"RITMO" Zespól muzyczny id:34962

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Grabowo Kościerskie, pomorskie
Data dodania: 04-04-2018
Liczba odwiedzin: 127

Oferta

Zespół muzyczny "RITMO" z Grabowa Kościerskiego proponuje Państwu niezapomnianą oprawę muzyczną wesel,zabaw,bali oraz wszelkich innych imprez okolicznościowych.Znajdą tu Państwo informacje dotyczące naszego zespołu muzycznego,pliki muzyczne,opis naszej działalności.Zespół muzyczny "RITMO" to zespół grający znane przeboje muzyki rozrywkowej oraz różne gatunki muzyczne takie,które trafiają w gusta większości słuchaczy.Granie na weselach sprowadza się nie tylko do muzyki,ale również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości,w związku z tym prowadzimy wiele ciekawych zabaw i konkursów,aby urozmaicić Państwa uroczystość. Zespół istnieje na rynku już ponad 25 lat, więc ma spore doświadczenie w prowadzeniu imprez i zabawianiu gości.

Obecnie gramy w dwuosobowym składzie:
Henryk - klawiszowiec i główny wokalista, założyciel zespołu. Gra i zabawia już ćwierć wieku i nadal bez tego nie może żyć, spore doświadczenie na scenie muzycznej i jeszcze większe umiejętności sprawią, że każde towarzystwo nie oprze się naszej muzyce.
Maksymilian - saksofonista, wokalista i akordeonista, gra na trzech rodzajach saksofonu Sopranowy, Altowy i Tenorowy, który jest podstawowym brzmieniem zespołu, wspólnie z Heńkiem w składzie od dziesięciu lat. Doskonałe zgranie i uzupełnianie się w zespole. Zaczynał od gry na saksofonie i co raz to bardziej poszerza swoje umiejętności muzyczne. Najlepiej lubi zabawę z gośćmi przy stołach i spontaniczne solówki na saksofonie.

Można również wynająć zespół w jednoosobowym składzie (same klawisze z wokalem) lub DJ-a, proponujemy również opcję łączoną czyli zespół + DJ. Kwestia Państwa gustu, wystarczy się z nami skontaktować i zapytać o szczegóły.

Możemy zaproponować profesjonalną obsługę Państwa uroczystości, doświadczenie, wspaniałe umiejętności i profesjonalny sprzęt to czynniki dzięki, którym sprostamy Państwa oczekiwaniom na najwyższym poziomie. Dostosowujemy się do klienta i do gości, więc z muzyką na pewno trafimy w Państwa gust. Na każdej uroczystości możemy również przeprowadzić różne zabawy i konkursy dla gości. Staramy się wypełnić nawet przerwy w bloku muzycznym wspólnym biesiadowaniem i śpiewem z gośćmi przy stołach, np. zabawa w miesiące. Co do zabaw i konkursów jesteśmy również otwarci na Państwa propozycję.

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy
 • saksofon

Pozostałe:

 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalista
 • Ilość osób: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

"RITMO" Zespól muzyczny
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Grabowo Kościerskie
Kod:83-400

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.