Roma Weddings - organizacja ślubów

Poznań, wielkopolskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
604-585...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Mam na imię Roma i branżę ślubną znam od podszewki. Mogę nawet powiedzieć, że poznałam ją z każdej strony. W swoim 8 letnim doświadczeniu w pracy w gastronomii, prowadziłam już duże obiekty weselne oraz mniejsze restauracje. Organizowałam większe i bardziej kameralne przyjęcia, tworzyłam także różnego rodzaju dekoracje - Kocham to robić! Dlatego dopilnuję nawet najmniejszego szczegółu, na którym Wam zależy.
Doskonale wiem, na co muszę zwrócić uwagę, aby przyjęcie było idealnie zaplanowane, piękne i wyjątkowe dla Pary młodej. Potrafię przewidzieć, co może pójść nie tak, co więcej, dzięki swojemu doświadczeniu potrafię temu zapobiegać.
Najważniejsze w organizowaniu wesel jest to, aby Młodzi uważali, że ten dzień to spełnienie ich marzeń. Muszą czuć się w pełni zaopiekowani i spokojni, że wszystko idzie zgodnie z planem. Na udane przyjęcie składa się praca wielu osób, grunt to dobrze, wybrać osoby do współpracy - ale tym zajmiemy się już razem !

Jako Wedding Plannerka, mogę nawiązać współpracę z parą młodą na kilka sposobów:

1. Przy kompleksowej organizacji wesela:
Zakres działań:
– Stworzenie spójnej koncepcji przyjęcia
– Pomoc przy wyborze odpowiedniego obiektu
– Przedstawienie zaufanych podwykonawców: photo, video, konferansjer, zespół, Dj, oprawa muzyczna, stoły słodkości i tort, barman, samochód, animator dla dzieci, kwiaty, dekorację, fryzjer, makijażystka, papeteria ślubna, atrakcje ślubne, catering jeśli miejsce nie posiada swojej kuchni
– Dobór wykonawców odpowiednich do koncepcji przyjęcia
– Pomoc przy kompletwaniu niezbędnej dokumentacji do zawarcia ślubu
– W razie potrzeb, wsparcie przy wyborze sukni ślubnej i garnituru
– Doradztwo przy wyborze dekoracji, kwiatów, papeterii ślubnej
– Pomoc przy przygotowaniu treści “save the date” i zaproszeń oraz odbiór ich potwierdzeń
– Pomoc w wyborze odpowiedniego menu i alkoholi
– Zarezerwowanie noclegów oraz transportu dla gości
– Zorganizowanie nieoczywistych atrakcji weselnych
– Stworzenie scenariusza ślubu i wesela
– Prowadzenie kalendarza ślubnego
– Pilnowanie budżetu weselnego
– Raporty postępów z przygotowań
– Nadzór nad przygotowaniem sali weselnej
– Koordynacja dnia zaślubin i wesela
– Rozliczenia z podwykonawcami

2. Przy koordynacji samego dnia ślubu i wesela:
Jeśli chcecie sami zaplanować całe wesele, a zależy Wam jedynie na mojej koordynacji dnia ślubu, mogę być z Wami tego dnia i dopilnować najmniejszego szczegółu. Nie zapominajcie jednak, że koordynacja ślubu to nie jest dla mnie pracą tylko tego jednego dnia. Wcześniej muszę dokładnie zapoznać się ze stworzonym przez Was scenariuszem ślubnym, miejscem ceremonii i wszystkimi podwykonawcami. Czasem muszę poprawić błędy, które mogły wyniknąć podczas planowania i sprawdzić czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

3. Prowadząc konsultacje ślubną:
Najlepiej sprawdza się na samym początku planowania Waszego wesela. Na nasze spotkanie możecie przygotować pytania, które Was nurtują. Chętnie odpowiem i razem stworzymy zarys ślubu oraz plan Waszego dalszego działania. Jeśli jednak jesteście już na ostatniej prostej planowania, konsultacja ślubna pozwoli Wam upewnić się czy o niczym nie zapomnieliście i poprawić możliwe błędy. Tak, aby mieć pewność, że ten najpiękniejszy dzień jest dobrze zaplanowany.


Współpracując ze mną będziecie pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wiem o tym, bo sama o to zadbam.

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Etap 1 - Najczęściej kontaktujecie się ze mną mailowo lub telefonicznie. Umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie, które może odbyć się także on line. Podczas takiego spotkania mam okazję poznać lepiej Was i Wasze oczekiwania dotyczące dnia ślubu. Opowiadam Wam jak pracuję i jak przebiega cała nasza współpraca i procesy wszystkich przygotowań.
Etap 2 - Analizując wszystkie informacje, tworzę propozycję naszej współpracy.
Etap 3 - Jeśli moja oferta spełnia Wasze oczekiwania, przechodzimy do podpisania umowy.
Etap 4 - Rozpoczynamy organizację, która przebiega zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Jesteście na bieżąco informowani o postępach. Pozostajemy w ciągłym kontakcie.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim pary które:
- mają małe dzieci i mimo chęci nie są w stanie zaangażować się czasowo tak, jak wymaga tego okoliczność
- przebywają za granicą, a ślub planują w Polsce
- mieszkają w zupełnie innej części Polski, a ślub planują w swoich rodzinnych stronach
- bardzo dużo pracują
- chcą ciężar przygotowań oddać w ręce specjalisty
- nie potrafią określić spójnej wizji swojego wesela

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej cenię to, że każde przyjęcie jest inne, wyjątkowe. Organizacja wesel nigdy nie jest nudna dlatego, że żadna para nie jest taka sama.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, oczywiście. Statystycznie patrząc coraz więcej ślubów zawieranych jest w plenerze.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Na miejscu gdzie odbywa się przyjęcie pojawiam się tak szybko jak tylko można zacząć tam działać. Podczas wesela pozostaję z Wami najczęściej do godziny 1:00.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, oczywiście! Mogę pomóc przy organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Bardzo często zdarza się, że po ślubie organizuję, także baby shower dla przyszłej mamy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej, tym lepiej. Mając więcej czasu, jesteśmy w stanie wybrać miejsce i podwykonawców, o których marzycie i mamy pewność, że wszyscy będą mieć wolne terminy.
Oczywiście, zdarzają się też ekspresowe przyjęcia i z takimi, także sobie poradzimy!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Możecie kontaktować się ze mną na bieżąco, zawsze gdy będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości.
Ja, jestem dostępna cały czas mailowo lub telefonicznie. Z mojej strony jesteście na bieżąco informowani o efektach i postępach naszej współpracy. Otrzymujecie informacje, kosztorysy oraz uzupełniany na bieżąco budżet.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, wspólnie ustalimy w jakim zakresie potrzebujecie pomocy.

Roma Weddings - organizacja ślubów
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2023
Nielęgowo
Data dodania: 30-12-2023

Roma to klasa i profesjonalizm♥️ Wszystko dopięte na ostatni guzik, Wykonawcy których poleca Roma to znakomici ludzie, którzy kochają swoją pracę i robią to tak samo dobrze jak Roma!!! Miejsce potrafi dobrac idealnie I koniecznie polecam słuchać się jej rad! Jestem uparta osobą, ale zaufałam Romie i nie żałuję! Wie co robi, ma w tym doswiadczenie! I cieszę sie, ze milion spraw które trzeba do wesela załatwić, po prostu zrobiła to za nas! Luksus i klasa 🫶

Roma
17-01-2024

Ten przepiękny zimowy ślub, był moim maleńkim spełnieniem marzeń 🤍 Dziękuję Wam za zaufanie 🫶🏼

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2023
Bicz
Data dodania: 22-10-2023

Gorąco polecamy współpracę z Romą! 🧡 Roma Zorganizowała Nam praktycznie wszystko, od A do Z z dbałością o wszystkie szczegóły tak, że nie mogłam sobie tego lepiej wyobrazić. Co też potwierdza zadowolenie gości, których komentarze były tylko pochlebne. Roma zapewniła Nam w krótkim ale bardzo intensywnym czasie przygotowań niesamowity spokój, swobodę i komfort psychiczny. Dbając o każdy szczegół i służąc dobrą radą ze względu na duże doświadczenie. Sprawiła, że mogliśmy celebrować całą uroczystość w niesamowitej, komfortowej atmosferze, wiedząc, że nad wszystkim czuwa. Świetnie organizuje i doradza a przy tym jest po prostu pogodną, super sympatyczną i uroczą osobą. Jeśli chcecie ze spokojem przejść przez cały okres przygotowań i cieszyć się tym ważnym wydarzeniem to z całego serca polecam współpracę z Romą.

Roma
17-01-2024

Od naszego pierwszego spotkania, wiedziałam, że ta współpraca będzie czystą przyjemnością. Dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyliście ❤️

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Jarosławki
Data dodania: 10-10-2023

Decydując się na współpracę z Romą możecie liczyć na stały kontakt - Roma odpisuje zawsze, nawet późno wieczorem i w weekendy. Służy radą i wsparciem. Dzięki niej w dniu ślubu mieliśmy luz, mogliśmy delektować się każdą chwilą tego dnia i czuć się gościem na własnej imprezie 🧡 Jestem perfekcjonistką i osobą która lubi mieć kontrolę nad wszystkim, dlatego nie oddałam sterów w 100% Romie 🙈 ale decydując się na zatrudnienie wedding plannera wiedzieliśmy, że wiele rzeczy chcemy zorganizować i wybrać sami - wedding plannerka miała dać nam psychiczny spokój i poczucie bezpieczeństwa - udało się!

Roma
17-01-2024

Ah, Alicja moja najbardziej zorganizowana Panna Młoda 🫶🏼
Dziękuję za nasza współpracę i Wasze zaufanie!

M
Maciej & Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2023
Kobylec
Data dodania: 02-10-2023

POLECAM Z CAŁEGO SERCA! Współpraca z Romą to był strzał w „10”. Ogromny profesjonalizm i doskonała komunikacja. Roma pomogła nam przygotować wesele naszych marzeń! O czym mogą świadczyć komentarze naszych Gości: „było cudownie, wesele inne niż wszystkie”; „bawiliśmy się cudownie, ceremonia była przepiękna, a dekoracje sali weselnej były niezwykle”; „cudowne przyjęcie i przepyszne jedzenie” to tylko kilka opinii z wielu, które usłyszeliśmy. Wesele to wiele stresów dla Pary Młodej - my dzięki Romie nie mieliśmy ich wcale! Przed samą ceremonią dodawała nam wiele otuchy i spokoju. Zwieńczeniem wszystkiego był cudowny i trafiony dobór podywkonawcow od cateringu po muzykę, fotografie, barmana i dekoracje! Roma była zaangażowana w organizację naszego przyjęcia od samego początku co też odjęło nam wielu stresów. Poza ogromnym profesjonalizmem Roma to także cudowna, pogodna, zabawna i wyjątkowa Kobieta, z którą się zaprzyjaźniliśmy. Jeżeli szukacie pomocy w przygotowaniu wesela Waszych marzeń to wybór Romy będzie trafnym wyborem, którego nie będziecie żałować.
Roma DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERDUSZKA!

Roma
17-01-2024

Moi kochani, Wasze wesele to kwintesencja miłości, luzu i rodzinnego ciepła. Dziękuję, że mogłam Wam towarzyszyć ❤️

K
Ktarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 11-08-2023

Polecamy Romę wszystkim, którzy pragną spokoju w dniu wesela, ale także ciepłego towarzystwa, które sprawia, że czujecie, że jest przy was niczym gość, którego znacie całe życie. Roma emanuje nie tylko profesjonalizmem, lecz również serdecznością, co sprawiło, że czuliśmy się zrelaksowani od samego początku. Jej umiejętność wtapiania się w towarzystwo i tworzenia luźnej, przyjaznej atmosfery jest bezcenna. Roma doskonale rozumie, że wesele to nie tylko jeden dzień, lecz początek nowego etapu w życiu, a jej zaangażowanie sprawiło, że poczuliśmy się jak najważniejsze osoby na świecie.

Jej pewność i uśmiech były magiczne i pomagały nawet przy drobnych opóźnieniach. Warto dodać, że Roma ma wyjątkowe podejście do rodziny. Po tym, jak świetnie komunikowała się z naszymi bliskimi, było widać, że na co dzień jest osobą bardzo rodzinną i zna jej wartość.

Romciu kochana! Dziękujemy z całego serca! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoją pracę i za to, że byłaś częścią tego wyjątkowego dnia. Polecamy Cię z pełnym przekonaniem, ponieważ wprowadzałaś do naszego polsko-angielskiego wesela ciepło, luz i niezapomniany uśmiech, który działał uspokajająco na nas. Byłaś z nami jako koordynator dnia, jednak wiedzieliśmy, że możemy na Ciebie liczyć i zasięgnąć porady o każdej porze dnia, nie tylko w dniu ślubu. Uważamy, że każdy Wedding Planner powinien mieć tę wyjątkową cechę, którą posiadasz - zdolność do tworzenia pięknych wspomnień i budowania przyjaznej atmosfery.<3

Roma
19-08-2023

Kasiu 🫶🏼 Tyle ciepłych słów! Bardzo dziękuję za docenienie i tą piękną współpracę. Atmosfera na Waszym weselu była niesamowita, życzę Wam wszystkiego co najlepsze ❤️

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2023
Poznań
Data dodania: 30-07-2023

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pełną organizacje naszego wesela w stylu podróżniczym. Pełen profesjonalizm, jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Zawsze dostępna i jeżeli mieliśmy jakiekolwiek dylematy zawsze mogliśmy liczyć na wskazówki od doboru garnituru dla Pana młodego po piękne muszelkowe winietki, którymi goście byli zachwyceni. Serdecznie polecamy osobom, które wahają się czy posiadanie wedding planerka jest potrzebne - uwierzcie nam jest i to takiej jak Roma❤️

Roma
19-08-2023

Nati, Wasze wesele w podróżniczym klimacie wyszło niesamowicie 🌍 Bardzo dziękuję Wam za te miłe słowa!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2023
Poznań
Data dodania: 07-07-2023

Bardzo serdecznie polecamy! Wszystko profesjonalnie, współpracownicy poleceni przez Rome spisali się na medal, dzień ślubu wyglądał idealnie tak jak chcieliśmy.

Roma
19-08-2023

Bardzo Wam dziękuję i ściskam ❤️

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-05-2023
Gruszczyn
Data dodania: 23-05-2023

Bardzo serdecznie polecam - pelen profesjonalizm i zaangażowanie .Cała impreza zorganizowana na najwyższym poziomie i z dbałością o każdy szczegół .

Roma
13-06-2023

Pani Ewelino bardzo dziękuję ! Do zobaczenia przy kolejnych przyjęciach ❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: RW Planner Romana Komorniczak
NIP: 7773173255
Imię i nazwisko: Romana Komorniczak
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
604-585...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2772
Zadzwoń
604-585...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie