Ręcznie robione zaproszenia ślubne id:8628

Oferta
Dodaj do plannera

Zaczynając współpracę z Tobą nie zastanawiamy się co możesz nam dać. Zastanawiamy się co my możemy dać Tobie.

Nie zapominamy, że biznes bywa okrutny dla marzycieli. Mimo to nie zamierzamy ustąpić i wyciągać głowy z chmur. Idziemy natomiast na kompromis z brutalnym kapitalizmem. Ty otwierasz swój portfel, my otwieramy Twój umysł. Łączymy fantazję ze zdrowym rozsądkiem. To nasza gwarancja satysfakcji. Ty nam zaufasz, my stworzymy dla Ciebie unikalną, jedyną w swoim rodzaju kolekcję.

Wybraliśmy sobie branżę ślubną nie bez kozery. Organizacja wesela daje tyle możliwości dla wyobraźni, które wciąż są niewykorzystane. Wciąż ograniczają nas konwenanse. Czy tak naprawdę możesz mieć wszystko czego zapragniesz w tym wyjątkowym dniu? Czy ktoś daje Ci wybór? Czy czujesz, że naprawdę możesz w czymś wybierać? Nie masz wrażenia, że jedynie o czym możesz zdecydować to czy kartka będzie biała czy ecru?

U nas możesz zdecydować o wszystkim. Specjalnie dla Ciebie od podstaw wykonamy całą kolekcję akcesoriów (Zaproszenia; zawiadomienia; podziękowania dla gości, rodziców i świadków; świece; serwetki; wstążki; księgi gości i albumy fotograficzne; indywidualne słodycze; kieliszki, winietki, tablice, menu; naklejki i zawieszki na alkohol, pudełka na ciasto; ozdoby na tort i wiele innych), które będą jak wisienka na torcie, Twojej niezwykłej uroczystości. Naszą siłą jest autorski pomysł, bazujący na zaangażowaniu, kreatywności, znajomości trendów i smaku.

Siłą naszych prod

Cennik

Orientacyjna cena: 5.5 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ręcznie robione zaproszenia ślubne
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100
Data dodania: 31-08-2012
Liczba odwiedzin: 2273

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia