RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo! - film 1 RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo! - film 1
Pokaż kolejny film

RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo! id:31307

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
512-941...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 6

Zespół RESOUND składa się z sześciu kreatywnych muzyków, którzy z wielka energią wykonują utwory pokazujące różnorodność stylów i uniwersalność repertuaru. Połączyła nas pasja i zamiłowanie do muzyki, jak również chęć tworzenia nietuzinkowych aranżacji utworów, które wypełnią i uświetnią każdą uroczystość. Gramy 100% na żywo, oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, a także za granicą! Do zobaczenia, niech moc będzie z wami!

Zobacz zdjęcia (6)
RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 1
RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 2 RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 3 RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 4 RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 5
RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo!, Kraków - zdjęcie 6
1 / 6

Opinie RESOUND (2)

Dodaj opinię
RESOUND - Najlepsza Muzyka 100% na żywo! id:31307
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2021
Słomniki
Data dodania: 27-06-2021

Zespół - PETARDA!!!! Najlepszy wybór i wymarzona zabawa! Pełen profesjonalizm, kultura, aparycja! Super repertuar! Każdy znalazł piosenkę dla siebie ;) nowoczesny, ale kawałki bardzo taneczne i odpowiednie na wesele! Każdy gość obecny na weselu był zachwycony, mnóstwo pozytywnych opinii i prośby o kontakt na przyszłość ;) świetne poprowadzona impreza, ale też bez nadmiernego zachęcania gości. Wystarczyło, że grali i nie chciało się schodzić z parkietu!! :) przerwy między setami nie za dlugie- odpowiednie. Bardzo uprzejmy kontakt :) Polecam gorąco!! Nie zdecydowałabym się na inny zespół!

Robert
27-06-2021

Dziękujemy za zaproszenie, zaufanie i świetną zabawę! Największy sukces, to świetna ekipa ludzi, tzn. Młoda Para oraz Wasi goście, którzy dali niezłego czadu na parkiecie i uwolnili moc energii :) Dziękujemy jeszcze raz, grać dla Was, to była ogromna przyjemność! Pozdrawiamy i mamy nadzieję - DO ZOBACZENIA na innych imprezach! RESOUND.

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2020
Zamość
Data dodania: 18-10-2020

Byłem na ponad dwustu cudzych weselach (jako fotograf) oraz jednym jedynym swoim własnym i muszę powiedzieć, że to zespół najlepszy jaki spotkałem. Gdyby nie te dwieście wesel, mógłbym być stronniczy, ale obiecuję, że w tej opinii nie zostawię na nich suchej nitki. Na początku zostaliśmy zaproszeni na próbę, gdzie mogliśmy usłyszeć RESOUND w akcji i odrobinę poznać. Po podjęciu słusznej decyzji, zostało tylko czekać. Przed weselem poprosiliśmy o przygotowanie coveru naszego utworu na pierwszy taniec i mimo, że nie daliśmy im zbyt wiele czasu, zrobili to perfekcyjnie. A Wodeckiego ciężko podrobić. Od pierwszych chwil na weselu, zarazili gości świetną energią, która w miarę czasu tylko rosła. Świetne wyczucie parkietu, bardzo dobra interakcja z gośćmi, dobór repertuaru do pory. Doświadczenie było widać na każdym kroku: bardzo dobra prezencja, krótkie i przyjemne zapowiedzi, brak ciszy między setami, efektowe oświetlenie, reagowanie na to co dzieje się na sali. Goście byli zachwyceni, a my jeszcze na kilka tygodni po ślubie musieliśmy się tłumaczyć skąd ich znaleźliśmy. Na koniec najważniejsze, brzmią cudownie. Wesele zamieniało się co chwila w mikro koncert. Aranżacje utworów bywają lepsze niż oryginały, wszytko jest jak obiecują - na żywo (nawet muzyka podczas oczepin, co się rzadko zdarza), głos Magdy fenomenalny (och!), wszystko brzmi zawodowo i kompletnie.
Bardzo, ale to bardzo polecamy RESOUND! To właśnie tego zespołu szukaliście. My byliśmy i jesteśmy zachwyceni!

Kontakt RESOUND

Nazwa firmy: RESOUND
Adres: Kraków, woj. małopolskie
512-941...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4690
Zadzwoń
512-941...
Napisz

Popularne miasta w okolicy