Zobacz zdjęcia (5)
RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 1
RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 2 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 3 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 4 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!! id:1115

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

Nasza firma - Ice Art Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną produkcją lodu w różnej postaci i o różnych zastosowaniach. Nasza oferta obejmuje oprócz wysokiej jakości lodu spożywczego także bloki lodowe na potrzeby coraz to modniejszej sztuki rzeźbienia w lodzie (ice-sculpting), a także wszelkiego rodzaju konstrukcje i instalacje lodowe. Wbrew pozorom stanowią one największą część naszej produkcji. Wychodzimy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na artystyczne formy lodowe. Naczynia, bary i rzeźby lodowe to jedynie część naszej oferty. Z naszych bloków korzystają artyści i pasjonaci lodowego szaleństwa w całej Europie. Współpracujemy z Katedrą Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, a także z polskimi i zagranicznymi firmami z naszej branży w celu świadczenia Państwu usług najwyższej jakości.
Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach i technologii firm ze Stanów Zjednoczonych. Stamtąd pochodzi również cała linia produkcyjna.
Na tajemnicę naszego lodu składają się, na pozór zwykłe składniki:

Doskonała w smaku, krystalicznie czysta woda, którą uzdatniamy
Technologia jej mrożenia
Profesjonalizm wykonania

Proponujemy rzeźby lodowe które są oryginalną, nietuzinkową i elegancką formą dekoracji na każdą imprezę.
W ofercie posiadamy wiele ozdobnych rzeźb lodowych, zabawne stojaki na alkohol idealne na wesela, przyjęcia i inne specjalne okazje, bary lodowe, patery,misy, coolery, lodowe stoły pod torty weselne i wiele, wiele więcej!
Wykonujemy lodowe muszle, delfiny, anioły, rzeźby świąteczne i wiele innych.

liczba odwiedzin: 8491

Popularne miasta w okolicy