Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja "u Hrabiego", Świdnica - zdjęcie 1
Restauracja "u Hrabiego", Świdnica - zdjęcie 2 Restauracja "u Hrabiego", Świdnica - zdjęcie 3 Restauracja "u Hrabiego", Świdnica - zdjęcie 4 Restauracja "u Hrabiego", Świdnica - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja "u Hrabiego" id:37466

Świdnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Jeśli chcą Państwo, aby przyjęcie weselne było wyjątkowe i niezapomniane, by wyborne menu oczarowalo biesiadników, a ogólna atmosfera miejsca zapewniła przeżycia, które na długo zapadną w pamięć, to właśnie Krzyżowa jest idealnym miejscem na organizację tego typu wydarzenia.

Wiemy, że wesele niesie ze sobą podniosłe i niepowtarzalne chwile, zaplanowane w drobnych szczegółach na długo wcześniej. Znamy marzenia Młodej Pary, która chce by ten dzień był nadzwyczajny. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam zapewnić realizację na wysokim poziomie nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Warto nadmienić, że ceremonia zaślubin może odbyć się także na terenie Naszego urokliwego obiektu, bowiem od stycznia 2015 r. w Polsce zaczęły obowiązywać przepisy, które umożliwiają zawieranie ślubów także w Hotelach.

W ramach naszej oferty zapewniamy:
- salę balową wraz z podstawową dekoracją – obrusy, serwetki , porcelana
-obsługę kelnerską,
- nocleg dla nowożeńców,
- bezpłatny parking dla samochodów osobowych, busów i autobusów,

Dla Państwa wygody prezentujemy 2 opcje menu, które stanowią bazę naszych rozmów. Jednak największym zaszczytem będzie dla nas mozliwość przygotownia indywidualnej oferty zgodnie z Państwa i Waszych Gości oczekiwaniami i gustami kulinarnymi.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Świdnica, , 58-112, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2392

Popularne miasta w okolicy