Rezydencja *Leśna* Chata* id:12122

Kontakt

Napisz wiadomość
Jastrowie, wielkopolskie
Data dodania: 27-03-2014
Liczba odwiedzin: 1161

Oferta

W pięknych lasach nad spokojnym i czystym jeziorem Leśnym w okolicach Jastrowia w Dolinie Gwdy mieści się Hotel SPA& Wellness: Rezydencja Leśna Chata.

Zapraszamy do organizacji wesela w jednej z naszych sal bankietowych. Każda z nich imponuje stylem i wystrojem. Niezapomnianą atmosferę wesela w Leśnej Chacie tworzy wyjątkowa sceneria miejsca - pochodnie i lampiony w ogrodzie, czy piękne kwiatowe ozdoby stołów i sal. Przestronne wnętrza pozwalają na organizację wesel nawet dla 200 osób.

Do Państwa dyspozycji możemy oddać następujące sale:
- salę bankietową, ozdobiona cegłą zamkową z unikatowym, drewnianym sufitem,
- salę restauracyjną, z pięknie ozdobionymi ścianami, palącym się kominkiem i widokiem na jezioro,
- salę drewnianą, zapewniającą niezwykły klimat przyjęcia.
Jest również kameralna sala kolumnowa - miejsce do odpoczynku czy ustawienia dodatkowych bufetów.

Istnieje również możliwość organizacji zaślubin i wesela w namiocie bankietowym rozstawionym na naszym tarasie widokowym!

Szanowni Państwo, trudno o bardziej urokliwe miejsce do organizacji własnego wesela. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Rezydencji. Odpowiemy z przyjemnością na wszystkie Państwa pytania. Prosimy również o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości.

Typ obiektu

  • hotel

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród
  • taras

Liczba gości

  • max. ilość osób: 200
  • ilość miejsc noclegowych: 60
  • ilość sal: 3

Opinie Dodaj opinię

(1)
Autor: Amanda
Dodano: 29-08-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Krajenka
Pomyliłam się co do Pani Menadżer i to bardzo.
Mieliśmy z narzeczonym podpisaną umowę na ślub w sierpniu 2016. Niestety z przyczyn losowych musieliśmy zrezygnować z sali. Byliśmy to wytłumaczyć szefowej i dogadaliśmy się, że zadatek nie przepadnie, a zostanie nam zwrócony gdy tylko ona ten termin zarezerwuje innej parze. Obiecała, że nas o tym poinformuje. Dodam tyle, że ośrodek składa się z kilku sal, a umowa była podpisana na wyłączność (czyli w tym dniu tylko my mieliśmy się tam bawić).
Miesiąc przed weselem dzwoniliśmy to Pani Menadżer i pytaliśmy czy kogoś ma. Ona jednak perfidnie nas okłamała mówiąc, że nie i pieniędzy nie odzyskamy...Jak się jednak okazało przypadkiem ślub się odbył, kuzynki znajoma miała tam uroczystość. Zadzwoniłam do Pani Menadżer chcąc wyjaśnić sytuację, ale w mig usłyszałam, że mam nie dysponować jej salami. Pani Menadżer pokazała pazurka. Próbowała mi wmówić, że rezerwacje miała na inną salę, a na kominkową (tam gdzie ja miałam mieć ślub) po prostu gości przeniosła. Co nie jest prawdą, bo Para Młoda wszystko mi powiedziała. Także uważajcie na Szefową Leśnej Chaty, bo w oczy miła, a tak na prawdę zależy jej tylko na pieniądzach, a nie na dobru gości. Wesele odłożone, ale już na pewno moja noga nigdy tam nie postanie.
Komentarz właściciela firmy:
Sprawa poniżej została wyprostowana przez kompetentnego i życzliwego Szefa "Leśnej Chaty". Pieniądze zostały nam zwrócone.

Dane kontaktowe

Rezydencja *Leśna* Chata*
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Jastrowie
Kod:64-915

Nowe ogłoszenia