Restauracja Cesarsko-Królewska id:36214

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Restauracja Cesarsko-Królewska

Ostatnio widziany 14-06-2018
Umów spotkanie
(71) 341...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
(71) 341...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 04-06-2018
Liczba odwiedzin: 105

Oferta

Restauracja CK to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych miejsc na wrocławskim Rynku i kulinarnej mapie Wrocławia. Wszystkie dobre restauracje codziennie opowiadają gościom swoją historię. Nasza łączy w sobie nostalgię ze wspaniałą przeszłością oraz otwartość dla nowych kulinarnych trendów z niewymuszoną elegancją i tradycyjnym smakiem.

W naszych daniach znajdziecie miłość do lokalnych tradycji, przyzwyczajeń i gustów a piwnica pełna win ucieszy najbardziej wymagających koneserów. CK to – zarówno oaza dla zakochanych, wyjątkowe miejsce na rodzinne uroczystości a także spotkania biznesowe.

Nasz Drink Bar jest niewątpliwie najlepiej zaopatrzonym Barem na całym wrocławskim Rynku.Takich trunków jak tutaj nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej!
Sala Budapeszt – oto świat w starym stylu z nieśpiesznie mijającym czasem i atmosferą minionej epoki, który czaruje tak samo przy kolacji we dwoje i przy biznes lunchu.

Sala Złota Praga – Najprawdopodobniej najlepiej zaopatrzony bar w mieście, z którego zapasami nie poradzą sobie nawet najtęższe głowy. Konieczna dawka dekadencji do spróbowania.

Sale Wiedeńska – perła w Koronie CK i duma Naszych designerów. Spędzali w niej czas odwiedzający Wrocław dyplomaci, światowej sławy artyści, laureaci nagrody Nobla a nawet koronowane głowy. Wspaniałe miejsce na wspaniałe okazje.

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja

Liczba gości

 • liczba sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Restauracja Cesarsko-Królewska
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-101
Adres:Rynek 19

Godziny pracy

Pn:12:00 - 23:00
Wt:12:00 - 23:00
Śr:12:00 - 23:00
Cz:12:00 - 23:00
Pt:11:00 - 24:00
Sb:11:00 - 24:00
Nd:11:00 - 23:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.