Zobacz zdjęcia (5)
Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron, Piła - zdjęcie 1
Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron, Piła - zdjęcie 2 Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron, Piła - zdjęcie 3 Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron, Piła - zdjęcie 4 Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron, Piła - zdjęcie 5
1 / 5

Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron id:40029

Piła, wielkopolskie

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 3 kamery
  • 4 kamery

Poznajcie mój świat, w którym jestem obserwatorem ludzkich historii, gdzie kocham naturalność, muzykę i ciepły letni wiatr. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, słuchać ich opowieści, patrzeć im w oczy, dlatego tworzę wspomnienia, będąc towarzyszem ich przygody.

Tworzę reportaże ślubne z miłości do miłości. W moich filmach i zdjęciach skupiam się na uczuciu dwojga ludzi, subtelności i estetyce. Opowiadam Waszą historię z dbałością o harmonię i emocje. Idealnie dobieram dźwięk oraz kadry, które sprawią, że poczujecie i pokochacie swój film i zdjęcia! To razem z Wami tworzę ten dzień! – pamiętajcie!

Opinie (4)

Rentz | filmy i zdjęcia w kinowym stylu - Kamerzysta + Fotograf + Dron id:40029
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Osiek nad Notecią
Data dodania: 22-01-2020

Bardzo się cieszę,że wybór padł właśnie na tą ekipę, to było totalnie pozytywne zaskoczenie, nie mogliśmy wybrać lepiej.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem współpracy z Rentz. Od samego początku spotkania przebiegały w przemiłej atmosferze, zaczynając od filmu z podziękowaniami dla rodziców, gdzie Sławek wykazał się ogromną cierpliwością i wsparciem w opanowaniu emocji :) (tutaj Sławek wielkie dziękuję), a potem stworzeniu z tego cudownego filmu, pełnego wzruszeń. Rodzice jak i goście byli pod przeogromnym wrażeniem efektów.
Film z wesela jest najcudowniejszym filmem jaki widzieliśmy, jest wyjątkowy i nieprzeciętny,ale jestem pewna,że każdy film wychodzący spod ręki Sławka taki właśnie będzie.
Praca podczas nagrywania filmu z wesela to praca pełna profesjonalizmu, wyczucia, pasji i dużej kreatywności. Chłopaki są naprawdę przemili, zabawni i do tego mega zdolni. (Nie czuliśmy skrępowania podczas nagrań).
Sławek to osoba z wielką energią do tego co robi, indywidualnym podejściem (mieliśmy wrażenie,że jesteśmy tylko my,serio), jak i ogromnym sercem, które wkłada w swoją pracę.
Dziękujemy za uchwycenie najpiękniejszych, najbardziej wzruszających, ale też zabawnych momentów z naszego pięknego dnia.
Po prostu najlepsza ekipa pod słońcem :)
Z całego serca polecamy i Dziękujemy :*

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Kaczory
Data dodania: 15-01-2020

Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem fachowej ekipy, która uwieczni w każdym szczególe ten wyjątkowy dzień, niech przestanie, Wybór jest prosty - RENTZ! 😉
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Waszej pracy. Co prawda, trzeba było na nie trochę poczekać, ale na rzeczy wyjątkowe warto czekać 🤩
Każdy element reportażu dopracowany w najmniejszym szczególe. Głowy pełne ciekawych pomysłów i propozycji, luźna atmosfera i profesjonalizm.
Dziękujemy ! 😍

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Piła
Data dodania: 13-01-2020

Jesteśmy pod takim wrażeniem współpracy z Rentz, że aż cieżko dobrać słowa by w pełni oddać nasz zachwyt. Film przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Wspaniale dobrana muzyka, piękne kadry, przepięknie, zachowane już na zawsze, tkliwe momenty Naszego wspaniałego Ślubu i wesela. Film niczym nie odbiega od produkcji filmowych, najwyższa jakość wykonania, wzruszenie całej rodziny gwarantowane! Ekipa Rentz profesjonalna ale i przyjazna, nie czuliśmy skrępowania podczas nagrań, serdecznie polecamy👌🏻

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Chodzież
Data dodania: 26-11-2019

Profesjonalista pełen pasji i pozytywnej energii. Bardzo sympatyczny gość, z którym od momentu podpisania umowy do oddania materiału bardzo fajnie się nam współpracowało. Ekipa w dniu ślubu i wesela praktycznie nie widoczna, ale i tak uwieczniła na zdjęciach i filmie emocje, każdą znaczącą chwilę i najpięknieksze momenty tego wyjątkowego dla nas dnia. Zdjęcia są cudowne a o filmie nawet nie wspomnę :) Fantastyczna pamiątka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!