Zobacz zdjęcia (5)
RETRO FotoBudka na Twoje Wesele, Gniew - zdjęcie 1
RETRO FotoBudka na Twoje Wesele, Gniew - zdjęcie 2 RETRO FotoBudka na Twoje Wesele, Gniew - zdjęcie 3 RETRO FotoBudka na Twoje Wesele, Gniew - zdjęcie 4 RETRO FotoBudka na Twoje Wesele, Gniew - zdjęcie 5
1 / 5

RETRO FotoBudka na Twoje Wesele id:36883

Gniew, pomorskie

O nas

Niepowtarzalna sesja fotograficzna realizowana podczas Wesela, której efekty w formie natychmiastowych wydruków otrzymują uczestnicy imprezy. Zabawa w zainscenizowanym atelier fotograficznym z przełomu XIX i XX wieku. Zdjęcia realizowane są retro aparatem przez XIX wiecznego fotografa dysponującego dawnymi nakryciami głowy. Uczestnicy imprezy mogą wykonywać nieograniczoną ilość zdjęć i wydruków.
Dla państwa przygotowujemy specjalną dedykowaną ramkę z pamiątkowym podpisem tego doniosłego wydarzenia.

Dodatkowo po sesji otrzymujecie dostęp do cyfrowej galerii zdjęć wykonanych podczas wesela.

Cena 500 zł za dwu godzinną atrakcję

opcje DODATKOWE

Księga pamiątkowa - album - 100 zł

Zaanimowana podczas imprezy zabawa polegająca na wklejaniu dodatkowej odbitki do albumu,

dodatkowo goście dokonują pamiątkowego wpisu, np składają życzenia.
Przedłużenie zabawy kolejna godzina sesji - 100 zł (możliwe nawet podczas wesela, gdy stwierdzicie iż wasi goście świetnie się bawią i potrzebują więcej czasu)

Dlaczego warto wybrać fotobudkę na wesele (nie koniecznie Retro Fotobudkę):
Zapewniamy Naszym Gościom świetną zabawę a zarazem prezent w postaci natychmiastowego wydruku.
Przy wyborze opcji z Pamiątkowym Albumem, mamy piękną pamiątkę, spisanych życzeń i dedykacji połączonych z szalonymi zdjęciami, do której z radością będziemy wracać po latach (tradycyjne karty z życzeniami na pewno nam przepadną,a życzenia składane tuż po ślubie na pewno Wam szybko umkną)

Dlaczego warto wybrać RETRO FOTOBUDKĘ
Po pierwsze zaskakująca forma i animacja realizowana przez XIX wiecznego fotografa, warto korzystać z niepowtarzalnych form, przecież Wasze Wesele mają wszyscy wspominać latami.
Po drugie gadżety, choć ten punkt spełnia wiele innych dostawców tej atrakcji, choć nasze na pewno się wyróżniają.
Po trzecie Cyfrowa Galeria z zdjęć z FotoBudki, dostępna w 24 godziny po imprezie, rozsyłacie meilem lub smsem do Waszych gości i macie okazję by podziękować za świetną zabawę, i dać im coś więcej Pierwsze wspomnienia z imprezy. Gdyż na zdjęcia od fotografa będzie trzeba jeszcze trochę cierpliwie poczekać.

* w cenie uwzględniono dojazd do 100 km od siedziby czyli Zamku Gniew, powyżej cena do uzgodnienia (ok 1zł/1km).

Oferta skierowana w szczególności do wesel / imprez w pobliżu miejscowości:

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kwidzyn, Tczew, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Sztum, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Prabuty, Grudziądz, Chełmno, Świecie, Nowe, Skórcz, Starogard Gdański, Pelplin, Kościerzyna, Kartuzy, Zblewo, Iława, Ostróda, Elbląg, Dzierzgoń, Bydgoszcz, Toruń , Gniew,

liczba odwiedzin: 1116

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie