Dekoracje - kwiaty, kule, bukiety, girlandy, wachlarze

Lubin, dolnośląskie

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • stoły

O nas

Każdy z nas marzy o ślubie jak z bajki i jeszcze piękniejszych zdjęciach.
Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, oferujemy oryginalne, nietuzinkowe, trwałe dekoracje, które przyozdobią Wasze pomieszczenie - foamiranowe kwiaty, kule, bukiety, girlandy i wszystko co tylko zdoła Ci przyjść do głowy.
*Wykonujemy elementy dekoracyjne dostosowane do potrzeb klienta. Nie zajmujemy się samym procesem upiększania pomieszczenia.
Dodatkowo posiadamy w ofercie ręcznie malowane, kolorowe wachlarze, które przyozdobią każda kobietę (Panna Młoda, świadkowa, mama, goście weselni). Stanowią one niezastąpiony element długich tanecznych gorących imprez.

Zapewniamy fachową pomoc w doborze rozmiaru, koncepcji, kreacji i kolorystyki dekoracji.
Tym, co wyróżnia nasze wyroby, jest doskonała jakość materiałów, dbałość o szczegóły wykonania i niepowtarzalne, oryginalne wzornictwo.

Dodatkowo oferujemy stylowe kartki okolicznościowe na różne okazje, tj.: urodziny, imieniny, chrzty, komunie, wesela, walentynki, święta bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz podziękowania i zaproszenia na ślub, imprezy prywatne i firmowe.
Wykonujemy również ozdoby i dekoracje okolicznościowe (do domu, biura, kościoła, sali balowej, lokalu, itp.), bukiety z cukierków, ręcznie malowane torby, koszulki.
*Sprawdź pozostałe nasze oferty (zaproszenia ślubne, artykuły ślubne, prezenty ślubne).

Wszystkie produkty są ręcznie wykonane, dlatego mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciach w ofercie.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju, chętnie współpracujemy z klientami zagranicznymi. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Wrocławia / Lubina.

Zapraszamy do współpracy :)

liczba odwiedzin: 1982

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lubin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy