Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 3

RobimyFilm - Nowoczesny, wyjątkowy film i fotografia ślubna id:16088

Kontakt

606-657...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Bełchatów, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 07-09-2015
Liczba odwiedzin: 732

Oferta

Zmień zdanie o filmie ślubnym! Nie musi byś długi i nudny. My nie tworzymy filmów w stylu lat 90-tych. Decydując się na nas otrzymasz wyjątkową pamiątkę w nowoczesnym wydaniu!

Nasza oferta zawiera w sobie nowoczesny, dynamiczny i profesjonalnie zrealizowany film ślubny, który uwiecznimy dla Was za pomocą profesjonalnych narzędzi filmowych. Narzędzia te połączone z naszym doświadczeniem i zaangażowaniem pozwolą zrealizować ciekawy w obraz i dźwięk film, zawierający wyszukane ujęcia, dynamikę i piękny "film look".

Nasze filmy nie są produkcjami w stylu lat 90-tych, których jeszcze pełno na rynku, a oferowanych przez firmy, które opierają swoją działalność na szukaniu klienta dla którego wyznacznikiem jest tylko cena. W takim wypadku do produkcji zleceń wykorzystuje się leciwy i tani sprzęt filmowy, a ilość godzin przeznaczona na montaż takiego zlecenia jest minimalna. Ponieważ liczy się ilość! Nie mówiąc już o doskonaleniu swojego warsztatu.

My zapewniamy odmienne podejście do tematu. Oferujemy profesjonalny sprzęt, doświadczenie i umiejętności. Ciągle się doskonalimy, pogłębiamy wiedzę, uczęszczamy w warsztatach, po to aby Wasz film był Wasz, a nie taki sam jak innych. W czasie realizacji zlecenia całą uwagę skupiamy na Was - czy to w czasie zdjęć, czy to podczas postprodukcji. Ciągle jesteśmy w kontakcie - choćby po to, aby uzgodnić finalny kształt Waszego filmu.

Ponieważ atmosfera w dniu ślubu jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dbamy o to, aby nic nie zostało pominięte. Detale ślubne - ujęte z bliska, to idealne dopełnienie całości reportażu z tego wyjątkowego dnia.

A efekt!? Prawie jak w kinie. Zapraszacie znajomych, rodzinę, robicie popcorn, do tego napój, godzinka filmu a na koniec uśmiech na twarzy :-)

Nasze filmy ślubne wydobywają kwintesencję Waszych osobowości tworząc unikalny reportaż video z najważniejszego wydarzenia w życiu.

Nawet najpiękniejsze chwile w naszym życiu, wyryte w pamięci z czasem bledną, tracą kształt i barwy. Nie skazujcie tych chwil na zapomnienie, zdjęcia - chociaż równie cenne, pozostają w bezruchu, film - uwieczni każdy ruch, cudowny śmiech, odtworzy melodie i barwy tamtych chwil tak, że poczujemy Ich zapach. Pytanie. Czy warto? Warto!

Jesteśmy z Bełchatowa - działamy w województwie łódzkim jak również w całym kraju.

Nie zastanawiaj się. Po prostu skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Oferta nr 1
3900 / film
W cenie otrzymujecie:

1. Realizację filmu od przygotowań do oczepin.
2. Dwóch kamerzystów.
3. Teledysk.
4. Wysoką jakość obrazu w formacie Full HD lub 4K przez kamery/aparaty pracujące z przetwornikiem filmowym Super35mm lub FF.
5. Profesjonalną rejestrację dźwięku za pomocą rejestratorów i mikrofonów bezprzewodowych firm Sennheiser, Rode, Zoom.
6. Oprawę audio w legalne utwory, postprodukcję i oryginalny montaż.
7. Wcześniejszą możliwość obejrzenia filmu, jeszcze przed finalizacją i uzgodnienia ewentualnych poprawek.
8. Film o długości 60-70 min.
9. Dwa po brzegi wypełnione pendrive-y z filmem w wysokiej jakości.
10. Płytę Blu-Ray z filmem w najwyższej dostępnej jakości.
11. Prywatny link wraz z hasłem do filmu w internecie. Jakość Full HD z możliwością pobrania na komputer lub telefon. To łatwy sposób dystrybucji pamiątki wśród gości weselnych, rodziny lub znajomych. Można obejrzeć film np. na telefonie - choćby w pracy :)
12. Piękne etui
13. Zadowolenie
14. Popcornu nie dajemy :-)

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: RobimyFilm - Nowoczesny, wyjątkowy film i fotografia ślubna id:16088
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ewelina
Dodano: 12-06-2017
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: Bełchatów
Jeśli zależy Wam na jakości i na efekcie końcowym, który powoduje ciarki na całym ciele, to polecam Robimy Film. To bardzo fajny zespół ludzi konkretnych i terminowych. Efekt po prostu... woow. Pozdrawiam ciepło cały zespół Robimy Film!
(5)
Autor: Iwona
Dodano: 06-03-2017
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Warszawa
Witam.
Jako osoba bardzo wymagająca, ceniąca sobie jakość i rzetelność, pragnę polecić Panów z robimyfilm. Film piękny, a efekt końcowy był taki na jakim nam zależało.
(5)
Autor: Eliza
Dodano: 20-02-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Bełchatów
Świetny film, świetni ludzie i świetna atmosfera. Efekt ich pracy również świetny. Wybór tej ekipy był trafny. Pozdrawiam. Eliza

Dane kontaktowe

RobimyFilm - Nowoczesny, wyjątkowy film i fotografia ślubna
Imię:Tomek
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Bełchatów
Kod:97-400
Adres:Paderewskiego

Nowe ogłoszenia