Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Satyna, Łódź - zdjęcie 1
Restauracja Satyna, Łódź - zdjęcie 2 Restauracja Satyna, Łódź - zdjęcie 3 Restauracja Satyna, Łódź - zdjęcie 4 Restauracja Satyna, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Satyna id:26683

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Wiemy, że dzień ślubu i wesela jest jednym z tych dni, który z pewnością można nazwać najważniejszym w Państwa życiu. Wiemy, jak ciężko znaleźć miejsce, które spełnia wszystkie Państwa oczekiwania. Doświadczenie w orgaznizacji wesel pozwoliło nam stworzyć restaurację, w której wesele będzie takie, jak sobie Państwo wymarzyliście. W pełni wykwalifikowany personel spelni niemalże wszystkie Państwa wymagania.
Uważnie Państwa słuchając dopasujemy do Państwa potrzeb wszystkie elementy przyjęcia, począwszy od ustalenia indywidualnego menu a skończywszy na ustawieniu stołów. Będzie dla nas ogromnym zaszczytem ugościć Państwa w Restauracji Satyna, mieszczącej się w samym sercu miasta Łodzi na Placu Komuny Parsykiej 5A. Restauracja jest idealnym miejscem na zorganizowanie hucznego wesela czy przyjęcia okolicznościowego, ale również na romantyczną randkę, spotkanie w gronie najbliższych, spotkanie biznesowe czy tez lekki lunch w przerwie w pracy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, , 90-007, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2995

Popularne miasta w okolicy