Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Stara Karczma, Elbląg - zdjęcie 1
Restauracja Stara Karczma, Elbląg - zdjęcie 2 Restauracja Stara Karczma, Elbląg - zdjęcie 3 Restauracja Stara Karczma, Elbląg - zdjęcie 4 Restauracja Stara Karczma, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Stara Karczma id:39129

Elbląg, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 100

Stara Karczma to doskonałe miejsce w Elblągu na weselne przyjęcie. Do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia dysponujemy dwiema salami.

Kameralna jest najczęściej wybierana przy organizacji obiadu do 20 osób, natomiast sala bankietowa może ugościć 105 osób.
W zależności od potrzeb i oczekiwań organizujemy kameralne obiady weselne oraz duże wesela z huczną zabawą kończącą się wraz ze wschodem słońca. Zatroszczymy się o Państwa gości sprawiając, że wizyta w naszych gościnnych murach zapisze się jako niezapomniane wrażenia.

Od samego początku organizacji wesela doradzamy w doborze rodzaju oraz ilości potraw, napojów i alkoholi, dekoracji sali i kolorystyce.
Niezmiernie starannie przygotowujemy nasze przyjęcia weselne, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby i oczekiwania gości.

Decydując się na organizację wesela w naszej restauracji, Państwo Młodzi mogą być spokojni. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego zapewniamy profesjonalne przygotowanie, przepyszne dania, oraz miłą i wysoko wykwalifikowaną obsługę. To wszystko sprawia, że jesteśmy bardzo często wybieraną restauracją na organizację przyjęć weselnych.

liczba odwiedzin: 2200

Popularne miasta w okolicy