Zobacz zdjęcia (5)
RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję!, Kraków - zdjęcie 1
RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję!, Kraków - zdjęcie 2 RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję!, Kraków - zdjęcie 3 RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję!, Kraków - zdjęcie 4 RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję!, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję! id:54012

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
604-483...

O nas

Doskonale znamy rozmaite techniki jak i sposoby przygotowania idealnych koktajli dopasowanych do Twoich gustów. Nie tylko rozpieścimy podniebienia weselników ale również zabawimy ich naszymi anegdotami i błyskotliwymi dowcipami. Zarówno nasze menu jak i dobór alkoholi dobierany jest według Waszych indywidualnych potrzeb, jesteśmy więc w stanie zapewnić Wam pełną satysfakcję. Zawsze wywoływało to uśmiech na twarzach nawet najbardziej wymagających osób!
Dlaczego warto sprawdzić naszą ofertę?

Lata doświadczenia nauczyły nas, że najważniejsze jest dopasowanie do potrzeb gości! Korzystając z naszej oferty masz zagwarantowane:

- indywidualnie dobraną ofertę alkoholi,
- menu zaprojektowane specjalnie dla Ciebie – UWAGA - każdy koktajl jest tworzony od podstaw na Twój niezapomniany dzień,
- ofertę koktajli klasycznych stworzoną na podstawie dobranego alkoholu,
- możliwość dowolnej modyfikacji naszej karty!

Oprócz tego zapewniamy:

- elegancki bar mobilny, który dopasujemy do niemal każdego wnętrza,
- odpowiednie zaplecze i sprzęt,
- odpowiednie zatowarowanie,

Pozostałe informacje:

- zakres godzin naszej usługi dobierany jest indywidualnie – bar jest gotowy przed przyjazdem pierwszych gości. Zakończenie to zazwyczaj godzina 2:00, jesteśmy jednak bardzo elastyczni!
- bez problemu obsłużymy gości w języku angielskim, a także w razie potrzeby niemieckim!
- styl naszej pracy jest elegancko – casualowy, zawsze dbamy o świetną aparycję i elegancję ale pamiętamy, że ostatecznie wszystkim nam chodzi o dobrą zabawę!
- z reguł pracujemy w dwie osoby,
- dopieszczenie wszelkich szczegółów imprezy zajmuje mnóstwo czasu! Im wcześniej się z nami skontaktujesz, tym więcej rzeczy będziemy mogli omówić z Tobą bezpośrednio! Przed imprezą jesteśmy otwarci na wszelkie informacje, życzenia, wymagania i pomysły! Najczęściej, aby umożliwić szczegółową realizację projektu ustalamy terminy ze sporym wyprzedzeniem!

Opinie (2)

RedBeard bar mobilny - na Twoją wyjątkową okazję! id:54012
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Magda i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Bochnia
Data dodania: 18-12-2022

RedBeard bar na naszym weselu to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Barmani sprawili, że impreza była niezapomniana dla wszystkich. Świetnie przygotowane i podane drinki, znakomita komunikacja zarówno z nami i jak i z gośćmi, po prostu pełen profesjonalizm, a nawet i coś więcej. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z usługi. Jeśli Wasze wesele ma być najlepszą imprezą w życiu pary młodej i jej gości to RedBeard bar po prostu musi tam być!

Gabriel
20-12-2022

Bardzo dziękujemy za zaufanie i Państwa opinię!

O
Ola i Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2022
Nowy Wiśnicz
Data dodania: 28-11-2022

Pełen profesjonalizm. Pan Gabriel ma ogromną wiedzę i zna się na rzeczy. Doskonale wie co robi i robi to wybitnie. To osoba bardzo konkretna i rzetelna. Ponadto - co istotne - jest bardzo życzliwym, uśmiechniętym człowiekiem, co wpływa na wyśmienity kontakt z uczestnikami imprezy. Decyzja o podjęciu współpracy z Panem Gabrielem (oraz jego asystentem - p. Michałem) okazała się świetnym pomysłem, a jego obecność bardzo urozmaiciła nasze przyjęcie weselne i zaowocowała mnóstwem pochlebnych opinii na jego temat wśród gości. Współpraca z nim to przyjemność. Z czystym sumieniem polecamy jego usługi i jesteśmy przekonani, że jego nowy - póki co - profil na stronie Wesele z Klasą, szybko zapełni się pozytywnymi ocenami, czego serdecznie Panu Gabrielowi życzymy.

Gabriel
30-11-2022

Bardzo dziękuję za opinię i życzliwość! :)

Kontakt

Imię i nazwisko: Gabriel Węgrzyn
Adres: Kraków, woj. małopolskie
604-483...
liczba odwiedzin: 191
Zadzwoń
604-483...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie