Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Murckowianka, Katowice - zdjęcie 1
Restauracja Murckowianka, Katowice - zdjęcie 2 Restauracja Murckowianka, Katowice - zdjęcie 3 Restauracja Murckowianka, Katowice - zdjęcie 4 Restauracja Murckowianka, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Murckowianka id:15319

Katowice, śląskie
(3)
Dodaj opinię

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dom weselny "Murckowianka" z tradycją od wielu lat specjalizuje się w organizacji tej wyjątkowej ceremoni, jaką jest z pewnością impreza weselna.

Zapewniamy miłą, fachową obsługę oraz ciepłą atmosferę, spełniamy także wszelkie życzenia - zarówno w zakresie organizacyjnym, jak również doborze menu.

Opinie (3)

Dodaj opinię
Restauracja Murckowianka id:15319
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2016
Katowice
Data dodania: 09-01-2017

Miałem okazję być tam na sylwestrze. Jedzenie było super, dobra muzyka i miła atmosfera, żona była zachwycona wystrojem. Polecam wszystkim.

B
Bożena
5.00
 / 5
Data dodania: 18-05-2016

Wraz z mężem na początku kwietnia zorganizowaliśmy naszą 25 rocznice śluby w tym lokalu. Został nam polecony przez znajomych, i nie zawiedliśmy się.Było super, goście zadowoleni, wszystko tak jak wcześniej uzgodniłam ilość jedzenia miło mnie zaskoczyła Niespodzianką ze strony lokalu były piękne kompozycje kwiatowe i małe upominki dla gości.Po za tym atmosfera bardzo miła, aż szkoda było kończyć przyjęcie.Polecam ten lokal tak jak mnie polecono bo warto. Pozdrawiam.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data dodania: 05-03-2016

Witam, w zeszłym roku organizowałam komunie swojego syna w restauracji Murckowianka. Zarówno ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni.Mimo iż nie byliśmy jedyną komunią w tym dniu, nie odczuwaliśmy obecności innych gości. Jedzenie przeszło nasze oczekiwanie było super, dekoracje,upominki dla gości, miły gest ze strony szefostwa.Polecam ten lokal.

Kontakt

Adres: Katowice, , 40-749, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 5014