Zobacz zdjęcia (5)
❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 1
❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 2 ❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 3 ❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 4 ❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS id:46119

Łódź, łódzkie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
507-321...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Wasza historia jest najważniejsza!

Film i zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie – tak, te słowa słyszeliście zapewne nie raz, jest to wielka nobilitacja.

Dla nas najważniejsze są emocje, emocje wasze, waszych najbliższych i wszystkich gości, którzy tego dnia dzielą z wami radość i wzruszenie. Nasza nazwa zobowiązuje, dlatego w momentach stresu, gdy sytuacja na to pozwala rozładujemy napięcie, pożartujemy sobie z wami, a jako weterani ślubni posłużymy wam radą.

Oczywiście na wyposażeniu mamy również peleryny niewidki i gdy sytuacja tego wymaga, po prostu je wkładamy i znikamy. 🙂

Jesteśmy z Wami podczas:
• przygotowania do ślubu
• ceremonii zaślubin
• wesela

w pakiecie zawsze jest dodatkowa sesja plenerowa umówiona oczywiście w innym terminie.

Reportaż fotograficzny:

• liczy minimum 350 obrobionych fotografii. Często jest ich więcej ponieważ szkoda byłoby marnować dobre kadry. Z doświadczenia wiemy, że to jest około 500 zdjęć, natomiast wiele czynników ma bezpośredni lub pośredni wpływ na przebieg Waszego dnia, przez co wolimy dla naszej obopólnej satysfakcji ustalić dolny limit. :)

Reportaż filmowy:

• Teledysk (zawsze w zestawie) forma traileru do waszego filmu ślubnego, trwa on zazwyczaj 2-5 minut

• Reportaż - pakiet less is more artystyczna forma filmowa, trwająca od 10 do 20 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet dynamiczny dynamiczna forma filmowa, trwająca od 30 do 40 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.
• Reportaż - pakiet long play dłuższa forma filmowa, trwająca od 55 do 70 minut, w której znajdą się wszystkie najważniejsze elementy.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność! Zdjęcia i Film ślubny jest pamiątką na całe życie, dlatego materiał oddajemy na gustownym pendrive’ie, zapakowanym w elegancją, ręcznie wykonywaną na zamówienie szkatułkę :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie (11)

Dodaj opinię
❤️ FILM DRON a teraz FOTOBUDKA GRATIS id:46119
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Koluszki
Data dodania: 01-02-2022

Polecam wszystkim z całego serca. Ekipa tworzy wspaniałą atmosferę. Nawet w tych najbardziej stresujących momentach potrafią rozbawić i uspokoić. Dosłownie zarażają swoim optymizmem 🙂 Zdjęcia i film wyszły idealne. Nic byśmy nie zmienili. W 100% zaufaliśmy Marcinowi i to najlepsze co można zrobić 🙂

Po raz setny dziękujemy ♥️

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Tomaszów Mazowiecki
Data dodania: 03-01-2022

Zdecydowanie ekipa warta polecenia. Zdjęcia i film wyszły przepięknie.

I
Iza i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2020
Rokiciny
Data dodania: 30-09-2020

Dziękujemy bardzo za współpracę i polecamy z całego serca <3
Mieliśmy sporo obaw, ponieważ ślub odbył się w czasie pandemii i to właśnie Rozentuzjazmowani wszystkie te obawy rozwiali ☺
Profesjonalnie podeszli do swoich zadań i wielokrotnie to Oni nas uspokajali, że wszystko będzie ok - i tak właśnie było.
Polecamy również z tego względu, że mieliśmy niecały tydzień na ustalenie wszystkich szczegółów (tydzień przed ślubem nawiązaliśmy współpracę dopiero 😋) a część z nich wychodziła w trakcie uroczystości a Oni mimo wszystko podołali zadaniu.
Profesjonalni pod każdym względem (praca w trudnych warunkach nie jest im straszna), z poczuciem humoru który rozluźnia atmosferę.
Film i zdjęcia super, wspaniała pamiątka na lata ☺

