Restauracja Murckowianka id:15319

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Katowice, śląskie
Data dodania: 04-07-2015
Liczba odwiedzin: 3238

Oferta

Dom weselny "Murckowianka" z tradycją od wielu lat specjalizuje się w organizacji tej wyjątkowej ceremoni, jaką jest z pewnością impreza weselna.

Zapewniamy miłą, fachową obsługę oraz ciepłą atmosferę, spełniamy także wszelkie życzenia - zarówno w zakresie organizacyjnym, jak również doborze menu.

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Restauracja Murckowianka id:15319
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Adam
Adam
(5)
Dodano: 09-01-2017
Data imprezy: 31-12-2016
Miejscowość: Katowice
Miałem okazję być tam na sylwestrze. Jedzenie było super, dobra muzyka i miła atmosfera, żona była zachwycona wystrojem. Polecam wszystkim.
Bożena
Bożena
(5)
Dodano: 18-05-2016
Wraz z mężem na początku kwietnia zorganizowaliśmy naszą 25 rocznice śluby w tym lokalu. Został nam polecony przez znajomych, i nie zawiedliśmy się.Było super, goście zadowoleni, wszystko tak jak wcześniej uzgodniłam ilość jedzenia miło mnie zaskoczyła Niespodzianką ze strony lokalu były piękne kompozycje kwiatowe i małe upominki dla gości.Po za tym atmosfera bardzo miła, aż szkoda było kończyć przyjęcie.Polecam ten lokal tak jak mnie polecono bo warto. Pozdrawiam.
Emilia
Emilia
(5)
Dodano: 05-03-2016
Witam, w zeszłym roku organizowałam komunie swojego syna w restauracji Murckowianka. Zarówno ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni.Mimo iż nie byliśmy jedyną komunią w tym dniu, nie odczuwaliśmy obecności innych gości. Jedzenie przeszło nasze oczekiwanie było super, dekoracje,upominki dla gości, miły gest ze strony szefostwa.Polecam ten lokal.

Dane kontaktowe

Restauracja Murckowianka
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-749

Nowe ogłoszenia