Rysowanie piaskiem,solą i światłem

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
608-028...

O nas

Pokazy rysowane piaskiem, solą i światłem w wykonaniu Magdaleny Suszek-Bąk, to niezwykła atrakcja na przyjęcia weselne. Tego rodzaju show jest wykonane na żywo do akompaniamentu nastrojowej muzyki, dostosowanej do upodobań młodej pary. Artystka tworzy na oczach gości historię zapoznania się, zaręczyn, wspólnych przedsięwzięć i planów na przyszłość państwa młodych. Formą utrwalenia tej weselnej atrakcji jest film wideo, który będzie stanowił pamiątkę na lata, jak również wydruk portretu młodej pary na płótnie. Istnieje także możliwość zamówienie samego filmu wideo, narysowanego i zmontowanego przez artystkę, który może zostać samodzielnie odtworzony podczas przyjęcia.
Taki pokaz może być malowania piaskiem, solą lub światłem może być traktowany jako:
PODZIĘKOWANIE RODZICOM
PRZYBLIŻENIE GOŚCIOM HISTORII MŁODEJ PARY
NIESPODZIANKA DLA MŁODEJ PARY

Magdalena Suszek-Bąk - Artystka jest autorką wielu animacji o charakterze :
-ogólnopolskim (Pokaz rysowani piaskiem podczas Drogi Krzyżowej ŚDM na krakowskich Błoniach, Koncert telewizyjny z okazji XVII Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”)
-firmowym (animacje dedykowane konkretnej marce czy produktowi firm takich jak: Siemens, Castorama, Rossmann, Ferrero Rocher, Porsche, Volkswagen, Hyundai, Bank BPH, Bank BGK, Wedel, Wilkinson & Sword, Energa, Tauron, Continental, Orange, Nestele Waters, Santander Bank...
- prywatnym (pokazy urodzinowe, pokazy jubileusze, pokazy na weselach)

WARIANTY CENOWE

- historia tworzona na indywidualne zamówienie klienta - niepowtarzalny pokaz opowiadający o młodej parze. Film wideo z pokazu gratis (POKAZ RYSOWANY PIASKIEM, SOLĄ LUB ŚWIATŁEM)
- historia z portfolio artystki - uniwersalna, wzruszająca opowieść o miłości i o zawarciu małżeństwa, wzbogacona o scenę z dedykacją i portretem młodej pary zamawiającej pokaz. (POKAZ RYSOWANY PIASKIEM, SOLĄ LUB ŚWIATŁEM)
- film wideo tworzony na indywidualne zamówienie klienta, opowiadający unikalną historię młodej pary. Film do samodzielnego wyświetlenia podczas przyjęcia (RYSOWANY PIASKIEM LUB SOLĄ)
- malowany piaskiem lub solą portret młodej pary - wydruk na płótnie. Doskonała pamiątka i dekoracja. (RYSOWANY PIASKIEM LUB SOLĄ)

Rysowanie piaskiem,solą i światłem
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Kraków
Data dodania: 19-05-2018

I mąż, i ja, i wszyscy goście byli zachwyceni filmem malowanym solą.

Taki talent to dar od Boga, a w dodatku w przemiłej osobie.

Nasza historia została pięknie oddana.

Bardzo polecam!

Nazwa firmy: RYSOWANIE PIASKIEM, SOLĄ I ŚWIATŁEM
Imię i nazwisko: Magdalena Suszek-Bąk
Adres: Kraków, Łokietka, 31-334, woj. małopolskie
608-028...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5679
Zadzwoń
608-028...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie