Restauracja i Hotel Rycerski *** id:25087

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Czeladź, śląskie
Data dodania: 08-02-2017
Liczba odwiedzin: 4303

Oferta

Restauracja Rycerska, znajdująca się w stylowym pomieszczeniu, nawiązującym do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. Masywne stoły, kute elementy oraz naturalna sceneria Restauracji przypominają XIV wieczną epokę. Miła atmosfera w średniowiecznym stylu sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę jakbyście cofnęli się w czasie.

Restauracja Rycerska to miejsce wyjątkowe o niepowtarzalnym klimacie łączące w sobie wyszukane smaki napitków i jadła staropolskiego , jak np. żur w chlebie, zupa gulaszowa w kociołku, golonko po Rycersku, czy gulasz z dziczyzny z plackami ziemniaczanymi.

Restauracja może pomieścić łącznie 100 osób, jest to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

Sala BIESIADNA - Kremowy obrus, elegancka porcelana, świece i piękne kompozycje kwiatowe na stołach sprawią, że każda Para Młoda zapamięta te szczegóły na bardzo długo. Zorganizujemy dla Państwa idealne przyjęcie weselne do 150 osób w Sali Biesiadnej, takie które będziecie wspominać całe życie.
Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa kelnerska będą dopełnieniem tego wieczoru. Doradzimy gdzie znajdą Państwo świetny zespół, zamówią idealny tort, pyszne ciasta czy utalentowaną florystkę. Tak ważny dzień musi być dopracowany i bez zarzutu. My Państwu w tym pomożemy.
SALA WINIARNIA I MYŚLIWSKA - Sala winiarnia idealnie sprawdzi się przy organizowaniu spotkań czy przyjęć okolicznościowych do 50 osób, a w połączeniu z salą Myśliwską znajdującą się obok pomieści nawet do 80 gości.
Miejsce to na pewno zadowoli nawet najbardziej wytrawnego gościa. Kute kinkiety, żyrandole i niesamowicie podświetlony bar zachęci grupy osób, chcące świętować rodzinne jubileusze czy w miłym klimacie spotkać się na płaszczyźnie biznesowej.

Oferujemy również 26 pokoi w tym 1 apartament. Nasz hotel jest idealnym miejscem dla strudzonych przybyszów, pozwala odkryć komfort w eleganckim stylu. Przestronne wnętrza, jasne i delikatne kolory pomogą w udanym wypoczynku.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :)

Typ obiektu

 • hotel
 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • taras

Liczba gości

 • liczba miejsc noclegowych: 44
 • liczba sal: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.