Zobacz zdjęcia (23)
Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 1
Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 2 Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 3 Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 4 Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 5
Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów, Poznań - zdjęcie 6
1 / 23

Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów id:51480

od 400 do 9800 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
604-585...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Mam na imię Roma i branżę ślubną znam od podszewki. Mogę nawet powiedzieć, że poznałam ją z każdej strony. W swoim 8 letnim doświadczeniu w pracy w gastronomii, prowadziłam już duże obiekty weselne oraz mniejsze restauracje. Organizowałam większe i bardziej kameralne przyjęcia, tworzyłam także różnego rodzaju dekoracje - Kocham to robić! Dlatego dopilnuję nawet najmniejszego szczegółu, na którym Wam zależy.
Doskonale wiem, na co muszę zwrócić uwagę, aby przyjęcie było idealnie zaplanowane, piękne i wyjątkowe dla Pary młodej. Potrafię przewidzieć, co może pójść nie tak, co więcej, dzięki swojemu doświadczeniu potrafię temu zapobiegać.
Najważniejsze w organizowaniu wesel jest to, aby Młodzi uważali, że ten dzień to spełnienie ich marzeń. Muszą czuć się w pełni zaopiekowani i spokojni, że wszystko idzie zgodnie z planem. Na udane przyjęcie składa się praca wielu osób, grunt to dobrze, wybrać osoby do współpracy - ale tym zajmiemy się już razem !

Jako Wedding Plannerka, mogę nawiązać współpracę z parą młodą na kilka sposobów:

1. Przy kompleksowej organizacji wesela:
Zakres działań:
– Stworzenie spójnej koncepcji przyjęcia
– Pomoc przy wyborze odpowiedniego obiektu
– Przedstawienie zaufanych podwykonawców: photo, video, konferansjer, zespół, Dj, oprawa muzyczna, stoły słodkości i tort, barman, samochód, animator dla dzieci, kwiaty, dekorację, fryzjer, makijażystka, papeteria ślubna, atrakcje ślubne, catering jeśli miejsce nie posiada swojej kuchni
– Dobór wykonawców odpowiednich do koncepcji przyjęcia
– Pomoc przy kompletwaniu niezbędnej dokumentacji do zawarcia ślubu
– W razie potrzeb, wsparcie przy wyborze sukni ślubnej i garnituru
– Doradztwo przy wyborze dekoracji, kwiatów, papeterii ślubnej
– Pomoc przy przygotowaniu treści “save the date” i zaproszeń oraz odbiór ich potwierdzeń
– Pomoc w wyborze odpowiedniego menu i alkoholi
– Zarezerwowanie noclegów oraz transportu dla gości
– Zorganizowanie nieoczywistych atrakcji weselnych
– Stworzenie scenariusza ślubu i wesela
– Prowadzenie kalendarza ślubnego
– Pilnowanie budżetu weselnego
– Raporty postępów z przygotowań
– Nadzór nad przygotowaniem sali weselnej
– Koordynacja dnia zaślubin i wesela
– Rozliczenia z podwykonawcami

2. Przy koordynacji samego dnia ślubu i wesela:
Jeśli chcecie sami zaplanować całe wesele, a zależy Wam jedynie na mojej koordynacji dnia ślubu, mogę być z Wami tego dnia i dopilnować najmniejszego szczegółu. Nie zapominajcie jednak, że koordynacja ślubu to nie jest dla mnie pracą tylko tego jednego dnia. Wcześniej muszę dokładnie zapoznać się ze stworzonym przez Was scenariuszem ślubnym, miejscem ceremonii i wszystkimi podwykonawcami. Czasem muszę poprawić błędy, które mogły wyniknąć podczas planowania i sprawdzić czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

3. Prowadząc konsultacje ślubną:
Najlepiej sprawdza się na samym początku planowania Waszego wesela. Na nasze spotkanie możecie przygotować pytania, które Was nurtują. Chętnie odpowiem i razem stworzymy zarys ślubu oraz plan Waszego dalszego działania. Jeśli jednak jesteście już na ostatniej prostej planowania, konsultacja ślubna pozwoli Wam upewnić się czy o niczym nie zapomnieliście i poprawić możliwe błędy. Tak, aby mieć pewność, że ten najpiękniejszy dzień jest dobrze zaplanowany.


Współpracując ze mną będziecie pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wiem o tym, bo sama o to zadbam.

Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów - film 1 Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Roma Weddings

Oferta

od 400 do 9800zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Etap 1 - Najczęściej kontaktujecie się ze mną mailowo lub telefonicznie. Umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie, które może odbyć się także on line. Podczas takiego spotkania mam okazję poznać lepiej Was i Wasze oczekiwania dotyczące dnia ślubu. Opowiadam Wam jak pracuję i jak przebiega cała nasza współpraca i procesy wszystkich przygotowań.
Etap 2 - Analizując wszystkie informacje, tworzę propozycję naszej współpracy.
Etap 3 - Jeśli moja oferta spełnia Wasze oczekiwania, przechodzimy do podpisania umowy.
Etap 4 - Rozpoczynamy organizację, która przebiega zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Jesteście na bieżąco informowani o postępach. Pozostajemy w ciągłym kontakcie.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim pary które:
- mają małe dzieci i mimo chęci nie są w stanie zaangażować się czasowo tak, jak wymaga tego okoliczność
- przebywają za granicą, a ślub planują w Polsce
- mieszkają w zupełnie innej części Polski, a ślub planują w swoich rodzinnych stronach
- bardzo dużo pracują
- chcą ciężar przygotowań oddać w ręce specjalisty
- nie potrafią określić spójnej wizji swojego wesela

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej cenię to, że każde przyjęcie jest inne, wyjątkowe. Organizacja wesel nigdy nie jest nudna dlatego, że żadna para nie jest taka sama.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak, oczywiście. Statystycznie patrząc coraz więcej ślubów zawieranych jest w plenerze.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Na miejscu gdzie odbywa się przyjęcie pojawiam się tak szybko jak tylko można zacząć tam działać. Podczas wesela pozostaję z Wami najczęściej do godziny 1:00.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, oczywiście! Mogę pomóc przy organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Bardzo często zdarza się, że po ślubie organizuję, także baby shower dla przyszłej mamy.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej, tym lepiej. Mając więcej czasu, jesteśmy w stanie wybrać miejsce i podwykonawców, o których marzycie i mamy pewność, że wszyscy będą mieć wolne terminy.
Oczywiście, zdarzają się też ekspresowe przyjęcia i z takimi, także sobie poradzimy!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Możecie kontaktować się ze mną na bieżąco, zawsze gdy będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości.
Ja, jestem dostępna cały czas mailowo lub telefonicznie. Z mojej strony jesteście na bieżąco informowani o efektach i postępach naszej współpracy. Otrzymujecie informacje, kosztorysy oraz uzupełniany na bieżąco budżet.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście, wspólnie ustalimy w jakim zakresie potrzebujecie pomocy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Roma Weddings (7)

Roma Weddings - Kompleksowa organizacja ślubów id:51480
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-11-2022
Kórnik
Data dodania: 06-12-2022

Z całego serca bardzo, bardzo polecam Romę 😉. Dba o każdy szczegół, o którym Wy nawet nie pomyślicie, zaangażowana, terminowa, bardzo pomysłowa, daje naprawdę niestandardowe rozwiązania, macie pewność, ze najważniejszy dzień w życiu będzie przepiękny i bezstresowy, bo Romka wszystkim się zajmie😉. Cała bieganinę bierze na siebie, wiec my mogliśmy skupić się na sobie i świetnie się bawić ♥️ Mieć na weselu taka osobę to skarb 😍

D
Dominika i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2022
Separowo
Data dodania: 16-10-2022

Z całego serca polecamy Romę jako wedding plannerke, pomogła nam zorganizować najważniejszy dzień w naszym życiu :) Świetnie zorganizowana, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta, pomogła mi nawet na przymiarkach sukni, wyznaczając elementy do poprawy (sama chyba nie miałabym odwagi :) ) dzięki czemu miałam suknie idealnie dopasowana do mnie. Roma zawsze służyła dobra radą i głową pełną pomysłów :) Teraz nie wyobrażamy sobie jakby wyglądał bez niej dzień naszego ślubu. Przygotowała dla nas harmonogram, dopięła wszystko na ostatni guzik, pomagała również gościom i pilnowała aby wszystko szło zgodnie z planem dzięki czemu totalnie się wyluzowaliśmy i mogliśmy w najlepsze bawić się, nie przejmując się niczym :) po weselu mieliśmy mnóstwo pytań od gości o kontakt do Romy aby dla nich również zorganizowała wesele lub inna uroczystość. To była najlepsza decyzja, napewno zorganizujemy jeszcze jakąś imprezę razem. Dziękujemy Ci Roma, jesteś najlepsza! <3

Roma
21-10-2022

Kochani bardzo dziękuję za Wasze słowa. To fantastyczne uczucie, gdy Para młoda ufa mi w 100% i cieszy się tym dniem tak jak powinna 🥰
Współpraca z Wami to była sama przyjemność, dziękuję za Wasze zaufanie 😍 Życzę Wam dużo miłości i przesyłam ucałowania dla rodziców! ❤️

Y
Yen i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Poznań
Data dodania: 23-08-2022

Nasz ślub odbył się 10.06 , moja żona pochodzi z Filipin , tam trochę inaczej wyglądają wesela, jednak Pani Roma zorganizowała nam super przyjęcie , o nic nie musieliśmy się martwić , dosłownie czytała w naszych myślach, wszystko było tak profesjonalnie zorganizowane !!!!! Gorąca polecamy Panią Romę , profesjonalność w każdym calu .
Dziękujemy !!!!!!!
Yen i Łukasz

Roma
21-10-2022

To było piękne i urocze przyjęcie ❤️ Udało nam się połączyć kuchnie filipińską i polską, dzięki czemu goście mogli poczuć przedsmak filipińskiego ślubu 🎂
Dziękuję Wam, a w szczególności Yen, której nie było na miejscu podczas przygotowań, za Wasze pełne zaufanie.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-05-2020
Poznań
Data dodania: 27-04-2022

Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym! Roma to profesjonalistka, która zdjęła z naszych barków zarówno ciężar planowania, jak i stres w dniu ślubu. Nam zostały same przyjemne etapy planowania wesela, jak wybieranie sukni (chociaż i w tym miałam pomoc Romy), czy degustacja menu. Roma odciążyła nas z całej papierkowej roboty, co przy małyn dziecku było dla mnie ekstremalnie trudne. Sprawdziła wszystkie umowy, dopięła usługodawców, przekonała moją teściową, że stoły nie muszą pękać od nadmiaru jedzenia 🙈 i co najważniejsze- dawała mi poczucie totalnego luzu podczas samej imprezy. Wiedziałam, że niczego sama nie musze pilnować (posiłki wydawane równo i na czas, fotograf zrobił wszystkie ujęcia, na których mi zależało, DJ robił tylko ustalone zabawy podczas oczepin, każda świeca odpalona do białego rana, moglabym dlugo tak wymieniać). Musze też wspomnieć, że Roma potrafi być nieustępliwa, jest genialną negocjatorką, potrafi stanowczo (ale uprzejmie) doprowadzić sprawy do końca!
Jednym słowem POLECAM!

Roma
28-04-2022

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za zaufanie i te miłe słowa! Pozdrawiam całą Waszą już teraz 4!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Września
Data dodania: 22-02-2022

Bardzo, bardzo polecam!
Kreatywność! Zaangażowanie! Profesjonalizm! Chyba lepiej nie da się opisać podejścia Romki do działania! Wszystko doskonale zaplanowane, zorganizowane dokładnie tak jak być powinno.
Wspólnie ustalenia idealnie przekładają się na efekt końcowy – który wprawia gości w zachwyt!
Jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości zajrzyjcie na jej profil na Facebooku, Instagramie, czy stronkę internetową :)

Roma
24-02-2022

Dziękuję! Wasze przyjęcie było doskonale zorganizowane, bo od samego początku wspólnie działaliśmy z jasno wytyczonym planem! Wręcz z korporacyjną precyzją pomagaliście mi odhaczać kolejne punkty na liście. Ściskam Was mocno!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2021
Chobienice
Data dodania: 20-02-2022

Pani Roma to prawdziwa profesjonalistka! Potrafi przewidzieć każdą sytuację i zadbać o najmniejsze szczegóły. Jest niezastąpiona w doborze menu i wystroju. Można jej zaufać i mieć pewność, że zajmie się imprezą całościowo. Bardzo ułatwia organizację przyjęcia. Zawsze myśli o sprawach, które niewprawionym osobom mogą umknąć. Jej charakter fantastycznie nadaje się do wykonywanego zawodu. Jest bardzo rzeczowa, pracowita, oddana swojej pasji ! Dzięki niej można poczuć spokój przed planowanym wydarzeniem. Dziękujemy za wszystko !!!!

Roma
21-02-2022

Pani Julio, dziękuję! Bardzo mi milo czytać te słowa uznania. Pozdrawiam!

I
Iga
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Poznań
Data dodania: 20-02-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Romką, jej pomoc była nieoceniona w przygotowaniach do ślubu! Ma głowę pełną pomysłów, jest komunikatywna i uwzględnia nasze potrzeby i możliwości :) Ma duże doświadczenie w tej branży, co przekłada się na jakość wykonania usług i współpracę z naszymi podwykonawcami (sala weselna, fotograf, dekoratorka itd.) Dzięki niej nasz dzień był piękny i wymarzony, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my nie mieliśmy dodatkowego stresu :)

Roma
21-02-2022

Bardzo dziękuję, za miłe słowa! Praca z Wami to była czysta przyjemność ❤️

Kontakt Roma Weddings

Nazwa firmy: Roma Weddings
Imię i nazwisko: Roma Komorniczak
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
604-585...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1436
Zadzwoń
604-585...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie