Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Restauracja Murckowianka, Katowice

Katowice, śląskie
(4)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

O nas

Dom weselny "Murckowianka" z tradycją od wielu lat specjalizuje się w organizacji tej wyjątkowej ceremoni, jaką jest z pewnością impreza weselna.

Zapewniamy miłą, fachową obsługę oraz ciepłą atmosferę, spełniamy także wszelkie życzenia - zarówno w zakresie organizacyjnym, jak również doborze menu.

Restauracja Murckowianka
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Anna
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2021
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
32
Ślubne Q&A: 32 odpowiedzi
1
Super strona: 1 głos
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 01-01-2022

Zorganizowaliśmy w Murckowiance nasze wesele. Kontakt z Panią Basią od początku był rewelacyjny, możliwość konsultacji na każdym etapie przygotowań działał kojąco na gorączkę przygotowań. Wszystko było przygotowane zgodnie z umową, wychodzono na przeciw z różnymi naszymi prośbami. W dzień ślubu wiedziałam, że wszystko mamy doskonale przygotowane. Ozdoby na sali był piękne, współgrały z kolorem przewodnim. Obsługa ubrana schludnie, panie kelnerki bardzo uprzejme i pomocne. Jedzenie - pychota. I w ilościach nie do przejedzenia. Panie były super pomocne do samego końca. Wszystko, co zostało z imprezy, mieliśmy spakowane i gotowe do wzięcia ze sobą. Jestem więcej, niż pewna, że jeszcze skorzystamy z usług tej restauracji.

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2016
Katowice
Data dodania: 09-01-2017

Miałem okazję być tam na sylwestrze. Jedzenie było super, dobra muzyka i miła atmosfera, żona była zachwycona wystrojem. Polecam wszystkim.

B
Bożena
5.00
 / 5
Data dodania: 18-05-2016

Wraz z mężem na początku kwietnia zorganizowaliśmy naszą 25 rocznice śluby w tym lokalu. Został nam polecony przez znajomych, i nie zawiedliśmy się.Było super, goście zadowoleni, wszystko tak jak wcześniej uzgodniłam ilość jedzenia miło mnie zaskoczyła Niespodzianką ze strony lokalu były piękne kompozycje kwiatowe i małe upominki dla gości.Po za tym atmosfera bardzo miła, aż szkoda było kończyć przyjęcie.Polecam ten lokal tak jak mnie polecono bo warto. Pozdrawiam.

E
Emilia
5.00
 / 5
Data dodania: 05-03-2016

Witam, w zeszłym roku organizowałam komunie swojego syna w restauracji Murckowianka. Zarówno ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni.Mimo iż nie byliśmy jedyną komunią w tym dniu, nie odczuwaliśmy obecności innych gości. Jedzenie przeszło nasze oczekiwanie było super, dekoracje,upominki dla gości, miły gest ze strony szefostwa.Polecam ten lokal.

Nazwa firmy: Restauracja Murckowianka
Imię i nazwisko: Barbara Kołodziej
Adres: Katowice, ul. Wojtalewicza 2a, 40-749, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 6658

Najczęściej zadawane pytania na temat Restauracja Murckowianka

  • Co mówią klienci o Restauracja Murckowianka?

    4 osoby dodały opinie o Restauracja Murckowianka. Średnia opinii wynosi 5,00 w skali 1-5 - zapoznaj się

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy