Zobacz zdjęcia (35)
Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 1
Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 1 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 2 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 3 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 4 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 5 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 6 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 7
Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 8
1 / 35

Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS id:46119

od 2700 do 8500 zł / wesele
Łódź, łódzkie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-321...

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • transmisja online
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Wasza historia jest najważniejsza!

Film i zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie – tak, te słowa słyszeliście zapewne nie raz, jest to wielka nobilitacja.

Dla nas najważniejsze są emocje, emocje wasze, waszych najbliższych i wszystkich gości, którzy tego dnia dzielą z wami radość i wzruszenie. Nasza nazwa zobowiązuje, dlatego w momentach stresu, gdy sytuacja na to pozwala rozładujemy napięcie, pożartujemy sobie z wami, a jako weterani ślubni posłużymy wam radą.

Oczywiście na wyposażeniu mamy również peleryny niewidki i gdy sytuacja tego wymaga, po prostu je wkładamy i znikamy. 🙂

Jesteśmy z Wami podczas:
• przygotowania do ślubu
• ceremonii zaślubin
• wesela

w pakiecie zawsze jest dodatkowa sesja plenerowa umówiona oczywiście w innym terminie.

Reportaż fotograficzny:

• liczy minimum 350 obrobionych fotografii. Często jest ich więcej ponieważ szkoda byłoby marnować dobre kadry. Z doświadczenia wiemy, że to jest około 500 zdjęć, natomiast wiele czynników ma bezpośredni lub pośredni wpływ na przebieg Waszego dnia, przez co wolimy dla naszej obopólnej satysfakcji ustalić dolny limit. :)

Reportaż filmowy:

• Teledysk (zawsze w zestawie) forma traileru do waszego filmu ślubnego, trwa on zazwyczaj 2-5 minut

• Reportaż - pakiet less is more artystyczna forma filmowa, trwająca od 10 do 20 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet dynamiczny dynamiczna forma filmowa, trwająca od 30 do 40 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet long play dłuższa forma filmowa, trwająca od 55 do 70 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność! Zdjęcia i Film ślubny jest pamiątką na całe życie, dlatego materiał oddajemy na gustownym pendrive’ie, zapakowanym w elegancją, ręcznie wykonywaną na zamówienie szkatułkę :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS - film 1 Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Rozentuzjazmowani

Pakiet

od 2700 do 8500 zł / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Rozentuzjazmowani (9)

Dodaj opinię
Rozentuzjazmowani ❤️ FILM FOTOGRAFIA DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS id:46119
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
I
Iza i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2020
Rokiciny
Data dodania: 30-09-2020

Dziękujemy bardzo za współpracę i polecamy z całego serca <3
Mieliśmy sporo obaw, ponieważ ślub odbył się w czasie pandemii i to właśnie Rozentuzjazmowani wszystkie te obawy rozwiali ☺
Profesjonalnie podeszli do swoich zadań i wielokrotnie to Oni nas uspokajali, że wszystko będzie ok - i tak właśnie było.
Polecamy również z tego względu, że mieliśmy niecały tydzień na ustalenie wszystkich szczegółów (tydzień przed ślubem nawiązaliśmy współpracę dopiero 😋) a część z nich wychodziła w trakcie uroczystości a Oni mimo wszystko podołali zadaniu.
Profesjonalni pod każdym względem (praca w trudnych warunkach nie jest im straszna), z poczuciem humoru który rozluźnia atmosferę.
Film i zdjęcia super, wspaniała pamiątka na lata ☺

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Łódź
Data dodania: 30-04-2020

Na opisanie profesjonalizmu, komunikatywności i kreatywności nie starczyłoby miejsca w tym polu, aby pochwalić ekipę Rozentuzjamowanych ! Niezwykła otwartość i poczucie humoru to naturalne cechy ludzi tworzących ten Team :) Jeśli chodzi o twórczość - Dzieło sztuki, które z przyjemnością oglądamy teraz, a z jeszcze większą na pewno w przyszłości ! Dziękujemy ! <3

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Łódź
Data dodania: 13-04-2020

Decyzja o współpracy z Rozentuzjazmowanymi była jedną z najlepszych decyzji ślubno-weselnych. Współpracowaliśmy wyłącznie w sprawie filmu. Początkowo wahaliśmy się, czy w ogóle chcemy film. Jeśli i Was nachodzą takie wątpliwości, powiem Wam jedno: chcecie.

Cały czas podczas produkcji czuliśmy się swobodnie, a przecież emocje w tym dniu sięgają zenitu. Pod koniec wesela aż zastanawialiśmy się, czy ekipa w ogóle ma materiał... Do tego stopnia nie czułam obecności kamery. :)

Wielkie znaczenie ma dla nas muzyka. Jej dobór do filmu, montażu i do nas jako ludzi - mistrzostwo. Co ciekawe, Marcin upewniał nas od początku, że rozmawiając z nami ma już pomysł na kształt filmu, jego dynamikę i styl. Widzieliśmy kilka filmów Rozentuzjazmowanych, a i tak mieliśmy poczucie, że nasz jest wyjątkowy i podkreśla charakter nasz i naszego przyjęcia.

