Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja "Pod Aniołami", Sulechów - zdjęcie 1
Restauracja "Pod Aniołami", Sulechów - zdjęcie 2 Restauracja "Pod Aniołami", Sulechów - zdjęcie 3 Restauracja "Pod Aniołami", Sulechów - zdjęcie 4 Restauracja "Pod Aniołami", Sulechów - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja "Pod Aniołami" id:26352

Sulechów, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Wyjątkowy klimat,
wyjątkowe imprezy

 

2127 zorganizowanych wesel, 4254 uśmiechów na twarzy pary młodej, 32152 obsłużonych gości, 21270 wzniesionych kieliszków szampana, 85080 wydanych dań, 18120 klientów z polecania, 1450 powracających klientów przy kolejnych ważnych dla nich okazjach.


Nasze 24 letnie doświadczenie w organizacji wesel to gwarancja profesjonalizmu w każdym obszarze. To także poczucie bezpieczeństwa, że wszystko idzie zgodnie z planem, co pozwala Państwu, rodzicom i gościom cieszyć się chwilą.
Ilość zorganizowanych wesel pozwala nam realnie oszacować i ocenić potrzeby Państwa i Państwa gości, bez zbędnych kosztów. Sposób i jakość przygotowanych przez nas potraw zaspokoi różne gusta i pozostawi przyjemne doznania kulinarne, dając dużą elastyczność i swobodę cenową, wesele od 149 zł za osobę!
Profesjonalna i starannie dobrana kadra zapewnia obsługę i estetykę na najwyższym poziomie.
Wnętrze restauracji urządzone oryginalnie i ze smakiem, tworzy przyjemną atmosferę, stanowiąc również ciekawe tło do zdjęć. Przylegający do restauracji urokliwy, kameralny park umożliwia Państwu przeprowadzenie uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego w jednym miejscu, dodając uroczystości oryginalności . Park jest również wytchnieniem dla Państwa gości oraz miejscem zabaw dla dzieci.Restauracja „Pod Aniołami” w Sulechowie,to dwie sale z parkietem do tańca dające duże możliwość aranżacyjne, mieszczące od 60-200 osób, każda z osobnym wejście oraz miejscem na relaks.

Restauracja „Pod Aniołami” powstała z myślą o ludziach, którzy od sali weselnej i wesela
oczekują czegoś więcej.

liczba odwiedzin: 2359

Popularne miasta w okolicy