RAFILM foto & video id:30545

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
RAFILM foto & video

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
603-214...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Jarosław, podkarpackieZobacz na mapie
Data dodania: 05-09-2017
Liczba odwiedzin: 212

Oferta

Filmowanie i fotografia to nie tylko praca. To codzienna radość tworzenia czegoś nietuzinkowego, która pozwala nam cieszyć się pięknem otaczającego nas świata.
Mimo wieloletniego doświadczenia, bez przerwy doskonalimy nasze umiejętności, tak aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W ciągłym rozwoju, pomaga nam tworzenie Lokalnej Telewizji TwojaTV. Medium, którym dysponujemy pozwala nam być blisko ludzi, których opinie są dla nas niezwykle ważne.
Jednak „RAFILM” to przede wszystkim ludzie, którzy nie boja się podejmowania nowych wyzwań, są otwarci na wszelkie sugestie i kreatywnie podchodzą do stawianych przed nimi zadań. Ich wewnętrzna wrażliwość i doskonały zmysł obserwacji sprawiają, że każda produkcja jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Niepowtarzalna pamiątka z najważniejszych w naszym życiu chwil, to pragnienie wielu z Nas.
Studio Filmowe RAFILM oferuje Państwu utrwalenie, w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, wszystkich wyjątkowych dla Państwa momentów. Każdy z naszych Klientów jest inny, więc każda nasza produkcja jest niepowtarzalna. Tworząc film czy fotografie skupiamy się na indywidualnym podejściu, biorąc pod uwagę kreatywność i pomysły klienta, tak aby jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia