Rybaczówka id:2311

Otwock Wielki, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Uroczysko Rybaczówka to dyskretnie usytuowany obiekt w pobliżu jeziora Rokola w nadwiślańskiej wsi Otwock Wielki. Największym atutem tego miejsca jest bliskość natury, która stwarza wyjątkową oprawę na wyjątkowe uroczystości.
Sala Weselna Rybaczówka ( do 250 osób) - z przyjemnością i zaangażowaniem pomożemy Państwu w organizacji tego niezwykłego wydarzenia jakim jest wesele. Decydując się na naszą salę zyskują Państwo pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z planem i na najwyższym poziomie.
Śluby plenerowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Uroczysko Robaczówka ze względu na niezwykły klimat i bliskość natury to idealne miejsce dla tego typu uroczystości.
Chata nad jeziorem (do 60 osób) - jest to idealne miejsce do organizacji chrzcin, komunii czy innych uroczystości, otoczone naturą w najczystszym jej wydaniu... w pobliżu malowniczego jeziora Rokola.
Sypialnia - w budynku hotelowym oddajemy do Państwa dyspozycji 31 komfortowych pokoi 2 osobowych z łazienkami. Naturalne meble i eco kolorystyka stwarzają niepowtarzalny klimat. Dodatkowo oferujemy 2 pokoje 3 osobowe w unikalnym Domku Baby Yagi oraz 2 pokoje 6 osobowe. Łącznie możemy przenocować 80 osób.

liczba odwiedzin: 14051

Popularne miasta w okolicy