Zobacz zdj─Öcia (5)
RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 1
RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 2 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 3 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 4 RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

RZEŹBY Z LODU NA STÓŁ WESELNY!!! id:1115

Wroc┼éaw, dolno┼Ťl─ůskie

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • sto┼éy
  • dojazd do klienta

Nasza firma - Ice Art Sp. z o.o. zajmuje si─Ö profesjonaln─ů produkcj─ů lodu w r├│┼╝nej postaci i o r├│┼╝nych zastosowaniach. Nasza oferta obejmuje opr├│cz wysokiej jako┼Ťci lodu spo┼╝ywczego tak┼╝e bloki lodowe na potrzeby coraz to modniejszej sztuki rze┼║bienia w lodzie (ice-sculpting), a tak┼╝e wszelkiego rodzaju konstrukcje i instalacje lodowe. Wbrew pozorom stanowi─ů one najwi─Öksz─ů cz─Ö┼Ť─ç naszej produkcji. Wychodzimy naprzeciw rosn─ůcemu zapotrzebowaniu na artystyczne formy lodowe. Naczynia, bary i rze┼║by lodowe to jedynie cz─Ö┼Ť─ç naszej oferty. Z naszych blok├│w korzystaj─ů arty┼Ťci i pasjonaci lodowego szale┼ästwa w ca┼éej Europie. Wsp├│┼épracujemy z Katedr─ů Rze┼║by Akademii Sztuk Pi─Öknych we Wroc┼éawiu, a tak┼╝e z polskimi i zagranicznymi firmami z naszej bran┼╝y w celu ┼Ťwiadczenia Pa┼ästwu us┼éug najwy┼╝szej jako┼Ťci.
Bazujemy na wieloletnich do┼Ťwiadczeniach i technologii firm ze Stan├│w Zjednoczonych. Stamt─ůd pochodzi r├│wnie┼╝ ca┼éa linia produkcyjna.
Na tajemnic─Ö naszego lodu sk┼éadaj─ů si─Ö, na poz├│r zwyk┼ée sk┼éadniki:

Doskona┼éa w smaku, krystalicznie czysta woda, kt├│r─ů uzdatniamy
Technologia jej mro┼╝enia
Profesjonalizm wykonania

Proponujemy rze┼║by lodowe kt├│re s─ů oryginaln─ů, nietuzinkow─ů i eleganck─ů form─ů dekoracji na ka┼╝d─ů imprez─Ö.
W ofercie posiadamy wiele ozdobnych rzeźb lodowych, zabawne stojaki na alkohol idealne na wesela, przyjęcia i inne specjalne okazje, bary lodowe, patery,misy, coolery, lodowe stoły pod torty weselne i wiele, wiele więcej!
Wykonujemy lodowe muszle, delfiny, anio┼éy, rze┼║by ┼Ťwi─ůteczne i wiele innych.

Wyj─ůtkowe sale weselne w mie┼Ťcie Wroc┼éaw