Zaufajcie. Nie będziecie żałować!

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Łódź
Data dodania: 16-03-2020

Jeżeli ktoś z Was szuka wyjątkowego filmu, pięknych zdjęć, indywidualnego podejścia do każdej realizacji, dbałości o każdy detal to ekipa Rozentuzjazmowani jest najlepszym wyborem. Profesjonalizm, pasja, entuzjazm, dobra energia i gwarancja najlepszej produkcji. Rozentuzjazmowani zapewniają nie tylko piękną pamiątkę, ale również spokojny sen. Polecam z pełną świadomością oraz z całego serca, gdyż są nie tylko najlepsi, ale również najfajniejsi !!! Warto !!!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Łódź
Data dodania: 15-03-2020

Całym sercem polecam współpracę z Marcinem. Świetny profesjonalista, a przy tym zabawny i serdeczny człowiek. Na wszystkie nasze pomysły reagował z entuzjazmem, sam przedstawiał nam wiele ciekawych propozycji. Sesja plenerowa wykonana w ciekawych miejscach z różnymi kadrami, w klimacie na jakim nam zależało. Wszystkie zdjęcia stanowią piekną pamiątkę do ktorej z przyjemnością będziemy wracać :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łódź
Data dodania: 13-03-2020

Po obejrzeniu filmu ze ślubu mojej znajomej wspólnie z narzeczoną stwierdziliśmy, że to muszą być Rozentuzjazmowani :) i nie ukrywam, że pod tą ekipę ustaliliśmy termin naszego ślubu! Absolutnie tej decyzji nie żałujemy!
Pełen profesjonalizm chłopaków zarówno jeśli chodzi o sprzęt, montaż oraz wizję.
Super podejście, zaangażowanie oraz entuzjastyczne nastawienie w dniu ślubu zdecydowanie wpisało się w klimat imprezy, dzięki czemu byliśmy przekonani, że będzie z tego piękna produkcja. Tak też się stało, przepiękna pamiątka, ktora dopełniła całość i przedstawiła piękno tego dnia! Zdecydowanie polecam każdemu tą ekipę! Oni są faktycznie Rozentuzjazmowani :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-03-2019
Zakopane
Data dodania: 11-03-2020

Pełny profesjonalizm od początku do końca. Rewelacyjny kontakt, wysokiej jakości sprzęt, fenomenalny montaż !!
Polecam w 100% !

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-03-2019
Łódź
Data dodania: 10-03-2020

Moja przygoda z ROZENTUZJAZMOWANYMI zaczęła się przez wyszukanie w sieci fotografa który może udokumentować mój ślub. W ten sposób znalazłam stronkę oraz posty na FB. Szybko przewertowałam dotychczasowe osiągnięcia i postanowiłam zatelefonować. Tak poznałam Marcina - konkretny, bezpośredni i co najważniejsze otwarty i gotowy na wyzwanie. Spotkaliśmy się uzgodniliśmy szczegóły - polegały one na posłuchania specjalisty od ślubów (był to w końcu mój pierwszy, i mam nadzieje ostatni ;) ) Marcin wiedział,dokładnie jak będzie wyglądało uchwycenie chwil przed, w trakcie i po ślubie. opowiedział i pokazał mi też kilka video ze ślubów jakie zrobił i byłam... kupiona. Chciałam poczuć się jak gwiazda w filmie na mój własny temat. przygotowania, ślub i wesele z mojej perspektywy to był moment - wszystko mignęło. Po kilku tygodniach dostałam informacje, że zdjęcia i video są gotowe ;) i nie ukrywam, było to magiczne popołudnie gdzie ułamki moich wspomnień dostały pełen kontekst oraz piękna oprawę. Zdjęcia uchwyciły ludzi w piękny sposób i naturalny dla nich sposób, video jest zwyczajnie magiczne - krótka etiuda o miłości w której... jestem. Jestem wielce wdzięczna Panom za podejście i sposób w jaki wykonali prace, jestem niemalże 2 lata po ślubie i dzięki ich dokumentacji mam cały czas piękne i żywe wspomnienia. Słowo "dziękuje" to zdecydowanie za mało za uchwycenie tego momentu w moim życiu .

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rozentuzjazmowani

Nazwa firmy: Rozentuzjazmowani
NIP: 7282558193
Imię i nazwisko: Marcin Ociński
Adres: Łódź, woj. łódzkie
507-321...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7554
Telefon
507-321...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy