Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Waniliowa, Warszawa - zdjęcie 1
Restauracja Waniliowa, Warszawa - zdjęcie 2 Restauracja Waniliowa, Warszawa - zdjęcie 3 Restauracja Waniliowa, Warszawa - zdjęcie 4 Restauracja Waniliowa, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Waniliowa id:20932

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • ogród/taras

Liczba gości

  • min. liczba osób: 20
  • maks. liczba osób: 65
  • liczba sal: 3

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień. To wielkie święto nie tylko Pary Młodej, ale również wszystkich zaproszonych gości. W naszej restauracji mogą Państwo zorganizować wesele jak z bajki! Profesjonalna i kompleksowa obsługa sprawi, że ten wyjątkowy dzień zapamiętają Państwo do końca życia. W tym dniu, jak w żadnym innym, pozwólcie sobie na chwile zapomnienia – początki są ważne, tym bardziej ten początek – Waszej wspólnej, szczęśliwej drogi.

Sala weselna w Restauracji Waniliowa odzwierciedla wszystkie marzenia i potrzeby Państwa Młodych. Nie ma jednego, schematycznego scenariusza – wszystko dzieje się według indywidualnego planu. To od Państwa zależy, jak będzie wyglądało menu, wystrój sali weselnej, a także każdy, inny szczegół. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji wesela, tej jakże ważnej i pięknej uroczystości, i z całą pewnością sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla Państwa i wszystkich gości.

Wesele to piękny początek wspólnego życia – organizacja wesela w Restauracji Waniliowa sprawi, że będą Państwo mogli delektować się każdą jego chwilą – bez stresu i zamartwiania się, czy wszystko będzie, jak być powinno. Gwarantujemy, że nasza restauracja na przyjęcie weselne spełni Państwa oczekiwania – będzie to najpiękniejszy dzień w Państwa życiu!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 01-840, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1587