Restauracja Orchidea id:18074

Oferta
Dodaj do plannera

Wesele w restauracji Orchidea

Restauracja Orchidea w Żywcu posiada piękną klimatyzowaną salę weselną oraz małą salę bankietową mogące pomieścić do 160 osób. Duża sala do 130 osób a mała do 30 osób. W zależności od liczby osób możliwy jest bardzo zróżnicowany układ stołów. Nasza oferta na wesele obejmuje dekorację stołów, a przede wszystkim bogate menu wraz z tortem weselnym, ciastami i owocami.
Zapewniamy profesjonalne zaplecze gastronomiczne, miłą, fachową a zarazem pomocną obsługę, która jest do dyspozycji Naszych Gości podczas trwania uroczystości.

Zapewniamy przestronny parking oraz ogrodzony bardzo ciekawie zaaranżowany teren wokół restauracji. Dysponujemy terenem zewnętrznym z miejscem zabaw dla dzieci, jak również bajkowym pokojem zabaw dla najmłodszych uczestników przyjęcia.

Naszym zadaniem jest stworzenie niepowtarzalnego a zarazem wyjątkowego klimatu a cel ten osiągamy poprzez koordynację całego przyjęcia dzięki zaangażowanemu zespołowi.

Wszystkie uwagi i detale, które Państwo widzą a chcieliby Państwo je zmienić, prosimy o informację. Naszym celem jest dostosować się tak aby sala weselna oraz przyjęcie weselne wyglądało tak jak Państwo sobie zażyczą. Szanujemy ten dzień i jesteśmy przekonani, że będzie wyjątkowy.

Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja Młodej Pary, Rodziców weselnych oraz wszystkich Gości.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking strzeżony
  • ogród
  • ilość miejsc noclegowych: 1

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Restauracja Orchidea
Województwo:śląskie
Miejscowość:Żywiec
Kod:34-300
Data dodania: 07-01-2016
Liczba odwiedzin: 271

Polecamy

Nowe ogłoszenia