Zobacz zdjęcia (5)
Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów, Świnoujście - zdjęcie 1
Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów, Świnoujście - zdjęcie 2 Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów, Świnoujście - zdjęcie 3 Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów, Świnoujście - zdjęcie 4 Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów, Świnoujście - zdjęcie 5
1 / 5

Wesele nad morzem- Rezydencja 5 Dębów id:37174

Świnoujście, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
609-696...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Okolica, miejsce

  • wesele nad morzem

Rezydencja 5 Dębów to nie tylko miejsce na urlop i wypoczynek. Organizujemy u nas wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe jak i wesela i wszystko, co jest nimi związane. Biesiady weselne odbywają się w sali restauracyjnej z miejscem na tańce. W zależności od życzenia, możemy zapewnić muzykę na żywo lub profesjonalnego DJ, który potrafi poprowadzić zabawę weselną z konkursami, oczepinami itp.

Gwarantujemy znakomite potrawy według uzgodnionego menu, oraz zapewniamy atrakcyjny wystrój sali i stołów biesiadnych. Menu przygotowujemy według indywidualnych życzeń i upodobań. Tradycyjna kuchnia polska z pieczonym prosiakiem włącznie, jak i wybrane kuchnie regionalne, nie stanowią dla nas wyzwania (nawet kuchnia algierska, czy marokańska).

Po biesiadzie zapewniamy Młodym apartament małżeński z odpowiednim wystrojem i wyposażeniem, a gościom weselnym pokoje gościnne, tak by następnego dnia można było z pełnią sił zasiąść do poprawin.

W ciepłe pogodne dni jest możliwość realizowania części uroczystości na świeżym powietrzu pod zielonymi dębami.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Świnoujście, ul. Gryfa Pomorskiego 55, 72-500, woj. zachodniopomorskie
609-696...
liczba odwiedzin: 1844
Zadzwoń
609-696...
Napisz

Popularne miasta w okolicy