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Łódź
Data dodania: 30-04-2020

Na opisanie profesjonalizmu, komunikatywności i kreatywności nie starczyłoby miejsca w tym polu, aby pochwalić ekipę Rozentuzjamowanych ! Niezwykła otwartość i poczucie humoru to naturalne cechy ludzi tworzących ten Team :) Jeśli chodzi o twórczość - Dzieło sztuki, które z przyjemnością oglądamy teraz, a z jeszcze większą na pewno w przyszłości ! Dziękujemy ! <3

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Łódź
Data dodania: 13-04-2020

Decyzja o współpracy z Rozentuzjazmowanymi była jedną z najlepszych decyzji ślubno-weselnych. Współpracowaliśmy wyłącznie w sprawie filmu. Początkowo wahaliśmy się, czy w ogóle chcemy film. Jeśli i Was nachodzą takie wątpliwości, powiem Wam jedno: chcecie.

Cały czas podczas produkcji czuliśmy się swobodnie, a przecież emocje w tym dniu sięgają zenitu. Pod koniec wesela aż zastanawialiśmy się, czy ekipa w ogóle ma materiał... Do tego stopnia nie czułam obecności kamery. :)

Wielkie znaczenie ma dla nas muzyka. Jej dobór do filmu, montażu i do nas jako ludzi - mistrzostwo. Co ciekawe, Marcin upewniał nas od początku, że rozmawiając z nami ma już pomysł na kształt filmu, jego dynamikę i styl. Widzieliśmy kilka filmów Rozentuzjazmowanych, a i tak mieliśmy poczucie, że nasz jest wyjątkowy i podkreśla charakter nasz i naszego przyjęcia.

Zaufajcie. Nie będziecie żałować!

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Łódź
Data dodania: 16-03-2020

Jeżeli ktoś z Was szuka wyjątkowego filmu, pięknych zdjęć, indywidualnego podejścia do każdej realizacji, dbałości o każdy detal to ekipa Rozentuzjazmowani jest najlepszym wyborem. Profesjonalizm, pasja, entuzjazm, dobra energia i gwarancja najlepszej produkcji. Rozentuzjazmowani zapewniają nie tylko piękną pamiątkę, ale również spokojny sen. Polecam z pełną świadomością oraz z całego serca, gdyż są nie tylko najlepsi, ale również najfajniejsi !!! Warto !!!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Łódź
Data dodania: 15-03-2020

Całym sercem polecam współpracę z Marcinem. Świetny profesjonalista, a przy tym zabawny i serdeczny człowiek. Na wszystkie nasze pomysły reagował z entuzjazmem, sam przedstawiał nam wiele ciekawych propozycji. Sesja plenerowa wykonana w ciekawych miejscach z różnymi kadrami, w klimacie na jakim nam zależało. Wszystkie zdjęcia stanowią piekną pamiątkę do ktorej z przyjemnością będziemy wracać :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łódź
Data dodania: 13-03-2020

Po obejrzeniu filmu ze ślubu mojej znajomej wspólnie z narzeczoną stwierdziliśmy, że to muszą być Rozentuzjazmowani :) i nie ukrywam, że pod tą ekipę ustaliliśmy termin naszego ślubu! Absolutnie tej decyzji nie żałujemy!
Pełen profesjonalizm chłopaków zarówno jeśli chodzi o sprzęt, montaż oraz wizję.
Super podejście, zaangażowanie oraz entuzjastyczne nastawienie w dniu ślubu zdecydowanie wpisało się w klimat imprezy, dzięki czemu byliśmy przekonani, że będzie z tego piękna produkcja. Tak też się stało, przepiękna pamiątka, ktora dopełniła całość i przedstawiła piękno tego dnia! Zdecydowanie polecam każdemu tą ekipę! Oni są faktycznie Rozentuzjazmowani :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 7282558193
Adres: Łódź, woj. łódzkie
507-321...
liczba odwiedzin: 9747
Zadzwoń
507-321...
Napisz

Popularne miasta w okolicy