Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja "Ogniem i mieczem", Bydgoszcz - zdjęcie 1
Restauracja "Ogniem i mieczem", Bydgoszcz - zdjęcie 2 Restauracja "Ogniem i mieczem", Bydgoszcz - zdjęcie 3 Restauracja "Ogniem i mieczem", Bydgoszcz - zdjęcie 4 Restauracja "Ogniem i mieczem", Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja "Ogniem i mieczem" id:27800

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Niepowtarzalny klimat Restauracji "Ogniem i Mieczem" jest z pewnością decydującym elementem o wyborze tego miejsca na przyjecie weselne. Latem gości witają płonące pochodnie, zima ośnieżony ganek przybrany świątecznymi girlandami.Nasza restauracja podzielona jest na dwie sale. Duża w której rozstawiamy stoły zwykle w układ podkowy - dzięki czemu aranżujemy po środku miejsce do tańca. Mniejsza z wyjściem do altany - tu pomieszczenie pełni rolę zaplecza dla zespołu bądź miejsca odpoczynku dla zmęczonych gości. W okresie letnim powierzchnia użytkowa lokalu zwiększa się o zadaszony teren przed restauracją oraz altanę na tyłach obiektu.

Osłonięta zielenią restauracja pomimo umiejscowienia w centrum miasta w pobliżu bazyliki jest osłonięta od zgiełku miasta.
Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiadamy mailem, zapraszamy jednak do kontaktu osobistego celem poznania zalet miejsca oraz naszej pełnej oferty.

liczba odwiedzin: 4506

Popularne miasta w okolicy