Restauracja Rubina id:18549

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Krośniewice, łódzkie
Data dodania: 25-01-2016
Liczba odwiedzin: 243

Oferta

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowe chwile, niezapomniane i bardzo ważne, które wymagają specjalnej oprawy. Oferujemy Państwu wybór miejsca przyjęcia spośród trzech sal. Sprawimy, że uroczystość weselna zapadnie gościom na długo w pamięci. Nasze sale weselne są klimatyzowane. Największa z sal pomieści maksymalnie 210 osób. Do dyspozycji gości weselnych jest taras. Oferujemy możliwość ustawienia okrągłych stołów.
Elegancki wystrój wnętrz, wyborna kuchnia oraz uprzejma i profesjonalna obsługa tworzą klimat miejsca do którego z pewnością zechcecie Państwo powrócić aby uczcić kolejne ważne momenty Waszego życia.
Proponujemy różne warianty menu w limitach cenowych, które da się dopasować do każdego programu i każdego budżetu. Doskonałą propozycję dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycji, jak i wegetarianie czy zwolennicy lekkich posiłków. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość serwowanych przez nas potraw, ale także piękne podanie. Jeżeli macie Państwo własne pomysły na menu, prosimy o kontakt.

Oferujemy również możliwość noclegu. Posiadamy 6 pokoi z łazienkami.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz ofertą dodatkowych atrakcji weselnych.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Restauracja Rubina
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Krośniewice
Kod:99-340

Nowe ogłoszenia