Rozważna i Romantyczna - wedding planners id:30833

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 19-09-2017
Liczba odwiedzin: 113

Oferta

Rozważna i Romantyczna – to nie tylko nazwa naszej firmy, lecz przede wszystkim wizja, która przyświeca naszym działaniom. Uważamy, że romantyzm i rozwaga to najlepszy duet, który powinien towarzyszyć Parze w trakcie planowania, organizacji i koordynacji ślubu oraz wesela. Dzięki naszym dwóm spojrzeniom i temperamentom, które idealnie się dopełniają, oferujemy Wam kompleksową pomoc przy organizacji uroczystości. W naszej pracy kierujemy się wyobraźnią, wyczuciem estetycznym, najnowszymi trendami i doświadczeniem. Prawdziwym kluczem do sukcesu są jednak emocje i słowa przyszłej Pary Młodej.

Przychodzicie do nas z mglistym wyobrażeniem i obawą w sercu? Mieszkacie za granicą, a perspektywa ślubu w Polsce i dopilnowanie wszystkich formalności podnosi Wam ciśnienie? A może macie już większość podwykonawców, wizja wydaje Wam się śmiała, a potrzebujecie pomocy w dopracowaniu pozostałych elementów lub koordynacji podczas ślubu? Bez obaw! We wszystkich tych przypadkach jesteśmy do Waszej dyspozycji. To do Was należy decyzja, które z zadań powierzyć właśnie nam. My uczynimy wszystko, by każdy detal doskonale współgrał z ogólną wizją.

Jak pracujemy?

Kluczem do sukcesu jest wywiad oraz poznanie Waszych oczekiwań i wyobrażeń. Naszą współpracę zawsze zaczynamy od rozmowy (także tej wirtualnej). To wówczas wspólnie puszczamy wodze fantazji i kreślimy kształt uroczystości, sporządzamy scenariusz i opracowujemy wstępną wizję. Następnie podczas kolejnych spotkań, omawiamy przygotowania do ślubu i wesela, sporządzamy szczegółowy harmonogram działań i plan budżetu.

Nawet jeżeli nie jesteście jeszcze pewni, czy chcielibyście skorzystać z naszej pomocy, serdecznie zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Z przyjemnością spotkamy się z Wami, przybliżymy styl naszej pracy i pomożemy podjąć decyzję.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Rozważna i Romantyczna - wedding planners
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Godziny pracy

Pn:08:00 - 21:00
Wt:08:00 - 21:00
Śr:08:00 - 21:00
Cz:08:00 - 21:00
Pt:08:00 - 21:00
Sb:08:00 - 21:00
Nd:08:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.