Restauracja Radosz id:18462

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Ruda Śląska, śląskie
Data dodania: 21-01-2016
Liczba odwiedzin: 863

Oferta

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartej Restauracji Radosz z prawdziwą polską gościnnością. Pragniemy zaoferować nie tylko dania tradycyjne, związane ze śląskim regionem, ale również specjały kuchni europejskiej. Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa oraz stylowe wnętrze pozwalają mile spędzić czas. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dania takie, których każdy pragnie, ale nie ma czasu na przyrządzenie ich w domu...

Oferujemy organizację wszelakich imprez. Restauracja położona jest w centrum aglomeracji śląska z łatwym dojazdem a zarazem w bliskości terenów leśnych. Proponujemy menu zarówno tradycyjne jak i nowatorskie. Jesteśmy elastyczni cenowo, każdego gościa traktujemy indywidualnie.

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • parking
  • ogród

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Restauracja Radosz id:18462
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Łukasz Piątek
Łukasz Piątek
(5)
Dodano: 04-02-2016
Miałem przyjemność poprowadzić imprezę w Restauracji Radosz. Jako prezenter muzyczny zwracam uwagę przede wszystkim na obsługę oraz jedzenie. Tutaj obsługa dynamiczna, zawsze uśmiechnięta, komunikatywna, reagująca na potrzeby gości. Co do jedzenia… bajka, wszystko pyszne, aromatyczne i bardzo estetycznie podane. Gorąco polecam DJ PEEL.

Dane kontaktowe

Restauracja Radosz
Województwo:śląskie
Miejscowość:Ruda Śląska
Kod:41-706

Nowe ogłoszenia