Radiostacja i PLANETA FM.

Prowadzenie wesela traktuje nieszablonowo. Rozkręca imprezę, ale z klasą, bez mało wyszukanych żartów i zabaw, czy nadmiernej pracy z mikrofonem. Animacje weselne, jakie proponuje zostały sprawdzone już na wielu wydarzeniach(wszystko utrzymane w dobrym smaku). Podstawą są tutaj także pomysły i sugestie Państwa Młodych. Prowadzi przyjęcia również w języku angielskim lub francuskim.

Wesele to jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu, dlatego najistotniejsze jest to, aby jego uczestnicy byli zadowoleni z zabawy. Podstawą udanego eventu jest przygotowanie odpowiedniej playlisty i scenariusza w porozumieniu z narzeczonymi. Gra muzykę polską i zagraniczną, pop, rock, dance od lat 60 po współczesne przeboje. Współpracuje z instrumentalistami, którzy potrafią dopełnić w oryginalny sposób klimat wesela.

Wśród nich znajdują się:

Michał Kobojek (Varius Manx/saksofonista), Kuba Matusiak (sax), Łukasz Wójcicki (saksofonista), Hubert Sobiecki, Bogdan Ganziuk, Agnieszka Matusik (skrzypce), Dominik Chmurski (skrzypce) i inni.

Zaplecze techniczne:

- kontrolery Pioneer najnowszej serii

- najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy JBL, HK Audio, QSC.

- głowy LED , pary LED, listwy LED i inne efekty świetlne takich marek jak: ADJ, Showtec czy Eurolite, maszyna do dymu

- mobilne miejsce dja z parawanem i podświetleniem

Dodatkowo:

- maszyna do wytwarzania baniek, maszyna do tzw. "ciężkiego dymu" i inne elementy dopełniające klimat imprezy.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po francusku

Cennik

Oferta nr 1
od 2300 do 3400 / wesele
.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Rafał Wodzu Wodziński - Radio WAWA - Konferansjer + DJ id:13802
Ilość głosów: 8
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Myriam & Nicolas
Dodano: 24-07-2017
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Galiny
Rafał Wodzu Wodziński is undeniably the BEST choice for your wedding!!!! It was truly the best night of our lives and made possible by the talent and hard work of Rafał and his team. They were extremely friendly and professional. They did an outstanding job and our guests had a wonderful time :))))) We just wanted to say THANK YOU for EVERYTHING!!!! So much fun we wish we could do it over and over again!!! It was really nice meeting you and celebrating our wedding with you :D Myriam & Nicolas

(5)
Autor: Klaudia i Remik
Dodano: 13-06-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Jachranka
Wspaniała oprawa muzyczna, super osobowość, profesjonalizm i mega zadowolenie gości z imprezy. Panie Rafale, dziękujemy jeszcze raz!
(5)
Autor: Jola i Jacek
Dodano: 08-04-2017
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: Łódź
Po naszym weselu, na którym grał Wodzu przyszłe pary młode nie wyobrażają sobie już zespołu na swoich weselach. Świetny wybór, na pewno warto na nim polegać!
(5)
Autor: Basia i Karol
Dodano: 11-03-2017
Data imprezy: 21-01-2017
Miejscowość: Warszawa
Wodzu to wspaniała osoba, dusza towarzystwa, konferansjer na medal. Niesamowity dobór utworów, energia na parkiecie i super wspomnienia :) Polecamy wszystkim
(5)
Autor: Ewelina i Marcin
Dodano: 06-10-2016
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Płock
Wodzu tak poprowadził imprezę, że wszyscy goście - niezależnie od wieku - szampańsko się bawili !!! Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić Rafała tym wszystkim, którzy szukają DJ, który świetnie poprowadzi wesele wyłącznie przy pomocy muzyki - bez stosowania dziwnych zabaw i sztucznej konferansjerki :-) Pełen profesjonalizm!!! POLECAMY bez jakiegokolwiek zawahania.


(5)
Autor: Dagmara i Mariusz
Dodano: 02-10-2016
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Ciechanów
Polecamy Rafała w 100%!
Wybawiliśmy się na weselu jak nigdy dotąd, a goście, którzy zwykle znikali z imprez chwilę po oczepinach, szaleli na parkiecie do samego końca imprezy :)
Rafał tworzy niesamowicie przyjazną atmosferę i z chęcią wspiera wszystkie pomysły Młodej Pary, bez wciskania kitu pt. "to impreza dla gości".
Gdybyśmy mieli organizować imprezę raz jeszcze, Rafał byłby pierwszą osobą, do której byśmy zadzwonili! :)
Prawdziwy WÓDZ imprezy! :)))
(5)
Autor: Paulina i Dominik
Dodano: 20-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Łódź
Do dzisiaj bolą nas nogi po weselu, jakie zagrał dla nas Wodzu. Sprawdzony dj i konferansjer. Dziękujemy i polecamy innym!
(5)
Autor: Marysia i Tomasz
Dodano: 17-09-2015
Data imprezy: 12-09-2015
Rafał Wodzu Wodziński spełnił nasze oczekiwania, co więcej wielu gości go chwaliło! Świetnie poprowadzone wesele. Polecamy wszystkim tym, którzy nie chcą się nudzić. To jest DJ, który Cię nie zawiedzie. Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę :)

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Event Office
Imię:Rafał
Nazwisko:Wodziński
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-001
Adres:ul.Marszałkowska

Nowe ogłoszenia