Zdjęcia
od 120 do 200 zł / osoba

Restauracja Dom Polski Francuska id:34532

od 120 do 200 zł / osoba
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • minimalna liczba osób: 10
 • maksymalna liczba osób: 180
 • liczba sal: 6

Atrakcje

 • Animator dla dzieci
 • Barman
 • Słodki kącik
Nasze restauracje w Warszawie doskonale odzwierciedlają klimat i temperament narodowy. Dom Polski na Saskiej Kępie mieści się w pięknym dużym domu z funkcjonującym w sezonie zacisznym ogrodem. Restauracja wewnątrz posiada kilka kameralnych sal oraz oranżerię (zimowy ogród). Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na kameralne obiady po ceremonii zaślubin jak również cało nocne przyjęcia weselne z tańcami.

Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a mieści się mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Restauracja posiada kilka kameralnych sal, uroczą werandę oraz kameralny letni ogród.

W naszych restauracjach mamy bardzo dużo możliwości aranżacji wnętrz i ustawienia stołów zgodnie z życzeniem naszych gości, dlatego też zapraszamy do odwiedzania nas gdyż każde przyjęcie staramy się ustalać indywidualnie.

Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Obiad po ślubie
od 120 do 200 / osoba
Przejęcie weselne jest wyjątkowym dniem dla każdej pary i każdy z nas inaczej wyobraża sobie ten dzień. Zawsze staramy się każde przyjęcie ustalać indywidualnie dlatego też zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji na krótką rozmowę po , której wierzymy ,że będziemy w stanie przygotować ofertę spełniająca Państwa oczekiwania.
Zapraszamy serdecznie zespół Restauracji Dom Polski

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Piotr Malik

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Dom Polski Francuska
Imię i nazwisko:Piotr Malik
Adres:Warszawaul. ul. Francuska 11
03-906woj. mazowieckie
Zobacz na mapie
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-03-2018, liczba odwiedzin: 2061
Telefon
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
(22) 616...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Warszawa

Zobacz wszystkie kategorie